IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pumpkin Разгледай мнение
    Mongolishe tugrik, ти така беше казал - 400лв месечно при схема 4000 на година. Продължавам да се питам как става това. При всички положения няма да е "висша" математика.
    Виж сега, създаването на ПРОДУКТ е нещо много трудно. Свързано е с инициатива, интелект, знания и други такива работи, които много вероятно да са ти далечни. Туй не е кат наема и търговията с "vintage" предмети в OLX-a .
    Не разбрах какво да записвам - как 400х12=4000?


    Моя продукт не е за теб. Не става и за отдаване по наем. Отделно, че имам поръчки за два месеца напред. Не се напиняй

    п.п.
    как е влакът, скоро ще спира ли на твоята гара? Трака трака за теб?
    За схемата която така се е загнездила в съзнанието ти - когато го написах може да съм се пошегувал, ти чувство за хумор имаш ли, а и може да е за познати и деца на мои познати. Нали си запомнил че там официално живеят мои хора без пари. Или не си?
    Дръж си продукта и почуквай отвреме навреме между ушите си, просто така да чуеш звука.
    И къв ти е проблема та се драчиш с мен - отдал съм и ще отдавам - не е кой знае какво, нали ти така каза. Нали не ми плащаш ти, гледай си твойта паница и ако имаш нещо като мнение по имоти и наеми го изразявай вместо да се занимаваш с мен.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
      Тиквич, наема от 400 български левчета си върви много добре, без разходи. Ти създавай продукта, а наемите са тънка печалба за тебе. Ти 300 наема нали ги нямаше за нищо. Гледай отстрани и записвай, засега. Първо се подсигурява клиент а после отдаваш, сещаш ли се?...не говоря за наемчето от по-горе.
      Дай от тоя продукт да си купим и ние. Може да си заслужава.
      Mongolishe tugrik, ти така беше казал - 400лв месечно при схема 4000 на година. Продължавам да се питам как става това. При всички положения няма да е "висша" математика.
      Виж сега, създаването на ПРОДУКТ е нещо много трудно. Свързано е с инициатива, интелект, знания и други такива работи, които много вероятно да са ти далечни. Туй не е кат наема и търговията с "vintage" предмети в OLX-a .
      Не разбрах какво да записвам - как 400х12=4000?


      Моя продукт не е за теб. Не става и за отдаване по наем. Отделно, че имам поръчки за два месеца напред. Не се напиняй

      п.п.
      как е влакът, скоро ще спира ли на твоята гара? Трака трака за теб?
      Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
        400лв ли взимаш от слатинското имение за милион лева?
        Не знам за какво имение говориш, но карай пиши нещо да става приказката.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
          Тиквич, наема от 400 български левчета си върви много добре, без разходи. ....
          400лв ли взимаш от слатинското имение за милион лева?
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pumpkin Разгледай мнение
            400лв на месец при схема 4000 за година с включени консумативи?
            Тиквич, наема от 400 български левчета си върви много добре, без разходи. Ти създавай продукта, а наемите са тънка печалба за тебе. Ти 300 наема нали ги нямаше за нищо. Гледай отстрани и записвай, засега. Първо се подсигурява клиент а после отдаваш, сещаш ли се?...не говоря за наемчето от по-горе.
            Дай от тоя продукт да си купим и ние. Може да си заслужава.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pumpkin Разгледай мнение
              400лв на месец при схема 4000 за година с включени консумативи?
              Ако потръгне Стискаме палци, инак ще има пространни обяснения защо поредна година "ремонтира"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                Наемите вървят бавно но нагоре. Потврждавам го и аз - лични наблюдения и активен участник в пазарЯ.
                http://www.pariteni.bg/?tid=40&oid=196993
                400лв на месец при схема 4000 за година с включени консумативи?
                Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

                Коментар


                • Първоначално изпратено от land_lord31 Разгледай мнение
                  Кофти ти е, но профита е между 7 и 10% в цената на наемите.

                  http://www.pariteni.bg/?tid=40&oid=196993
                  И аз като бях млад се чувствах предаден, че целия свят не ми е в краката. Разбират те, като догониш петдесетака, ще си викаш "С тези слаби характеристики, се радвам, че изобщо съм доживял досега"
                  ще те огорча ли, ако ти кажа, че сигурно взимам повече пари от наем, отколкото ти си фантазираш, че взимаш
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                    лордове ли са?
                    Кофти ти е, но профита е между 7 и 10% в цената на наемите.

                    http://www.pariteni.bg/?tid=40&oid=196993
                    И аз като бях млад се чувствах предаден, че целия свят не ми е в краката. Разбират те, като догониш петдесетака, ще си викаш "С тези слаби характеристики, се радвам, че изобщо съм доживял досега"
                    7 Reasons to Own A Homehttp://www.investor.bg/users/index/20139/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                      лордове ли са?
                      Не, Ратенко, всякакви са. Бих ти дал много примери, но темата е за наеми и имоти. Но в това понятие не влагам хора в по-ниско или затруднено материално положение. Уважавам свестните и свестните бедни хора. Не понасям задниците, било то столичани или папуаси. Спирам с тая тема.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                        Измисли формула за привличане само на интелигентите от прованса. Тя София си има и много местни цървули, открояващи се като звезди на небе.
                        лордове ли са?
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                          Да, има логика в това.
                          Има я. Вкарваш годишен данък 100-200 лв. на кв. м., пада драстично търсенето на жилища, оттам пада и предлагането и цените скачат. Няма да има цървули по улиците, ще бутнат всички коптори и София ще е умен и красив европейски град.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                            Утрояване на цените на жилища и наеми ще свърши работа
                            Да, има логика в това.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                              Измисли формула за привличане само на интелигентите от прованса.
                              Утрояване на цените на жилища и наеми ще свърши работа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                                Добре де.....как може да ви радва, че София се пълни с цървули от прованса и заприличва на оная картина на художника на тоалетни? Или малкия личен интерес пак слагаме над Родината?
                                Измисли формула за привличане само на интелигентите от прованса. Тя София си има и много местни цървули, открояващи се като звезди на небе.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X