IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ФеърПлей Пропъртис АДСИЦ (FPP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dimilov
    Преди време така натискаха отдясно Петрол ,докато наши хора си пазаруваха рахат и после се видя играта и цената.
    Имам акции и търпение,но не препоръчвам никому нищо.
    ЛЕЛЕ всичко скача нагоре а тука булбанк сам натиска

    нещо лошо л исе е случило

    влезох на 1.6 ама май че пропадеме ..... или не знам

    знаете ли нещо колеги инвеститори за тази позиция

    Коментар


    • Преди време така натискаха отдясно Петрол ,докато наши хора си пазаруваха рахат и после се видя играта и цената.
      Имам акции и търпение,но не препоръчвам никому нищо.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от metala
        Първоначално изпратено от milenkk
        някой знае ли тук каква е процедурата за получаване на дивидента
        процедурата е ясна-получаваш си ги при ип,чиито клиент си.....директно по сметката си!
        10x

        Коментар


        • Първоначално изпратено от milenkk
          някой знае ли тук каква е процедурата за получаване на дивидента
          процедурата е ясна-получаваш си ги при ип,чиито клиент си.....директно по сметката си!

          Коментар


          • Според мен тук 130 ще продаде повече акции ако не натиска позицията и то на над 2 лв.Дребните инвеститори като видят тапи и се ослушват.Моя дивидент все още не е дошъл
            Мненията ми не са професионални и не представляват препоръка за покупка или продажба на ценни книжа!

            Коментар


            • някой знае ли тук каква е процедурата за получаване на дивидента

              Коментар


              • Продажбите са по всички АДСИЦ, ФПП не е изключение, просто в момента не са на дневен ред

                Коментар


                • Първоначално изпратено от deneb
                  да
                  акциите заради дивидента ли спаднаха ?

                  или има друга причина

                  за да продава булбанк не е на добре .....

                  Коментар


                  • да

                    Коментар


                    • Въпросче.
                      Тука дойдоха ли дивидентите по кобосите. Не съм забелязал предната седмица, та чак днес видях, че паричките са повече. Та тукашния дивидент ли е или някой друг ( повече са паричките от чакания тук). Ще стана на чуденка още малко.

                      Коментар


                      • Тук трябва търпение и нещата ще си дойдат на мястото.Менижмънта е на място,щом им отпускат кредити в тия тежки моменти.Печалбата от началото на годината им е малко над половината от миналата година,което ме кара да очаквам по-голям дивидент за 2008г.Ще видим.Имам акций.Не препоръчвам нищо.

                        Коментар


                        • spokoino. Moravenov ne prost.:-)
                          i az zatova imam akcii.

                          Коментар


                          • Не съм запознат със София като град,но разбрах че около Студ.град се търсели жилища,било близо до Витоша, и до Бизнес парка в Младост,и общо имало търсене,та дано този парцел си струва парите.Притежавам акции от дружестеото
                            Мненията ми не са професионални и не представляват препоръка за покупка или продажба на ценни книжа!

                            Коментар


                            • звучи потресаващо,
                              не знам колко точно е процента на застрояване, но като отчетем и него приблизително цената на квадрат става около 800 евро, но при едно строителство на 7-8 етажа само от първия се избива земята и после всичко е печалба, като изключим разходите за строителството. Само купувачи да има

                              Коментар


                              • Колеги как ви се струват 8 667 кв.м. за 5 700 000 евро ? Това прави 657 евро на квадратен метър за новозакупения парцел от дружеството в район Студенски град
                                Мненията ми не са професионални и не представляват препоръка за покупка или продажба на ценни книжа!

                                Коментар

                                Working...
                                X