IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ФеърПлей Пропъртис АДСИЦ (FPP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от stoian
    724 432 бр. днеска-абе и аз натоварих днеска-да видим ще яде ли Хасан баница или нещо друго.
    220к -един приличен апартамент

    Коментар


    • при положение, че тази година очакват 2 млн. печалба ... верно не са 7.3 както е за 2008, но все пак ако са на +,за пазара на луксозни имоти ще е постижение.

      който и да излиза , според мен е доста вътрешно, защото ФПП ако не друго е с добро управление , а тази година ще наблегне на прокета до Созопол. Там БРАТУШКИТЕ ще изкупят всичко, защото е качествено и не е Слънчер бряг маймунарника...

      не е препоръка
      притежавам
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • 724 432 бр. днеска-абе и аз натоварих днеска-да видим ще яде ли Хасан баница или нещо друго.

        Коментар


        • Интересно е и кой купува...

          Коментар


          • Айде още едни 250К на тезгяха...

            Коментар


            • Ако ДФ излиза от позицията - само Капман и ТБИ имат толкова акции. Залагам на ТБИ - те и без това последните седмици разпродават всичко.

              Коментар


              • това е ясно, но 'бягството' на Х от тази позиция става комично...поне за мен
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • вече са без дивидент

                  Коментар


                  • Дивидента до кой ден беше-че се забърках.
                    Първоначално изпратено от bertram
                    8-) тези пакети не свършиха ли... купуваме купуваме няки сипва на смешни нива..

                    Коментар


                    • 8-) тези пакети не свършиха ли... купуваме купуваме някой сипва на смешни нива..
                      200 000 бр на 30 стотинк..леле мале
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Колеги тука кой e последния ден за търговия с право на дивидент ?

                        Коментар


                        • набълбуках се в края на сесията пък да видим ще яде ли хасан баница

                          не е препоръка
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Дружеството е хубаво, но защо така брутално излиза някой?
                            Факт е , че и насреща има кой да влезе с 150 бона в една сделка никой дребен кобос няма да извади толкова...

                            някой има ли идея какво се случва тук и защо точно сега?

                            успех
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Събранието на което е гласуван дивидента е проведено на 25 .03.2009 г. така ,че сами си преценете какво купувате днес и вчера - акции с дивидент или без
                              мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

                              Коментар


                              • Баси ....... , тука някой разпродаде вчера и днес 450 К

                                Коментар

                                Working...
                                X