IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    Ще ще не ми се разправя не съм казал не съм го продал
    Разбирам те.И аз да бях и на мен не би ми се разправяло. За 1000 лева сума главоболия.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

      Ще ще не ми се разправя не съм казал не съм го продал
      Идеалните части се продават на 20-25% от пазарната цена,имай предвид.Най -добре се разбери със съсобствениците да продавате заедно.
      Last edited by nradev; 20.05.2020, 08:29.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

        Ще ще не ми се разправя не съм казал не съм го продал
        Шегаджия

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

          Като гледам има да садиш боб дълги години.
          Ще ще не ми се разправя не съм казал не съм го продал

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            Имам около 400 квадрата на брега на Струма е но е подивял щото няма как да го стопанисвам не живея там.Преди време исках да го продам но не знам защо се отказах..Имота е в регулация.На 20 км от София по магистралата...Ако има кой да даде 3000-3500 евро и да се разправя с прехвърлянето му го харизвам.Имота е идеална част целият е към 600 кв.м но винаги сме си знаели кое е нашето и кое на другите хора никога не е имало проблеми...Навремето беше градина садяха там картофи зелен боб краставици...
            Като гледам има да садиш боб дълги години.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Andy`Z Разгледай мнение

              В Неделя, на улица Г.С. Раковски срещу Лидл видях обява за наем на магазин с транспарант на който пишеше, че дават 3 месеца гратис. Не знам как е в детайли този бизнес (наем на магазини), но това си е голяма близалка.
              Oпределено! Може би са склонили откъм факта, че докато се установи и отръгнат продажбите предвид новата локация ще е малко труден стар, особено в този период.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от iceto Разгледай мнение

                за да има повече тежест поста, според мен, е хубаво да е по-конкретен. Цена, локация, имот, състояние.
                нов блок,
                преди 1 година въведен в експлоатация,
                обзаведена до край квартира,
                с парко място,
                много близък достъп до това, което ми трябва,
                на добро положение е - много комуникативно място

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

                  Хаха, точно! Мантрата, че имотите само поскъпвали и било вечна далавера да се набалбукаш на кви и да е цени почва да издиша много сериозно. Общо взето, купилите последните две години са като прасета пред колене. На някои ще им теглят ножа, други ще чакат 10 годинки да им се възстанови цената!
                  Вечна далавера може да е само в главата на откровен глупак !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                    Ще ще ще при вас всичко е в бъдеще време.Живота си тече и те така
                    Мечтатели с 0бр. имоти

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

                      Хаха, точно! Мантрата, че имотите само поскъпвали и било вечна далавера да се набалбукаш на кви и да е цени почва да издиша много сериозно. Общо взето, купилите последните две години са като прасета пред колене. На някои ще им теглят ножа, други ще чакат 10 годинки да им се възстанови цената!
                      Ще ще ще при вас всичко е в бъдеще време.Живота си тече и те така

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                        Не само бабето, тука някой клоуни купили коптор два са решили че са над икономическата логика и те ще диктуват. Уви не само ,че ще се сблъскат челно с истината но и ще разберЪт ,че "инвестицията" им е на - 50% в близките години и само ще губят доходност !
                        Хаха, точно! Мантрата, че имотите само поскъпвали и било вечна далавера да се набалбукаш на кви и да е цени почва да издиша много сериозно. Общо взето, купилите последните две години са като прасета пред колене. На някои ще им теглят ножа, други ще чакат 10 годинки да им се възстанови цената!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fsck Разгледай мнение
                          Ако слушаш бабето брокер по-надоле, такива работи са невъзможни и не са истина
                          Не само бабето, тука някой клоуни купили коптор два са решили че са над икономическата логика и те ще диктуват. Уви не само ,че ще се сблъскат челно с истината но и ще разберЪт ,че "инвестицията" им е на - 50% в близките години и само ще губят доходност !

                          Коментар


                          • Ако слушаш бабето брокер по-надоле, такива работи са невъзможни и не са истина

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Andy`Z Разгледай мнение

                              В Неделя, на улица Г.С. Раковски срещу Лидл видях обява за наем на магазин с транспарант на който пишеше, че дават 3 месеца гратис. Не знам как е в детайли този бизнес (наем на магазини), но това си е голяма близалка.
                              Като в Ню Йорк... В Ню Йорк ти дават цяла година и повече гратис в момента. Причината е да не свалят самия наем щото банката като види че сваляш наема или че нямаш наемател ти вдигат лихвата по заема и целия кредитен рейтинг. Пък като имаш подписан договор за някаква сума макар и с гратисен период заобикаляш алармата на банките.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                                Чувам, че по ул.Пиротска магазините опрощават 2 наема и за по-нататък свалят с 50%(наполовина) наемите. За да запазят наемателите. А там собственици са евреи, араби и не знам какви си .... така че известна гъвкавост ще е необходима.
                                В Неделя, на улица Г.С. Раковски срещу Лидл видях обява за наем на магазин с транспарант на който пишеше, че дават 3 месеца гратис. Не знам как е в детайли този бизнес (наем на магазини), но това си е голяма близалка.

                                Коментар

                                Working...
                                X