IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Некоректни фирми за недвижими имоти и строители

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mr_crash
    Първоначално изпратено от Бонвиван
    ами ако е с гранитогрес и неръждаеми парапети?
    защо говорите глупости и сравнявате материяли отпреди 40 години/мозайка/ с новото.
    Бонвиван, ти неръждавейка виждал ли си???
    Ти имаш ли представа как се обработва тоя материал???
    А колко струва на килограм представа имаш ли?
    Представи си, че знам как изглежда, че се заварява с аргон, че се шлайфа трудно и със спецялни пасти се полира и килограма и е около 15 лв
    и какво от това?
    Нали затова плащам 1000 евро на квадрат за да имам хубави и представителни общи части и парапети на балкони.
    Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

    Коментар


    • Предпочитам варовата мазилка и после шпакловка пред гипсокартона.Гранитогреса и лъскавия парапет да си държат мозайката е сто пъти по добра.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бонвиван
        ами ако е с гранитогрес и неръждаеми парапети?
        защо говорите глупости и сравнявате материяли отпреди 40 години/мозайка/ с новото.
        Бонвиван, ти неръждавейка виждал ли си???
        Ти имаш ли представа как се обработва тоя материал???
        А колко струва на килограм представа имаш ли?

        Коментар


        • ами ако е с гранитогрес и неръждаеми парапети?
          защо говорите глупости и сравнявате материяли отпреди 40 години/мозайка/ с новото.
          Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

          Коментар


          • Re: некоректна строителна фирма от Варна

            Първоначално изпратено от Веско
            Първоначално изпратено от sagittarius
            Всъщност Дилов винаги е строял ниско-качествено и евтино. Миналата седмица бях в една негова сграда на Каймакчелан,завършена е 2008, а вътре с мозайка каквато баща ми прави на вилата през 84г.
            Интересен коментар. Защо смяташ че евтиното е ниско-качествено? Мозайката се е доказала с годините като едно от най-яките покрития. Не ми се мисли как ще изглеждат след няколко години, като изтече гаранцията на днешните "луксозни" кооперации с гранитогрес и мрамор.
            Тука Веско е прав, видите ли стълбище с теракот и алуминиеви парапети
            бягайте далеч.

            Коментар


            • НЕкоректи Стротели,Посредници/ВиВеста/Колос1/АДРЕС

              То все едно се блъскам в тухлена стена с този проблем естествено ,че само с добро става,Незнам за баровеца и бентлито му ,които споменаваш но този е Виктор Серов , собственик на ВИВЕСТА ХОЛДИНГ , води се един от най-богатите българи ,предполагам на гърба на такива като мен
              Поредния разочарован от строителна фирма

              Коментар


              • Ами с лошо пак не става, щото знам за една групичка от недоволни която преследваше баровеца, които си го возеха в бентлито, после си увеличи охраната, накрая вече е на карибите а групичката строшиха стъклата, биха техническите и работниците и пак нищо:-(
                много интересно как някой може да провери някой за добросъвесност...ха, ха, ха
                а тежестите са нещо много променливо...днес ги нямаш утре ги имаш...
                Опитайте само с добро.. Друго не мога да кажа.
                Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

                Коментар


                • НЕкоректи Стротели,Посредници/ВиВеста/Колос1/АДРЕС

                  Естествено ,че си платих на АДРЕС ... а уж праверили за тежести и добросъвестност на строителя.
                  С добро нестава бе хора ПОДИГРАВАТ ми се.
                  Системата е тромава , незнам конкретно какво да правя.
                  Все пак исках да си кажа болката.
                  Поредния разочарован от строителна фирма

                  Коментар


                  • Хе...посредниците ги интересува само комисионната.
                    Плати ли им ...предполагам си им платил на посредника. Това е. Не чакай веве нищо от тях а се оправяйте с добро. С лошо няма да стане.
                    Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

                    Коментар


                    • Некоректни строители,посредници ВиВеста/КОЛОС1/АДРЕС

                      Лошо разбира се !
                      Ползвал съм и посрденик на всичко отгоре ,който ме успокояваше ,че ВИВЕСТА ХОЛДИНГ ,е най-стабилния строител.
                      Ако не друго поне ще ги "ракламирам" като изключително некоректни в бранша!
                      Ако някой се интересува става въпрос за Биснес Център Виктория Зона Б-19,София.
                      Поредния разочарован от строителна фирма

                      Коментар


                      • Лошо колега, лошо
                        дано се оправите с добро иначе от кого ще си търсиш парите?
                        Винаги съм живял с принципа, че плащам за нещо което го виждам и не би ме съблазнило строителство на зелено и обещания.
                        Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

                        Коментар


                        • НЕкоректи Стротели,Посредници/ВиВеста/Колос1/АДРЕС

                          Имам договор за строителство със ВиВеста/КОЛОС1 ,който немогат да изпълнят в срок, да не говоря за предложения Анекс .Разочарован съм от
                          ВИВЕСТА ХОЛДИНГ
                          ВИВЕСТА ИНВЕСТ
                          ВИВЕСТА ИНЖЕНЕРИНГ
                          ИНВЕСТМЪНТ ПРОПЪРТИС(КОЛОС-1)

                          В частност от собственика на дружеството ,който на поредната среща за преговори се опитва да пробута калаузи в Анекс ,НЕзащитаващи правото ми да бъда обезпечен.
                          НЕ строят , и нежелаят да възстановят платената от мен сума, независимо ,че имат неизпълнение на договор по тяхна вина.
                          Поредния разочарован от строителна фирма

                          Коментар


                          • Re: некоректна строителна фирма от Варна

                            Първоначално изпратено от sagittarius
                            Всъщност Дилов винаги е строял ниско-качествено и евтино. Миналата седмица бях в една негова сграда на Каймакчелан,завършена е 2008, а вътре с мозайка каквато баща ми прави на вилата през 84г.
                            Интересен коментар. Защо смяташ че евтиното е ниско-качествено? Мозайката се е доказала с годините като едно от най-яките покрития. Не ми се мисли как ще изглеждат след няколко години, като изтече гаранцията на днешните "луксозни" кооперации с гранитогрес и мрамор.

                            Коментар


                            • предупреждение ви ен груп

                              Здравейте,

                              Искам да споделя за поредния мошеник и неговата фирма за сглобяеми къщи, сайдинг и не знам какво още. Спометатият човек се казва Никифор Горненски, а фирмата му Ви Ен Груп. Където и да чуете нещо за него, бягайте далече. Изключително некоректен,богат на обещания докато не завличе хората с пари и изобщо, ама изобщо не му дреме..

                              Коментар


                              • Строймир 2003 ООД София

                                Драги колеги,искам да ви предупредя за една фирма " Строймир 2003 ООД", която постъпи много некоректно с мен и с моята бригада.Та ако попаднете на нея не се захвщайте,защото не плащат никакви пари- дават по 20 лв за 11 работни дни,при уговорени 70 лв на ден,при това нямат никакво отношение към работниците,подиграват се с труда им и искат невъзможни неща за отрицателно време.Ще съм ви благодрен ,ако разпространите това мое мнение и опит за да се радвам,че поне с малко съм помогнал на някой .

                                Коментар

                                Working...
                                X