IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво ви е мнението за Sportingbet ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • IVO, в крайна сметка успя ли да си получиш парите от Spоrtingbet, било по банковата сметка, било по Мастер-картата ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от n.dimov
      За рулетката е абсолютно нормално - в дългосрочен план винаги си на загуба от рулетка - независимо от букмейкъра - неслучайно за зарибявка навсякъде се дава бонус в размер на 100 % - депозираш 200 и ти дават 200 - имал си късмет с рулетката - съветвам те да не се занимаваш повече с нея, защото бързо ще ги загубиш или да си определиш нива на загуба на ден - чувал съм за случай 14 пъти да излезне черно - при залагане на живо е нормално да се сменят коефицентите и това го има навсякъде - при отбелязан гол, червен картон, дузпа веднага се коригират значително, като се отчитат новонастъпилите обстоятелства - а с намаляването на времето до края на всеки мач съвсем естествено се сваля коефицентът за знака, който е в момента, но за мен това гарантира само загуби да се залага на знака, който е в момента, като единственото изключение при вероятно равенство на коефицент около 2
      Знаеш ли какъв номер им правех - залагах на 0 (нула) ! Отначало се падаше през 15-20 завъртания ! Залагах 10-15 жетона и им бърках в здравето ! Но после се усетиха и на 100 завъртания - нито една нула ! Махнах жетоните от нулата и оп даде ми нула и на следващото пак нула ! Един вид - нали искаше нула - на ти на ти !
      Голям смях ! Но съм на печалба !

      Коментар


      • don emilio бате продължавай със спортингбет - един ден ше разбереш че си си минал. tipster, пич сумите в betfair не са неограничени а просто в exchange bookie залагаш толко колкото могат да земат отсрещта и обратно.

        Коментар


        • За рулетката е абсолютно нормално - в дългосрочен план винаги си на загуба от рулетка - независимо от букмейкъра - неслучайно за зарибявка навсякъде се дава бонус в размер на 100 % - депозираш 200 и ти дават 200 - имал си късмет с рулетката - съветвам те да не се занимаваш повече с нея, защото бързо ще ги загубиш или да си определиш нива на загуба на ден - чувал съм за случай 14 пъти да излезне черно - при залагане на живо е нормално да се сменят коефицентите и това го има навсякъде - при отбелязан гол, червен картон, дузпа веднага се коригират значително, като се отчитат новонастъпилите обстоятелства - а с намаляването на времето до края на всеки мач съвсем естествено се сваля коефицентът за знака, който е в момента, но за мен това гарантира само загуби да се залага на знака, който е в момента, като единственото изключение при вероятно равенство на коефицент около 2

          Коментар


          • Да много си прав ! Направи ми впечатление как им се променя настройката на рулетката и може да ти пуска по 5 (пет) пъти едно и също число , а други изобщо не излизат ! А в чата наистина работят олигофрени , но иначе са симпатично любезни ! За коеф. да не говорим - когато залагаш на живо толкова бързо ги променят , че е
            невъзможно да се включиш !

