IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
    Гарсониера, Павлово, наем 400 BGN. Информация от вчера. Отдадена, дългосрочно.
    Ами, чудесно с два такива апартамента си постигнал средната заплата за страната , без да зависиш от работодател. Красиво нали, не и за безимотни гащници дето ги е страх от сянката им
    Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

    Коментар


    • Гарсониера, Павлово, наем 400 BGN. Информация от вчера. Отдадена, дългосрочно.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
        Бутилка ОТ синьо джони напълнена с пещерняшка ли???

        12% ГеПеРе даже да е без ДеДеСе нЕма избиване!!

        Па дано да не си на швейцарска позиция, че съвсем УлетЕ...
        Ееее, то швейцарската позиция беше достатъчно дълго време добре, даже много добре.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
          ГЕПЕРЕТО ми го плащат изулите гащи безимотници А, аз съм на синьо джони със суров бадем киснат в рилска вода
          Бутилка ОТ синьо джони напълнена с пещерняшка ли???

          12% ГеПеРе даже да е без ДеДеСе нЕма избиване!!

          Па дано да не си на швейцарска позиция, че съвсем УлетЕ...
          "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
            наема носи 3-4% а ГПР-то е поне 7-8%. освен това требе да се плаща и главница.така че не си прав.а за Джонито син етикет ме разсмя искрено. то е 300 лв за 700мл. ти ако имаше за Джони щеше да намериш и за шпакловчик
            300 му е един наем от бълнуваните Ша пие Жони, ама после 1 месец ша седи гладен.

            Наема може да носи и 15%, но като пиша да се смята доходност - масовката ми лае насреща че нямало значение при НИ щото си можеш да си живееш в тях ...
            Това е бизнес и не се прави със сърце - а с ум.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
              ГЕПЕРЕТО ми го плащат изулите гащи безимотници А, аз съм на синьо джони със суров бадем киснат в рилска вода
              наема носи 3-4% а ГПР-то е поне 7-8%. освен това требе да се плаща и главница.така че не си прав.а за Джонито син етикет ме разсмя искрено. то е 300 лв за 700мл. ти ако имаше за Джони щеше да намериш и за шпакловчик

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bpst
                Я да не обиждаш лордиевича!!!

                Той е на таратор с мастика от пещерата!! К'ъв чер хайвер, к'ва водка....
                Те 'сичките приходи от наемите отиват в баМката за ГеПеРеТо!!
                ГЕПЕРЕТО ми го плащат изулите гащи безимотници А, аз съм на синьо джони със суров бадем киснат в рилска вода

                Коментар


                • Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
                  просто им предложи...."актуализация" на Наемите ...черният хайвер поскъпва , водката и тя...

                  а за да ги купуваш - Те трябва да плащат Повече
                  Напълно сериозно ще предложа на самотни ергени - понижители стаичка със санитарен възел и коридорче на 180лв. Така да се каже пазара е техен, на лузърите. Даже е самостоятелна, без хазяи

                  Коментар


                  • не им обяснявай ..

                    Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                    Горе -долу е така, ама и във Виена съм бил като гост, не като гОстарбайтер както ме бърка кретина със себе си Че кой подмостовец ще разглежда Шонбрун и залата дето бил Кенеди и императрица Сиси.
                    просто им предложи...."актуализация" на Наемите ...черният хайвер поскъпва , водката и тя...

                    а за да ги купуваш - Те трябва да плащат Повече
                    .
                    .
                    .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                      не си прав, лорд фон слатенбург си прави от наемчета 1 400 лв месечно
                      Горе -долу е така, ама и във Виена съм бил като гост, не като гОстарбайтер както ме бърка кретина със себе си Че кой подмостовец ще разглежда Шонбрун и залата дето бил Кенеди и императрица Сиси.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                        Беше под мостовете на Виена. Лорда на Кашониерите
                        Софето има нищожни наеми - точно зат'ва не си заслужава покупките.
                        не си прав, лорд фон слатенбург си прави от наемчета 1 400 лв месечно
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                          той не беше ли по кьолн?
                          Беше под мостовете на Виена. Лорда на Кашониерите
                          Софето има нищожни наеми - точно зат'ва не си заслужава покупките.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                            Добре, че гастарбайтерите по строежите могат, та са се омешали с талибаните от Авганистан
                            Колко ли квалифициран трябва да си за да не можеш да си плащаш наем в Софето и да живееш като скот по покрайнините на Щутгарт.
                            той не беше ли по кьолн?
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                              Тия лихви са само за ченгета като теб дето не можете да смятате
                              Добре, че гастарбайтерите по строежите могат, та са се омешали с талибаните от Авганистан
                              Колко ли квалифициран трябва да си за да не можеш да си плащаш наем в Софето и да живееш като скот по покрайнините на Щутгарт.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                                Такъв голям ГПР, дори и на гастарбайтер без доказан доход не отпускат. Много паднаха лихвите
                                Тия лихви са само за ченгета като теб дето не можете да смятате

                                Коментар

                                Working...
                                X