IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ФеърПлей Пропъртис АДСИЦ (FPP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Преди 20-тина дни купих тук символичните 1000 бр. по 0.30 ст.
    Решил съм да ги удвоявам през 0.05 ст.
    Вчера не успях , както нямаше никакви оферти и спокойно си чаках така и изведнъж се появиха 2 по 100 000 бр....,
    Но времето е пред нас , другата седмица пак ще се пробвам може и да имам шанс.
    Мисля си ,че до 0.20 ст. може и да се разходим.

    Коментар


    • И аз в момента си мисля, че дъното ще е някъде тук (до 50% от минимума) и съм заделил капитал за тази позиция на 3 равни части. Влязох на 0,31 ... сега ако видим 0,16 примерно за същите пари ще добия два пъти повече акции.

      Направо си мисля да се наредим всички, които търсим акции на 0,15 нивата и да правим каквото ще правим

      Поздрави
      Keep going ...

      Коментар


      • печалба ще има , скромно но ще има.
        тази година трябва да реализират доста готови апп. и едва ли ще започнат нови строежи - така че все нещо ще остане като печалба.

        5ст. дивидент ако има на акция ще е добре.

        не е препоръка
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram
          Пробива на 0.30лв за акция ме изненада, НО продължавам да мисля, че дъното ще е около текущи нива. Ако мога ще се набълбукам на 0.25 и ще ги оставя до догодина след дивидентите.

          успех

          не е препоръка
          Какви дивиденти очакваш догодина? И изобщо очакваш ли печалба за тази година?

          Коментар


          • Пробива на 0.30лв за акция ме изненада, НО продължавам да мисля, че дъното ще е около текущи нива. Ако мога ще се набълбукам на 0.25 и ще ги оставя до догодина след дивидентите.

            успех

            не е препоръка
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Мисля, че Доверие продават/ха през ПФБК.

              Поздрави
              Keep going ...

              Коментар


              • някой 'избяга' тук с 1+ милиона броя.
                нямам представа кой е, но сигурно си има причина и тя не е фундамента на дружеството.

                под 0.3 не виждам как би могло да падне - мераклии много и си мисля ,че още 1мил да сипнат пак ще има кой да ги изкупи

                успех
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • тука имаше някои продавач с нещо като револвиращ бид на около 0312 купуват се 2000 на тази цена пак се появява такъв пакет и пак и пак и май му свършиха
                  mWPCloud.com

                  Коментар


                  • Тука започва да се усеща напрежение нещо тия 32 стинки незнам

                    Коментар


                    • Може и да почакаме, но аз не бързам за никъде. Като цяло съм положително настроен за компанията

                      Мисля си също така, че е време да формираме временно дъно и цена около 0.30 се връзва доста добре с тази ми прогноза. Има вероятност това да е и Дъното Ще поживеем, ще видим.

                      Поздрави
                      Keep going ...

                      Коментар


                      • Като цяло е добре да не кажа много добре. Все пак бранша е недвижими имоти...
                        Санта Марина край Созопол няма как да остане непродадена. Първа линия, добра архитектура, цялостно решен комплекс. Пазара на НИ беше в тотален ШАХ януари и февруари, та и март.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от stoian
                          Отчета за Q1 не е лош-спрямо цената на акц. в момента-някой по запознат с дружеството да коментира.
                          ФеърПлей Пропъртис отчита 40% спад на продажбите16.04.2009 14:51 (6F3 / FPP)
                          За първо тримесечие на годината ФеърПлей Пропъртис АДСИЦ отчете спад на нетните приходи от продажби от 40 на сто до 4,2 млн. лв., показаха отчетите на дружеството за инвестиции в имоти, публикувани в Бюлетин Investor.bg.
                          83%, или 3,466 млн. лв., от тях се формират от приключването на договори за продажбата на 13 апартамента от комплексите „Санта Марина” и „Св. Иван Рилски”, а приходите от наеми са 689 хил. лв.
                          Нетната печалба пада до 494 хил. лв. от 1,834 млн. лв. за първо тримесечие на миналата година.
                          Фондът е сключил нови договори за продажба на 15 апартамента с обща стойност 3,2 млн. лв. в първите три месеца на годината. Компанията стартира 2009 г. с 5,2 млн. лв. постъпления по договори за продажба на апартаменти, а към края на март има 42 неприключени договора, които се очаква да генерират допълнителни приходи от 9,4 млн. лв. през следващия отчетен период на 2009 г.
                          Паричните потоци от оперативна дейност възлизат на 2,6 млн. лв. при отрицателен такъв за първо тримесечие на миналата година от минус 30 хил. лв.
                          „През март отчетохме съществено нарастване на продажбите - 47% от новите договори са именно от последния месец на тримесечието. Ще имаме основателна причина да актуализираме в положителна посока прогнозите си за годишна печалба, които обявихме на Годишното Общо събрание на акционерите, в случай, че тази тенденция се запази и през следващото тримесечие”, коментира Маню Моравенов, изпълнителен директор на ФеърПлей Пропъртис АДСИЦ.
                          За 2009 г. ФеърПлей очаква печалба за разпределение в размер на 2 млн. лв.
                          Днес акциите на ФеърПлей добавиха 2,6% до 0,31 лева за брой.
                          http://www.x3news.com./index.jsp?action=news -Тез PDF формати отвратителни -чудя се как да ги обръщам.
                          Ще дръпне едни +15-20% утре!! Който е купнал ще изкяри.