            Коментар


            • Това за Мастеркарт е така от около 3 години - някои букмейкъри не изплащат печалби към нея или имат такса от около 3 % - казват, че не отговаря на стандартите за сигурност - иначе относно СПортингбет след известни разправии ще ти платят печалбата - това условие за 30 дни го има и при други букмейкъри - не съм им чел правилата, защото рядко играя там - с даването на копие от картата това е стандартна процедура на всеки букмейкър, когато се депозира с карта и се тегли с нея - освен това искат и копие от лична карта, за да се уверят, че това си ти, а не някой друг - други букмейкъри искат и копие от платена сметка на адреса, който си посочил - като данните от личната карта и тези дадени при заявяването на картата трябва да съвпадат - всичко това се нарича верификационна процедура и едва след като се изпълни може да се тегли печалба - betfair - също имат такава и искат освен копие от лична и кредитна карта и извбечение от кредитната карта. Относно Спортингбет рекламата им е в повече - ориентирани са към т. нар.- "масов играч" - които играе много мачове и обичайно губи - лимитите им са ниски - за българско първенство максимум 100 евро - бързо ограничават печелещите играчи и страницата им постоянно има някакви проблеми - понякога не може да се комбинира футбол с друг спорт - тези от чата им са пълни олигофрени и нищо съществено не казват, когато има проблем - любим номер им е да дават грешни коефиценти и когато играчът се възползва от тях не плащат - най-големи мизерии правят при залозите на живо - аз няма де си предлагам кодове за referal, но за мен букмейкърите на които може да се има доверие са www.bet365.com. expekt, eurobet, stanjames.com, ladbrokers.co. uk, unibet.com, admiralbet.com - за високи лимити и с насоченост към американските спортове - pinnaclesports.com, vipsports.com, bodog.com - с известни условности - bwin.com - богата програма, правят грешки, но при добра серия блокират сметки без обяснение - от букмейкърите с български превод globet.com и bet-at-home.com - в последния може да се депозира и с e-pay са донякъде добър избор

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pro_tipster
                има само един свестен букмейкър и това е борсата www.betfair.com
                най- добрите коефициенти, веднага можеш да си изтеглиш парите и можеш да залагаш неограничени суми
                опитайте и ще забравите за другите

                пишете ми лични съобщения да ви кажа как да играете при тях и номера за бонуси и по ниски такси

                При регистрацията се изпозва код за бонус : 3A3J3CYUY
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • И аз имах проблеми с изплащането,но след като изпратих копие на исканите документи си получих парите.

                  Коментар


                  • има само един свестен букмейкър и това е борсата www.betfair.com
                    най- добрите коефициенти, веднага можеш да си изтеглиш парите и можеш да залагаш неограничени суми
                    опитайте и ще забравите за другите

                    пишете ми лични съобщения да ви кажа как да играете при тях и номера за бонуси и по ниски такси

                    Коментар


                    • http://bg.sportingbet.com/

                      STIGA PISAHTE GLUPOSTI BE .....

                      TOVA E NAI-DOBRIA BOOKMAKER

                      ETO VI SAITA VLIZAITE KOLKOTO ISKATE.....STIGA STE SE NASIRALI,SMOTANIACI

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Nick Leesоn
                        Първоначално изпратено от обзървър
                        Акциите й паднаха като круша, откакто арестуваха шефа й.
                        http://finance.yahoo.com/q/bc?s=ST1.DE&t=5y

                        Гледай как се пада от 6 на 0,6 евро за акция
                        това беше преди повече от година и се случи в Пуританска Америка, а престъплението беше подстрекателство към онлайн спортни залози
                        Лийсън, не беше комай само подстрекателство. Имаше съмнения за уредени колежански мачове в NCAAF и NCAAB.Но както се вика - остана се със съмненията.Такива работи трудно се доказват.Освен ако не си Сашо Диков!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от обзървър
                          Акциите й паднаха като круша, откакто арестуваха шефа й.
                          http://finance.yahoo.com/q/bc?s=ST1.DE&t=5y

                          Гледай как се пада от 6 на 0,6 евро за акция
                          това беше преди повече от година и се случи в Пуританска Америка, а престъплението беше подстрекателство към онлайн спортни залози

                          Коментар


                          • Nedei taka bre chovek..... chakam pari ot tiah....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BOBAN1
                              IVO_ pONEJE SI ZALAGAM OT VREME NA VREME.......I Sportingbet mi e osnovnoto buki....prosto se uchudvam kak e stanalo....da ne ti prevedat parite.....
                              Опитай да влезеш в сайта им ! Вече ги няма ! Пичовете възираха ! Щом
                              шефа им е в затвора - работата е ясна !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от обзървър
                                Акциите й паднаха като круша, откакто арестуваха шефа й.
                                http://finance.yahoo.com/q/bc?s=ST1.DE&t=5y

                                Гледай как се пада от 6 на 0,6 евро за акция
                                А за какво е арестуван ?

                                Коментар

                                Working...
                                X