IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Чудя се дали пак трябва да дигам наемите, предвид следните факти:
    http://www.capital.bg/biznes/tehnolo...tehnologichen/
    2.http://www.sofiahistorymuseum.bg/bg/...B8%D0%BD%D0%B0
    3.http://www.arenaarmeecsofia.com/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
      Еее, страхотно! Предполагам огромни усилия са ти коствали да напишеш толкова дълго изречение. Хвала. По традиция пак не е по темата, обаче. Класика при теб.
      Не мога да разбера,защо си мислиш,че всеки би се вързал на плоските ти провокации да спори с долен ляв педал като теб?Абе какво да ти обяснявам,взимам тавата с банички и ти я удрям в главата
      За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

      Коментар


      • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
        Моля другарко,другаря мици има проблеми помогнете му;
        Еее, страхотно! Предполагам огромни усилия са ти коствали да напишеш толкова дълго изречение. Хвала. По традиция пак не е по темата, обаче. Класика при теб.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
          Съединител, ти рядко пишеш , но предполагам, че понеже си неграмотен по едно кратко изречение, много злобно , преднамерено и никога по темата. Специално ще обърна вниманието на модераторите за цялото ти творчество, за да видим какво търси такъв много комплексиран и фрустриран субект в имотни теми на инвестора!!!
          Моля другарко,другаря мици има проблеми помогнете му;
          За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

          Коментар


          • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
            Aма то у Плуевен Лидъл няма ли?
            Съединител, ти рядко пишеш , но предполагам, че понеже си неграмотен по едно кратко изречение, много злобно , преднамерено и никога по темата. Специално ще обърна вниманието на модераторите за цялото ти творчество, за да видим какво търси такъв много комплексиран и фрустриран субект в имотни теми на инвестора!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от i_hristov Разгледай мнение
              Има един в жк Сторгозия аз съм спирал на него няколко пъти като съм имал работа в Плевен
              В Плевен има два магазина Лидъл и не са лоши въпреки че рядко пазарувам там.Понякога от там си купувам кебапчета не от Лидъл а от Горнооряховската скара.Шишчетата също за хубави

              Коментар


              • по-добре Купувай Имот..Поскъпват

                Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                теб редовно те поздравяват май....всички поздрави си запомнил....бегай да завардиш маса в ростов, голямо черпене се задава
                радомирчо , и ти не си поздравяван май....щения ???

                това , Тук гледай ...http://www.imoti.net/prices
                .
                .
                .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
                  ако знаеш какв ипоздрави знам...бедна ти е фантазията

                  по-добре Купувай Имот..Поскъпват
                  теб редовно те поздравяват май....всички поздрави си запомнил....бегай да завардиш маса в ростов, голямо черпене се задава
                  препоръка е

                  Коментар


                  • май не си поздравяван скоро

                    Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                    има ама той нахален иска в "Ростов"
                    ако знаеш какв ипоздрави знам...бедна ти е фантазията

                    по-добре Купувай Имот..Поскъпват
                    .
                    .
                    .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
                      Aма то у Плуевен Лидъл няма ли?
                      има ама той нахален иска в "Ростов"

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
                        Aма то у Плуевен Лидъл няма ли?
                        Има един в жк Сторгозия аз съм спирал на него няколко пъти като съм имал работа в Плевен

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                          Голем изедник си Лорде .искаш целия наем че и отгоре да го "глобиш" човека. то 100 лева за едно напиване в кръчмата с качествен алкохол не стигат
                          Aма то у Плуевен Лидъл няма ли?
                          За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
                            това е Ок....чака те "глоба" в Ростов , само да дойдеш в Плевен

                            такава Инвестиция се полива обилно

                            гледах в Плевен ..няма добир имоти под наем на Ниски цени
                            Голем изедник си Лорде .искаш целия наем че и отгоре да го "глобиш" човека. то 100 лева за едно напиване в кръчмата с качествен алкохол не стигат

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
                              това е Ок....чака те "глоба" в Ростов , само да дойдеш в Плевен

                              такава Инвестиция се полива обилно

                              гледах в Плевен ..няма добир имоти под наем на Ниски цени
                              че той Е в плевен.
                              ошашавил си се нещо
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
                                това е Ок....чака те "глоба" в Ростов , само да дойдеш в Плевен

                                такава Инвестиция се полива обилно

                                гледах в Плевен ..няма добир имоти под наем на Ниски цени
                                Разбира се! За мен е чест и удоволствие! И ще подема аз идеята, бъди сигурен.
                                За Плевен...онзи ден писах нещо тук за Плевен та съм се замислил и не знам кога бих реагирал, знаеш защо...Но заслужава си да се купят две маломерни жилища и да се подготвят за приличен наем, би била добра доходността отнесена към цената на жилищата. А аз знам къде бих купил точно и как и на кого да отдам. Проблема е че трудно се намира. Трябват ми точно определени критерии.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X