IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искате ли да си купите жилище в столицата?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някои сме родени тук, че и предците ни - ние къде да си ходим Освен това не е толкова проблем, че идват много хора - това е естествено за столичен град. Проблемът е, че хората, които управляват града, а и повечето инвеститори са цървули. Иначе софийското поле е огромно и има много място.

    Коментар


    • Хем всичко живо се бута в София, хем после протестират, че видиш ли искали да им е зелено. Ми да да си бяха останали по родните места и в София нямаше да се строи толкова! Много ме нервираха последните протести в София, извинявам се, че така грубо влизам...

      Коментар


      • Тя хубаво "генерира" но да не почне да свети като спрат еврофондовете, защото се очертава тяхната вечност да бъде прекратена.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • София генерира 9 000 000 000 лв. доходи
          https://fakti.bg/biznes/215499-sofia...mlrd-lv-dohodi

          Коментар


          • Първоначално изпратено от verimg Разгледай мнение
            Ама разбира се :




            Да бъдем честни - София има няколко "Центъра" - Люлин, Младост и 'онова тъпото, в което живеят ония как бЕха там - мееестните'. Познавам хора, които с години не са излизали от Младост - за тях това е София. Сутрин на работа в Младост, после в мола в младост, преди това за децата в детската градина в Младост - естествено, че центъра е 'някъде там в Младост'. Има вътрешноквартални задръствания в уредения Младост, когато всички излязат от работата в Младост 4 и хукнат за децата в Младост 3. С най-удобния транспорт - колата! .
            Лудница. Само мога да гадая какво става в разните още по-нови комплекси .

            p.s. Дори и да искат - няма как да се придвижат с нещо различно от кола - все пак в Младост разстоянията не са точно пешеходни.
            Нека разкажем от лични впечатления как е в провинциалните градове.
            Аз например имам роднини възрастна двойка в Севлиево, живеят в стар тухлен апартамент, който хич не е лош. Може би към 100 кв.м., с 2 балкона, един от които опасва апартамента.

            По провинцията лятото имаха навика да си изкарват багажа на балкона да се напича и като цяло хората си поддържат чистичко, правят си зимнинка и използват чеизите от майките и бабите си. И навремето бяха гостоприемни, слагат ти маса и т.н.

            В днешно време нещата са малко променени и го няма онова трудолюбиво население земеделци Въпреки това на местна почва си има хора, които не искат да се местят, а си стоят в родния край, дори да е по-трудно. Също така младите мъже от прованса са доста нахакани (и сексуално разкрепостени), а жените разтропани и са готови на всичко, само и само да се измъкат.

            Коментар


            • Тези от Младост пак са добре, виж в Люлин са възпитани по-лично Като питаш някой от Люлин за конкретен адрес в центъра къде се намира и казва "като тръгне от Люлин...."
              За тях друга стартова точка няма, всичко идва и си отива след тунела за елементарните частии

              Коментар


              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                Не се лъжете - този квартал е много зле.
                Там няма тротоари, няма транспорт, улиците са с размерите от времето, когато е било вилна зона. Там човек е в нищото.
                Ама разбира се :
                Кръстова Вада : Това е една от най-хубавите и престижни централни части на гр. София

                Прочети повече на: http://profit.bg/news/Tursite-novo-z...id-154918.html


                Да бъдем честни - София има няколко "Центъра" - Люлин, Младост и 'онова тъпото, в което живеят ония как бЕха там - мееестните'. Познавам хора, които с години не са излизали от Младост - за тях това е София. Сутрин на работа в Младост, после в мола в младост, преди това за децата в детската градина в Младост - естествено, че центъра е 'някъде там в Младост'. Има вътрешноквартални задръствания в уредения Младост, когато всички излязат от работата в Младост 4 и хукнат за децата в Младост 3. С най-удобния транспорт - колата! .
                Лудница. Само мога да гадая какво става в разните още по-нови комплекси .

                p.s. Дори и да искат - няма как да се придвижат с нещо различно от кола - все пак в Младост разстоянията не са точно пешеходни.
                Last edited by verimg; 30.10.2016, 18:57.

                Коментар


                • Мечтата на живота ми е да си купя панялка у Софето! Па ке доарам от село сите най-лични моми. Па ке ги ръцам, ръцам, ръцам.... Па ке пиемье сливова пърцуца от селскио казан. Па ке си донесем една каца кисело зеле у мазето. Па ке пусна Лепа Брена на MAX на магньето. Ееехх само паньялката да купя аз.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                    Не се лъжете - този квартал е много зле.
                    Там няма тротоари, няма транспорт, улиците са с размерите от времето, когато е било вилна зона. Там човек е в нищото.
                    даже има и тресавище

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
                      http://profit.bg/news/Tursite-novo-z...id-154918.html
                      Мен най-ме влече тази дето можеш да отидеш пеш до фантастико
                      Пише до НСА и човек в първия момент мисли че е Ст.град. да ама не. това е Малинова долина. инфераструктората е ужасна там. там ми предлагаха 120 квадарата апартамент за 40К преди години и аз не се навих, ама един приятел извади "късмет" и се "уреди" даже за 20К.Това преди 10 години. И още си живее под наем
                      Last edited by nradev; 29.10.2016, 07:23.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                        Да, а и зоологическата градина е близо...E, не е скъпо, 48КЕ за двустайни и 64 за тристайни.
                        а дали ще ги построят

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
                          http://profit.bg/news/Tursite-novo-z...id-154918.html
                          Мен най-ме влече тази дето можеш да отидеш пеш до фантастико
                          Не се лъжете - този квартал е много зле.
                          Там няма тротоари, няма транспорт, улиците са с размерите от времето, когато е било вилна зона. Там човек е в нищото.

                          Коментар


                          • Разбира се, че искам да си купя жилище, но нямам кеш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
                              само фантастико и зоо не стига !
                              Трябва и метро

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                                Да, а и зоологическата градина е близо...E, не е скъпо, 48КЕ за двустайни и 64 за тристайни.
                                само фантастико и зоо не стига !
                                мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                                Коментар

                                Working...
                                X