                          Коментар


                          • Отчета за Q1 не е лош-спрямо цената на акц. в момента-някой по запознат с дружеството да коментира.
                            ФеърПлей Пропъртис отчита 40% спад на продажбите16.04.2009 14:51 (6F3 / FPP)
                            За първо тримесечие на годината ФеърПлей Пропъртис АДСИЦ отчете спад на нетните приходи от продажби от 40 на сто до 4,2 млн. лв., показаха отчетите на дружеството за инвестиции в имоти, публикувани в Бюлетин Investor.bg.
                            83%, или 3,466 млн. лв., от тях се формират от приключването на договори за продажбата на 13 апартамента от комплексите „Санта Марина” и „Св. Иван Рилски”, а приходите от наеми са 689 хил. лв.
                            Нетната печалба пада до 494 хил. лв. от 1,834 млн. лв. за първо тримесечие на миналата година.
                            Фондът е сключил нови договори за продажба на 15 апартамента с обща стойност 3,2 млн. лв. в първите три месеца на годината. Компанията стартира 2009 г. с 5,2 млн. лв. постъпления по договори за продажба на апартаменти, а към края на март има 42 неприключени договора, които се очаква да генерират допълнителни приходи от 9,4 млн. лв. през следващия отчетен период на 2009 г.
                            Паричните потоци от оперативна дейност възлизат на 2,6 млн. лв. при отрицателен такъв за първо тримесечие на миналата година от минус 30 хил. лв.
                            „През март отчетохме съществено нарастване на продажбите - 47% от новите договори са именно от последния месец на тримесечието. Ще имаме основателна причина да актуализираме в положителна посока прогнозите си за годишна печалба, които обявихме на Годишното Общо събрание на акционерите, в случай, че тази тенденция се запази и през следващото тримесечие”, коментира Маню Моравенов, изпълнителен директор на ФеърПлей Пропъртис АДСИЦ.
                            За 2009 г. ФеърПлей очаква печалба за разпределение в размер на 2 млн. лв.
                            Днес акциите на ФеърПлей добавиха 2,6% до 0,31 лева за брой.
                            http://www.x3news.com./index.jsp?action=news -Тез PDF формати отвратителни -чудя се как да ги обръщам.

                            Коментар


                            • 10к купих и 10к продадох-280лв в джоба-малко много -кеша е много важен все още.Късмет.
                              Е ти направо изби рибата с тез 10%.Най големия пакет днес е от 4к да предположим ,че е твоя.Купил си на 30 ст продал си на 33-ти покри ли таксите си поне? или просто правиш оборот на борсата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от stoian
                                Ами честно казано не съм много запознат със самото дружество и влезнах чисто спекулативно в края на сесията.10% си е не лоша печалба .Късмет.
                                Първоначално изпратено от bertram
                                Големия пакет ми се струва, че мина..
                                доста се купиха на 0.30,0.35 и 0.40
                                просто някой искаше на всяка цена да излезе, но обективно тук цената би трябвало да е около 0.50лв +/- 5ст
                                Не знам защо си излязъл точно сега, но според мен си прибързал
                                тук под 0.3 трудно ще идем в близките месеци
                                Е ти направо изби рибата с тез 10%.Най големия пакет днес е от 4к да предположим ,че е твоя.Купил си на 30 ст продал си на 33-ти покри ли таксите си поне? или просто правиш оборот на борсата.

                                Коментар

                                Working...
                                X