IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Айде 4% да го сложим чисто, пак е в пъти по-добра инв. от депозита

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

      това са брокерски партенки. реално е доста по- малко
      Апартамент на стойност €100 000 трябва да носи около €6 000 на година, демек около €500 на месец чисто (надявам се, че цитираните 5.77% са чисти, като приспаднем МДТ и др.).
      Нереално ли е това? Чисто от научен интерес питам, не защитавам никаква теза...
      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

        Сигурно това си имал предвид:

        http://www.pariteni.bg/?tid=40&oid=211563

        5.77% доходност от наем на година
        17 год. и 4 мес. срок за избиване на инвестицията
        това са брокерски партенки. реално е доста по- малко

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
          Честито на всички които мразят инвестицията в недвжими имоти !!България е в топ 10 по доходност от наеми в Европа!
          http://www.pariteni.bg/?tid=40&oid=211563о



          Сигурно това си имал предвид:

          http://www.pariteni.bg/?tid=40&oid=211563

          5.77% доходност от наем на година
          17 год. и 4 мес. срок за избиване на инвестицията
          Last edited by Kildirim_Bei; 08.10.2017, 19:58.
          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

          Коментар


          • Честито на всички които мразят инвестицията в недвжими имоти !!България е в топ 10 по доходност от наеми в Европа!
            http://www.pariteni.bg/?tid=40&oid=211563о




            Last edited by 13ADROL; 08.10.2017, 18:17.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

              Тия неща всеки си ги решава сам.Има доста хора които не мож ги мръднеш от София.За тях холбокса и кредита до живот е връхтЪ на успеха.Интересното е че колкото повече време минава толкова повече София ми опротивява.Прости хора природно тъпи с мания за изключителност и превъзходство над другите.Качиш се на метро или тролей а вътре миришат на пикня и пот не мое стоиш до тех.За тва пътувам с жипката.
              Това са "панелните" хора ...те са като панелните мравки , уж мравки ама не съвсем ...мутират бързо / и хората и мравките / ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                Тия неща всеки си ги решава сам.Има доста хора които не мож ги мръднеш от София.За тях холбокса и кредита до живот е връхтЪ на успеха.Интересното е че колкото повече време минава толкова повече София ми опротивява.Прости хора природно тъпи с мания за изключителност и превъзходство над другите.Качиш се на метро или тролей а вътре миришат на пикня и пот не мое стоиш до тех.За тва пътувам с жипката.
                така е, като ти позамиришат, питай ги информативно от дека са.
                и не слушай какво ще ти кажат, само чуй диалекта и ще разбереш.
                зашо ние софиянци си имаме ден за баня - неделя. ма новите софиянци са свикнале от лето на лето.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                  Ти ако сам не се грижиш за здравето си ,никой няма да се погрижи ... виж за парите ти много мераклии има да се грижат ! Със всичко е тъй ...
                  Тия неща всеки си ги решава сам.Има доста хора които не мож ги мръднеш от София.За тях холбокса и кредита до живот е връхтЪ на успеха.Интересното е че колкото повече време минава толкова повече София ми опротивява.Прости хора природно тъпи с мания за изключителност и превъзходство над другите.Качиш се на метро или тролей а вътре миришат на пикня и пот не мое стоиш до тех.За тва пътувам с жипката.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                    колега харесва ми иронията. то затова сме на тоя хал щото секи от всичко разбира и сам всичко си произвежда. сам си вари ракията нищо че бъкана с метилов алкохол, сам си ремонтира колата , сам си шпаклова и тем подобни дейности.остава да почнат и сами да се лекуват. защо да се набутват като могат и сами, а със спестените кинти за 30 години мое с некой хол-бокс да се обзаведат
                    Радев грешиш бе човек.В ракията която аз си правя няма метилов алкохол.Вече толкова години правя досега рекламации няма и никой не се е оплакал да го боли главата на другият ден.Пиеш две загорки и на другият ден те сцепва кратуната.За купешките ментаци изобщо няма кво да говоря спирт и аромати и тарикати алхимици.Да не мислиш че да шпакловаш е кой знае колко трудно.Защо всеки да не може?А по добре ли е да извикаш некой пияница да те мотае две седмици за една стена и да му слугуваш?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                      колега харесва ми иронията. то затова сме на тоя хал щото секи от всичко разбира и сам всичко си произвежда. сам си вари ракията нищо че бъкана с метилов алкохол, сам си ремонтира колата , сам си шпаклова и тем подобни дейности.остава да почнат и сами да се лекуват. защо да се набутват като могат и сами, а със спестените кинти за 30 години мое с некой хол-бокс да се обзаведат
                      Ти ако сам не се грижиш за здравето си ,никой няма да се погрижи ... виж за парите ти много мераклии има да се грижат ! Със всичко е тъй ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                        А така,Бате Пешо..Пък Радев нека да си разправя в другата тема,че нямало качествена домошарка...
                        колега харесва ми иронията. то затова сме на тоя хал щото секи от всичко разбира и сам всичко си произвежда. сам си вари ракията нищо че бъкана с метилов алкохол, сам си ремонтира колата , сам си шпаклова и тем подобни дейности.остава да почнат и сами да се лекуват. защо да се набутват като могат и сами, а със спестените кинти за 30 години мое с некой хол-бокс да се обзаведат

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                          Тая година имах доста сливи така окапаха под дърветата направо станаха сухи.Три кошера пчели и оси сбират по цел ден.Ама ме домързя.Но във вторник ще бера лозето утре започвам да мия съдовете да са готови.Гроздето тая година е супер и мисля да направя две ракии едната от вино другата от джибри и захар.Първата е за мен и отбрани близки хора а втората е за разтриване и некой закъсал.
                          А така,Бате Пешо..Пък Радев нека да си разправя в другата тема,че нямало качествена домошарка...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                            И аз така....Не мога да се сета за алкохол,дето да не ми аресва....Единствено се сещам,че шампанското го пия с леко отвращение,ама...,ако съвсем случайно няма по-сериозно питие,прежалвам се без да му мисля....
                            Аве то е за сутршния махмурлук най сгодно ...тъй , леко поизветряло.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                              И сливова , па и грозданка ... сичките са хубави !
                              И аз така....Не мога да се сета за алкохол,дето да не ми аресва....Единствено се сещам,че шампанското го пия с леко отвращение,ама...,ако съвсем случайно няма по-сериозно питие,прежалвам се без да му мисля....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                                И сливова , па и грозданка ... сичките са хубави !
                                Тая година имах доста сливи така окапаха под дърветата направо станаха сухи.Три кошера пчели и оси сбират по цел ден.Ама ме домързя.Но във вторник ще бера лозето утре започвам да мия съдовете да са готови.Гроздето тая година е супер и мисля да направя две ракии едната от вино другата от джибри и захар.Първата е за мен и отбрани близки хора а втората е за разтриване и некой закъсал.

                                Коментар

                                Working...
                                X