IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В Студентски наемите са полудели, едностаен мизерен апартамент се отдава за 600 лева..Нормално ли е това?

    Коментар


    • В моя вход се отдадоха два почти еднакви апартамента в рамките на една седмица. Единия наем е 650лв, другия - 800лв. Разликата между двата наема е, че при по-скъпия имаше агенция.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от minerals Разгледай мнение
        Една позната сега търси усилено апартамент и нещата доста за загрубяли в последно време, 350 евро за едностаен в окаяно състояние....
        кажи и да наеме нещо през еърбнб за няколко дена и ако и харесе да се договори директно... нашите брокерици за нищо не стават..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          уу браво.
          кой квартал?
          Как кой Папурково 3

          Коментар


          • Първоначално изпратено от minerals Разгледай мнение
            Една позната сега търси усилено апартамент и нещата доста за загрубяли в последно време, 350 евро за едностаен в окаяно състояние....
            уу браво.
            кой квартал?
            препоръка е

            Коментар


            • Една позната сега търси усилено апартамент и нещата доста за загрубяли в последно време, 350 евро за едностаен в окаяно състояние....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Даже се изразих неточно. Имах предвид в Бг съм живял на квартира. А и в момента живея. И наемът ми възлиза на 855€. Това е положението. Кой те пита искаш ли, не искаш ли. Като не искаш стоиш си дома, копаш си, правиш си ракийцата, винцето, гледаш си кокошчици, прасето. И пей сърце.
                Ами да ! И не пълниш гушата на някой дърт паразит !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                  Таралясника си го поправям сам ...нямам идея.
                  Даже се изразих неточно. Имах предвид в Бг съм живял на квартира. А и в момента живея. И наемът ми възлиза на 855€. Това е положението. Кой те пита искаш ли, не искаш ли. Като не искаш стоиш си дома, копаш си, правиш си ракийцата, винцето, гледаш си кокошчици, прасето. И пей сърце.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Споко Майна, и аз съм живял на квартира. Не е толкова зле. Защо българина презира наемодателя, адвоката, доктора, а майстора дето му поправя таралясника тачи и го търси. Имаш ли някаква идея?
                    Таралясника си го поправям сам ...нямам идея.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                      Отдавна не бях влизал тука ...няма промяна , една и съща мантра ! Баси почвам да си мисля вече , че хазяинът е по-противно същество даже и от адвоката !
                      Споко Майна, и аз съм живял на квартира. Не е толкова зле. Защо българина презира наемодателя, адвоката, доктора, а майстора дето му поправя таралясника тачи и го търси. Имаш ли някаква идея?
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        И другото е вярно. Кьорфишеци със зарибяващи и неистински обяви по 300€ за двустаен. Ако си наемател ще разбереш за какво става дума. Реалните обяви и добрите оферти на имоти, никакви стаи с хазяйки са си нагоре. Аз съм отдал тънко - 500€. Магазинчето 200€. Като отдам наесен и другия и там ще гоня тънка поносима цена - 900€.
                        Отдавна не бях влизал тука ...няма промяна , една и съща мантра ! Баси почвам да си мисля вече , че хазяинът е по-противно същество даже и от адвоката !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Sahib31 Разгледай мнение
                          "Мъже се представят за жени, за да си намерят съквартирантка и приятелка, в наето от тях жилище. Това сочи проверка в социалните мрежи, направена от в. „Монитор“."
                          Blitz.bg

                          много правдива статия, отразяваща действителния пазар на наеми в София.
                          И другото е вярно. Кьорфишеци със зарибяващи и неистински обяви по 300€ за двустаен. Ако си наемател ще разбереш за какво става дума. Реалните обяви и добрите оферти на имоти, никакви стаи с хазяйки са си нагоре. Аз съм отдал тънко - 500€. Магазинчето 200€. Като отдам наесен и другия и там ще гоня тънка поносима цена - 900€.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Sahib31 Разгледай мнение

                            Сверявам си часовника по предлаганета винаги, щото тези които дават, при мен са на опашка.
                            Опашка друг път ... освен ако не си като крайпътен мотел ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                              Лорде , ти недей гледа колко искат ...гледай колко дават ...малка разлика има ...
                              Сверявам си часовника по предлаганета винаги, щото тези които дават, при мен са на опашка.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Sahib31 Разгледай мнение
                                https://www.blitz.bg/ikonomika/podla...ews649065.html

                                много правдива статия, отразяваща действителния пазар на наеми в София.
                                Лорде , ти недей гледа колко искат ...гледай колко дават ...малка разлика има ...

                                Коментар

                                Working...
                                X