IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Явор
    replied
    Fitch: Българската икономика ще нарасне с 0,5% догодина
    http://www.investor.bg/?cat=5&id=89035

    Май на пролет ще има изненади за очакващите срив.

    Напиши коментар:


  • Peter(Petar)
    replied
    След добрите новини от САЩ за край на рецесията, от Англия прелетя нова, още по-оптимистична новина, която без никакво съмнение ще хвърли в смут доста народ от сривльовското съсловие.

    Nationwide съобщи за 2% ръст на имотите във Великобритания на годишна база.

    http://www.nationwide.co.uk/hpi/historical/Oct_2009.pdf

    Напиши коментар:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Първоначално изпратено от Явор
    Защото се гледа много краткосрочно. Виж пргнозата на barbaron, който очаква смяна на тренда през Q2 2010, според мен това ще стане през Q3 2010.
    Какво ще кажеш за след края на кризата? Възможна ли е инфлация в развитите страни и ако да, как това ще се отрази на цените на имотите?
    Напълно съм съгласен, че все някога ще има ръст. Но предполагам ще се съгласиш с мен, че спадовете са доста по-бързи откоклото растежа. А на спада му трябваше година, за да изгуби пазара инерцията от покачването. Само си представи колко ще му трябва, за да тръгне отново нагоре, а ти ми говориш за след 6-9 месеца, като в момента няма нито една причина, икономиката ни да тръгне да се оправя.

    Това със световната хиперинфлация според мен трудно ще се допусне, а времето на здравословната инфлация отмина. Сега на дневен ред е дефлационната спирала. И според мен това е болезнения, но единствен изход от кризата, който е доказан във времето.

    У нас може да има един бичи капан породен най-вече от нестабилност на банковата система или спекула около това. Но този бичи капан ще е доста слаб и надали от статистиката ще се усети като нещо повече от забавяне на спада.

    Напиши коментар:


  • Явор
    replied
    Първоначално изпратено от Negramoten
    Първоначално изпратено от Явор
    Първоначално изпратено от Ташунко със сапа
    Баааааааааааа тая тема не я закриха.Ужас !!! То навсекъде строителите чоплят семки и нема кво да строят те имотите да поскъпвали .Аферим машала
    Ташунко, никой не казва, че в момента имотите поскъпват. Прочети заглавието на темата още веднъж (или няколко пъти).
    Може би темата става отново актуална.
    Явор, че то има ли някой да очаква поскъпване? Дори тези с безумните надаежди, като брокери и предприемачи, след като погладуваха малко разбраха, че скоро поскъпване няма да има...
    Защото се гледа много краткосрочно. Виж пргнозата на barbaron, който очаква смяна на тренда през Q2 2010, според мен това ще стане през Q3 2010.
    Какво ще кажеш за след края на кризата? Възможна ли е инфлация в развитите страни и ако да, как това ще се отрази на цените на имотите?

    Напиши коментар:


  • supertrader
    replied
    Ташунко със сапа

    Нормално е точно преди да поскъпнат нито един да не остане да си мисли че е възможно да поскъпнат.Това е по индианските правила.Ако големия дроу даун на еврото вече е стартирал..пък и да не е и да стигне все пак 1.6270 той и в двата случая ще стартира ..при курс он 0.13 долара за евро как мислиш ще поскъпнат ли имотите или няма. Интересно какво мисли по въпроса индианската ти глава.

    Напиши коментар:

Working...
X