IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ФеърПлей Пропъртис АДСИЦ (FPP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ами честно казано не съм много запознат със самото дружество и влезнах чисто спекулативно в края на сесията.10% си е не лоша печалба .Късмет.
    Първоначално изпратено от bertram
    Големия пакет ми се струва, че мина..
    доста се купиха на 0.30,0.35 и 0.40
    просто някой искаше на всяка цена да излезе, но обективно тук цената би трябвало да е около 0.50лв +/- 5ст
    Не знам защо си излязъл точно сега, но според мен си прибързал
    тук под 0.3 трудно ще идем в близките месеци

    Коментар


    • Големия пакет ми се струва, че мина..
      доста се купиха на 0.30,0.35 и 0.40

      просто някой искаше на всяка цена да излезе, но обективно тук цената би трябвало да е около 0.50лв +/- 5ст
      Не знам защо си излязъл точно сега, но според мен си прибързал
      тук под 0.3 трудно ще идем в близките месеци
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Ами честито дано изкараш повече от мен.Късмет.
        Първоначално изпратено от tandem
        Първоначално изпратено от stoian
        Аз излезнах-10% не е зле-Късмет ви желая.
        Аз пък влезнах днес .И аз късмет ви желая

        Коментар


        • Първоначално изпратено от stoian
          Аз излезнах-10% не е зле-Късмет ви желая.
          Аз пък влезнах днес .И аз късмет ви желая

          Коментар


          • Аз излезнах-10% не е зле-Късмет ви желая.

            Коментар


            • ...които към 14-я ден са записани като притежатели на акции в ЦД. Смятайте кога е трябвало да се купят акциите за да се впише собствеността в ЦД на Т+2

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ATILA
                Първоначално изпратено от bertram
                7.04 да се пусне поръчка през кобоса и да се купи или да се листне в реални салда в ЦК (щото там май беше 2 дена след това)
                притежателите на акции на 7 получават дивидент.
                ATILA, 14-тия ден след деня на събранието е 8.04. според мен.

                Коментар


                • Балансовата стойност на активите на Феърплей пропъртис АДСИЦ към 31.12.2008 г. е 1,5 лв./ акция, а според пазарна оценка, изготвена от Явлена, пазарната оценка на активите 2,16 лв. на акция.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram
                    7.04 да се пусне поръчка през кобоса и да се купи или да се листне в реални салда в ЦК (щото там май беше 2 дена след това)
                    притежателите на акции на 7 получават дивидент.

                    Коментар


                    • 7.04 да се пусне поръчка през кобоса и да се купи или да се листне в реални салда в ЦК (щото там май беше 2 дена след това)
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ATILA
                        Първоначално изпратено от bertram
                        цените тук са вече атрактивни, но не знам дали ще успеем да се вредим за още бройки на 0.30 ...
                        до кога беше последния срок за покупка с право на дивидент за 2008...някой знае ли?
                        7 беше
                        ами за кво падане говорите като на седми с дивидент от 13ст е бил 40ст )
                        Умереният риск винаги печели ! ))))))

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram
                          цените тук са вече атрактивни, но не знам дали ще успеем да се вредим за още бройки на 0.30 ...
                          до кога беше последния срок за покупка с право на дивидент за 2008...някой знае ли?
                          7 беше

                          Коментар


                          • цените тук са вече атрактивни, но не знам дали ще успеем да се вредим за още бройки на 0.30 ...
                            до кога беше последния срок за покупка с право на дивидент за 2008...някой знае ли?
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от stoian
                              Баш-нема нищо.
                              Първоначално изпратено от PLP
                              Първоначално изпратено от stoian
                              724 432 бр. днеска-абе и аз натоварих днеска-да видим ще яде ли Хасан баница или нещо друго.
                              220к -един приличен апартамент
                              Брей, това не го следях като позиция с никакъв UP, но ако продължат и след празниците ще купя скромно.

                              Коментар


                              • Баш-нема нищо.
                                Първоначално изпратено от PLP
                                Първоначално изпратено от stoian
                                724 432 бр. днеска-абе и аз натоварих днеска-да видим ще яде ли Хасан баница или нещо друго.
                                220к -един приличен апартамент

                                Коментар

                                Working...
                                X