IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
    Какво да ги правим хората, да ги гоним ли, не бива и не може. Но като рекли София, та София.
    http://www.pariteni.bg/?tid=40&oid=197023
    Добре де.....как може да ви радва, че София се пълни с цървули от прованса и заприличва на оная картина на художника на тоалетни? Или малкия личен интерес пак слагаме над Родината?
    Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

    Коментар


    • Какво да ги правим хората, да ги гоним ли, не бива и не може. Но като рекли София, та София.
      http://www.pariteni.bg/?tid=40&oid=197023
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Наемите вървят бавно но нагоре. Потврждавам го и аз - лични наблюдения и активен участник в пазарЯ.
        http://www.pariteni.bg/?tid=40&oid=196993
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
          някой виждал ли е колежката бибиткина?
          искам да я питам колко гори инсинията дето наскоро купи на сина си...
          Ти остави колко гори, ама ако знаеш какво й е обслужването..

          Един познат има новата - след 2012 г. - обслужването й излиза по-скъпо от това на Мерцедес Е класа.. Както искаш, така го смятай.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
            някой виждал ли е колежката бибиткина?
            искам да я питам колко гори инсинията дето наскоро купи на сина си...
            Питай за данъка в общината колко и е, и става ли на газ да се сложи Инсигнията.
            г-жа Фирдевс.2015г.

            Коментар


            • някой виждал ли е колежката бибиткина?
              искам да я питам колко гори инсинията дето наскоро купи на сина си...
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                Ти разходи по жилище имаш ли. Данъци?
                имам, имам, благодаря, че попита
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                  Радвам се че ти харесва. Данъка е по-висок с оглед локацията и факта че не ми е основно жилище. Така съм подал данъчната декларация. Освен това съм платил данък за 2016, както и данъка от влизането във владение през 2015 до края на същата година. Другото е сградна инсталация на ТЕЦ, спряна е топла вода и парно, в смисъл подал съм към Топлофикация и фирмата за топлинно счетоводство че не ползвам. Но всъщност и сега тече топла вода. Но симпатягите ми начислили по данни от предишния собственик по 11 лв на месец топла вода за около година, толкова е плащал той преди. Така 130 лева от тези са надчислени. Питах в Топлофикация, приспадат се или се връщат дори кеш, както пожелаеш. По 5 лева разходи към сградата, входа, минимално ток, я има, я няма 4,50 досега и това е.
                  Така че това са фактите. Ти разходи по жилище имаш ли. Данъци?
                  браво браво.съвсем малка загуба

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                    браво, браво хубава история
                    Радвам се че ти харесва. Данъка е по-висок с оглед локацията и факта че не ми е основно жилище. Така съм подал данъчната декларация. Освен това съм платил данък за 2016, както и данъка от влизането във владение през 2015 до края на същата година. Другото е сградна инсталация на ТЕЦ, спряна е топла вода и парно, в смисъл подал съм към Топлофикация и фирмата за топлинно счетоводство че не ползвам. Но всъщност и сега тече топла вода. Но симпатягите ми начислили по данни от предишния собственик по 11 лв на месец топла вода за около година, толкова е плащал той преди. Така 130 лева от тези са надчислени. Питах в Топлофикация, приспадат се или се връщат дори кеш, както пожелаеш. По 5 лева разходи към сградата, входа, минимално ток, я има, я няма 4,50 досега и това е.
                    Така че това са фактите. Ти разходи по жилище имаш ли. Данъци?
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                      Ако говориш за чакането от година и месец откакто съм влязъл във владение и съм ремонтирал жилището, ще ти кажа че за данък и текущи режийни съм дал под 700 лв. Тези пари са много под инфлационната обезценка на едни 100К евро. А и не знам дали си даваш сметка след 1 месец максимум колко бих взел за тези 100 бона ако реша да продавам. Сега, в момента, не след 5 години.
                      браво, браво хубава история
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                        Ако говориш за чакането от година и месец откакто съм влязъл във владение и съм ремонтирал жилището, ще ти кажа че за данък и текущи режийни съм дал под 700 лв. Тези пари са много под инфлационната обезценка на едни 100К евро. А и не знам дали си даваш сметка след 1 месец максимум колко бих взел за тези 100 бона ако реша да продавам. Сега, в момента, не след 5 години.
                        Нищо. Ама от сърце

                        Коментар


                        • Ако говориш за чакането от година и месец откакто съм влязъл във владение и съм ремонтирал жилището, ще ти кажа че за данък и текущи режийни съм дал под 700 лв. Тези пари са много под инфлационната обезценка на едни 100К евро. А и не знам дали си даваш сметка след 1 месец максимум колко бих взел за тези 100 бона ако реша да продавам. Сега, в момента, не след 5 години.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                            Ти колко наема взе - че да се получи хахахаха
                            И като сметнеш чакането + пропускането да не излезе за периода 1Е на квадрат ...
                            Доста съм взел досега от нищо и никакво жилище. А тепърва имам договор и ще вземам. Не знам за какво чакане говориш. Прпускане може да има, ще видим. Но се съмнявам да е задълго.
                            Приемам притесненията ти, те и/или невъзможността - проста, физическо-финансова са ти пречели да играеш на подобна настилка
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                              Забравих те, извинявай! При подобен имот не отдаваш за 4 Е на квадрат, отдаваш за 9 -10 Е на квадрат. Това е за хора които могат да си го позволят или подсказвам, просто им плащат наема. Ето, при мен се получи. Колко дълго повече от година не знам, но...нека продължим друг път. Много комент има в тая тема, не е за писане оттук-оттам. Против си, знам. Аз нито съм против, нито съм за, изчаквам, отдавам, не прогнозирам. Това е пътя.
                              Ти колко наема взе - че да се получи хахахаха
                              И като сметнеш чакането + пропускането да не излезе за периода 1Е на квадрат ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                                Таман до следващия. Левчова математика, седи грей се - и се учи
                                Забравих те, извинявай! При подобен имот не отдаваш за 4 Е на квадрат, отдаваш за 9 -10 Е на квадрат. Това е за хора които могат да си го позволят или подсказвам, просто им плащат наема. Ето, при мен се получи. Колко дълго повече от година не знам, но...нека продължим друг път. Много комент има в тая тема, не е за писане оттук-оттам. Против си, знам. Аз нито съм против, нито съм за, изчаквам, отдавам, не прогнозирам. Това е пътя.
                                Last edited by bulgarian lev; 08.06.2016, 00:17.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X