IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ar2r Разгледай мнение
    Bulgarian lev, поздравления за това което пишеш. Тук е пълно с провокатори и хейтъри, които са напълно наясно с успеха на инвестиция в имотв центъра на София, просто завиждат. Такава инвестиция е печеливша последните 2 хиляди години (ако можеш да го задържиш). Аз залагам, че и в бъдеще ще е. Доходите и още купчина финансови величини са ПОДценени в България. Цикъла се завърта, тези които не знаят за цикъла - тежко им. България е в ЕВРОПА. България е ЕВРОПА. Когато в СЕРДИКА е признато ХРИСТИЯНСТВОТО, Лондон и Париж са били дребни римски поселища.

    Ниската култура и грешни заключения на някои от пишещите тук, и МЕРЗАВИТЕ им думи към родината ще играят само в тяхна вреда. Но тези пичове са семе на други нации, най-вероятно, нямам друго обяснение за ниския им интелект.
    кога се случва това?
    препоръка е

    Коментар


    • Bulgarian lev, поздравления за това което пишеш. Тук е пълно с провокатори и хейтъри, които са напълно наясно с успеха на инвестиция в имотв центъра на София, просто завиждат. Такава инвестиция е печеливша последните 2 хиляди години (ако можеш да го задържиш). Аз залагам, че и в бъдеще ще е. Доходите и още купчина финансови величини са ПОДценени в България. ЦикълЪТ се завърта, тези които не знаят за цикъла - тежко им. България е в ЕВРОПА. България е ЕВРОПА. Когато в СЕРДИКА е признато ХРИСТИЯНСТВОТО, Лондон и Париж са били дребни римски поселища.

      Ниската култура и грешни заключения на някои от пишещите тук, и МЕРЗАВИТЕ им думи към родината ще играят само в тяхна вреда. Но тези пичове са семе на други нации, най-вероятно, нямам друго обяснение за ниския им интелект.
      Last edited by ar2r; 30.05.2016, 17:15.

      Коментар


      • Тази вечер Скептика да ми сложи забележка, пиша в късен час. Но защото съм намерил време да ви отговоря едно към едно - вие имате право да си дърляте чувствителните точки до брадясване. Проблема е ваш. Аз имам единствено интерес да споделя на стотици четящи тук как стоят нещата. И лев не ми влиза в джоба, само си хабя батерията...и времето.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • С една дума, лъвче (ratten), нещата стават с пари, а аз го правя с пари, давайки си сметка че днес ги има, утре може и да ги няма. Но не съм вълшебник. Нормален потребител. Проблема не е да хванеш кеша, проблема е за колко време ще го изкарваш в същия му размер защото нещата са преходни. Разбираш ли ме или пишеш заради писането. Скоро аз ще се оттегля от форума тук, приятно ми е много, но просто няма да има какво да споделям. Нещата може за в бъдеще да не са гладки, никъде няма гладко, но смятам че каквото имах като мнение за имотите и ползата от тях го написах вече.
          Междувременно, аппарта на Военна болница по начина по който го подготваям, гарантирам аз, гарантираха на мен, между 270 и 300 евро. До наесен ще стане. А парите за това не се копаят, помни го, изкарват се трудно.
          Сега отговори ли си на въпросите?
          Last edited by bulgarian lev; 30.05.2016, 04:52.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Така, мишок, иска ми се да купя, но цените на свестните локации са вече други, да не говорим че няма и добри оферти. Казах и преди, всичко отнема време и средства. Имам доста добър екип който правейки ми 2 жилища наведнъж, дори почти успоредно ми прави отстъпка, защото не съм само аз, създадох работа на този малък тийм и за други оферти. Казах в началото ама не си чел, посреднича с неводеща роля в пазарния и най-вече наемния сегмент свързан с мойта професия. А той е свързан с физически лица и компании коото подсигуряват наем на свои наети лица.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
              но аз не оспорвам наема.
              просто ми прави впечатление вниманието към детайлите....характерно за патологичния лъжец.
              а тук във форума има само един такъв.
              ти само се замисли над историята на левчо
              изведнъж, купил 2 апартамента в широк и баш център, ама изведнъж.
              после ги обзавежда 2 години....но гледа да купи и още....но не бърза да купува....а знае за ръста....но...не бърза...а няма пари 2 години да обзаведе...тия двата...но ще купува вече трети...
              Утре не съм на работа. Сега се прибрах от ресторанта. Радвам се че все пак си разбрал поне половината от нещата. Ще ти станат ясни и другите. Помагам да ти стане ясно. Сума за 2 апартамента плащам 2014 -2015 началото. Разбирай в началото на годината минават и двете сделки. Ами мишок, нали умееш да мислиш, защо не ти хримва че и аз като теб от 2012 до края на 2014 съм мислил, а и съм събирал кеша. Какво ти е странно, че си грамотен и образован, в което съм сигурен а не докачаш кинти ли? Е, всеки е минал по тоя път.
              Аз не бързам, приятелче, в смисъл ремонтни и довършителни работи правя с уговорки, ред, избор, правата са мои, а и да бързам няма да ускоря процеса много. Същевременно имам кеша за поне още един на пъпа, но нали слушам и вас, понижителите, кеша не се пипа. Бавно, спокойно имам възможност да дам около 100 К лева за успореден ремонт на две жилища. И от март миналата година до сега не са 2 години. Научете се да смятате както ви бива с процентите на доходността. Днес е денят ми, утре може да не е. Давам си сметка.
              Last edited by bulgarian lev; 30.05.2016, 04:57.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                абе не е невъзможно. мой близък даде на чужденец в тоя район двустаен стара тухла, супер лукс за 1800 лева с консумативите. ама те да кажем са 200 лева така че пак към 800 еуро иде наема
                но аз не оспорвам наема.
                просто ми прави впечатление вниманието към детайлите....характерно за патологичния лъжец.
                а тук във форума има само един такъв.
                ти само се замисли над историята на левчо
                изведнъж, купил 2 апартамента в широк и баш център, ама изведнъж.
                после ги обзавежда 2 години....но гледа да купи и още....но не бърза да купува....а знае за ръста....но...не бърза...а няма пари 2 години да обзаведе...тия двата...но ще купува вече трети...
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                  лорде, майстор си на късия разказ и това си е.
                  трябва да разказваш приказки по телевизията, за лека нощ.
                  абе не е невъзможно. мой близък даде на чужденец в тоя район двустаен стара тухла, супер лукс за 1800 лева с консумативите. ама те да кажем са 200 лева така че пак към 800 еуро иде наема

