IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
    това е Ок....чака те "глоба" в Ростов , само да дойдеш в Плевен

    такава Инвестиция се полива обилно

    гледах в Плевен ..няма добир имоти под наем на Ниски цени
    Разбира се! За мен е чест и удоволствие! И ще подема аз идеята, бъди сигурен.
    За Плевен...онзи ден писах нещо тук за Плевен та съм се замислил и не знам кога бих реагирал, знаеш защо...Но заслужава си да се купят две маломерни жилища и да се подготвят за приличен наем, би била добра доходността отнесена към цената на жилищата. А аз знам къде бих купил точно и как и на кого да отдам. Проблема е че трудно се намира. Трябват ми точно определени критерии.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
      това е Ок....чака те "глоба" в Ростов , само да дойдеш в Плевен

      такава Инвестиция се полива обилно

      гледах в Плевен ..няма добир имоти под наем на Ниски цени
      да по 100 лева за 2стаен искат изедниците

      Коментар


      • Всичко си свършил ???.....Отлично попадение

        Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
        Споко, от 1 юли жилището е с договор и всичко е ок, наема както и депозита са факт, уточнено е за година напред. Но подготвям още един ФЛАТ на ВМА ремонтиран но необзаведен мисля да го пусна - дългосрочно. А и там не е без значение колко ще е наема. От октомври е добра опция. Останаха малко неща и е готов.
        това е Ок....чака те "глоба" в Ростов , само да дойдеш в Плевен

        такава Инвестиция се полива обилно

        гледах в Плевен ..няма добир имоти под наем на Ниски цени
        .
        .
        .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
          айде бе ти още ли не си отдал.изпусна цели 2 години келепира
          Споко, от 1 юли жилището е с договор и всичко е ок, наема както и депозита са факт, уточнено е за година напред. Но подготвям още един ФЛАТ на ВМА ремонтиран но необзаведен мисля да го пусна - дългосрочно. А и там не е без значение колко ще е наема. От октомври е добра опция. Останаха малко неща и е готов.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • re

            Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
            те са просто Бедни..това не е порок...освен това са ти Таргет..ще им отдаваш - ще пи плащат
            Аз пък следя обявите "Търси да наеме апартамент" във фб групите.

            Двустаен апартамент в Надежда, старо строителство с модернистичен ремонт и нови мебели, за 400 лв на месец предизвика голям фурор вчера и имаше много кандидати.

            Изводите оставям на вас,

            За мен е ясно, че човекът е дал към 20 000 лв, за да го приведе в съвременен вид и за обзавеждане.

            Коментар


            • не наричай хората боклуци

              Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
              Защо боклуците ги дразни нормалното поскъпване на имотите? Тия в час ли са изобщо или са излезли в голямо междучасие?
              те са просто Бедни..това не е порок...освен това са ти Таргет..ще им отдаваш - ще пи плащат
              .
              .
              .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                И наемите растат. Все едно са ме питали, абе ти кога точно смяташ да отдадеш.
                айде бе ти още ли не си отдал.изпусна цели 2 години келепира

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                  Защо боклуците ги дразни нормалното поскъпване на имотите? Тия в час ли са изобщо или са излезли в голямо междучасие?
                  Защото ги/се подлъгаха че ще ритат евтини имоти по софийските улици. А това движение не се състоя. Попариха се надежди. То е първото в нашата посткомунистическа, разбирай капиталистическа реалност. Нормално е да има моменти на спад и пик, но матряла искаше да купи както навремето е купил дефорсирания дванайсетак и жигулата, без ред, а след като му създадоха двойни стандарти за всичко - балъка плаща, тариката минава метър стана трудно за преглъщане.
                  Last edited by bulgarian lev; 13.07.2016, 01:49.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                    И наемите растат. Все едно са ме питали, абе ти кога точно смяташ да отдадеш.
                    Защо боклуците ги дразни нормалното поскъпване на имотите? Тия в час ли са изобщо или са излезли в голямо междучасие?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
                      .
                      .


                      всичко Поскъпва....http://www.imoteka.bg/bg/%D0%BF%D0%B...from=&floorto=
                      И наемите растат. Все едно са ме питали, абе ти кога точно смяташ да отдадеш.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • и Наемите Растат

                        .
                        .


                        всичко Поскъпва....http://www.imoteka.bg/bg/%D0%BF%D0%B...from=&floorto=
                        .
                        .
                        .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                          еее най на края го даде.браво. ама платиха ли или само договор

                          Пак малката маняна бре, не му ли свикна вече

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marto76 Разгледай мнение
                            Някой с информация как вървят наемите за 3-стаен в Лагера?
                            Познати наеха голям (смятай тристаен преди няколко месеца) за 400 и нещо лв., но човекът направи тотално пълен ремонт...Апартаментът е без нищо, празен. Не съм го виждал.

                            Коментар


                            • еми те и пилешките трътки и лидълското винце са скъпи, какво да не ги консумира ли?!
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                                ако е 4.8 еуро на кв.м скъпо е
                                Ама то е с радимирска мазилка,не е скъпо
                                За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                                Коментар

                                Working...
                                X