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                    Кухня с вградени уреди, поръчка по размер, МДФ, Teka абсорбатор, с форма на телевизор под 45 градуса наклон - така стои, извинявам се за некомпетентността. AEG миялна машина, пералня, сушилня, Gorenje фурна, микровълнова. Sony TV, още един в спалнята, възможност и за кухнята монтиране на Тв. Либхер хладилник, всички уреди за A+++
                    Поръчкови маса от троянска фирма, отне месец и половина доставката, мека мебел с ъглов диван с лежанка. Поръчкова спалня с вградени гардероб. Tова са едрите неща.
                    Не е нещо кой знае какво, но когато е ново се брои. Малко картини, подходяща гама осветителни тела и завеси в тон и особено меки тонове хваща окото.
                    лорде, майстор си на късия разказ и това си е.
                    трябва да разказваш приказки по телевизията, за лека нощ.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                      сподели ка го обзаведе и колко е наема
                      Кухня с вградени уреди, поръчка по размер, МДФ, Teka абсорбатор, с форма на телевизор под 45 градуса наклон - така стои, извинявам се за некомпетентността. AEG миялна машина, пералня, сушилня, Gorenje фурна, микровълнова. Sony TV, още един в спалнята, възможност и за кухнята монтиране на Тв. Либхер хладилник, всички уреди за A+++
                      Поръчкови маса от троянска фирма, отне месец и половина доставката, мека мебел с ъглов диван с лежанка. Поръчкова спалня с вградени гардероб. Tова са едрите неща.
                      Не е нещо кой знае какво, но когато е ново се брои. Малко картини, подходяща гама осветителни тела и завеси в тон и особено меки тонове хваща окото.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
                        [/B]
                        каква е Цифрата на "Падащите" наеми , която те удовлетворява ??
                        10 Е/кв. - така дойде сумичката 800 Е. Без никакви уговорки. Стана ми ясно, че на който трябва му е ясно, че след година наема може да е друг. Аз пък се навих за година на тази цена без да го тънча.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • подскажи им Булгарише...леф

                          Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                          В понеделник сключвам договор за наем за жилището в центъра. От 1 юли. Повече от доволен съм.

                          Резултатът е доста над очакванията ми.

                          каква е Цифрата на "Падащите" наеми , която те удовлетворява ??
                          .
                          .
                          .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                            В понеделник сключвам договор за наем за жилището в центъра. От 1 юли. Повече от доволен съм. Резултатът е доста над очакванията ми.
                            сподели ка го обзаведе и колко е наема

                            Коментар


                            • В понеделник сключвам договор за наем за жилището в центъра. От 1 юли. Повече от доволен съм. Резултатът е доста над очакванията ми.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                                ама с работа )))
                                С работа да, възпитателно е. Съгласен съм. Но трябва да си имаш и вуйчо и да подгъзуваш на някои, да цакаш и тогава. Поне в повечето случаи.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X