IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ФеърПлей Пропъртис АДСИЦ (FPP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

    Няма пълно щастие никога на БФБ-то!Научих се да губя понякога от дадена позиция по няколко стотин лева и да печеля по хилядарка от друга!Много инфо и много четене трябва тук,а инфото не идва никак лесно,ако нямаш необходимите хора!Успех желая и приятен уикенд!P.S.Препоръки никакви разбира се!
    Успехи и от мен олимпиецо и най вече здраве!
    Всяка хартишка която расте на бфб подпомага в последствие другите и пазара в някакъв смисъл, така че се радвам на всяко лястовиче, така да се каже.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      Зависи, Ако е попът е "купа", вместо "спатия" - "файда йок" Мойто мнение е, че колкото влизат, толкова излизат, дане кажем и повече Кирет.о имаше тук, бог да го прости жал ми е за него. Дано намери утеха в едни по-добри от бфб божии светове
      Няма пълно щастие никога на БФБ-то!Научих се да губя понякога от дадена позиция по няколко стотин лева и да печеля по хилядарка от друга!Много инфо и много четене трябва тук,а инфото не идва никак лесно,ако нямаш необходимите хора!Успех желая и приятен уикенд!P.S.Препоръки никакви разбира се!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

        Дано след,като си купиш да има и Поп!P.S. Препоръки никакви разбира се!
        Зависи, Ако е попът е "купа", вместо "спатия" - "файда йок" Мойто мнение е, че колкото влизат, толкова излизат, дане кажем и повече Кирет.о имаше тук, бог да го прости жал ми е за него. Дано намери утеха в едни по-добри от бфб божии светове

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение
          Wow!

          Тук има Вале, Дама и Асо. Само Поп няма... засега
          Май и аз ще си купя малко
          Дано след,като си купиш да има и Поп!P.S. Препоръки никакви разбира се!

          Коментар


          • Wow!

            Тук има Вале, Дама и Асо. Само Поп няма... засега
            Май и аз ще си купя малко

            Коментар


            • Благодаря на всички!Това се казва полезна дискусия!И аз обмислям да купя малко тук!P.S.Препоръки никакви разбира се!Приятни почивни дни!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
                Добър ден!Никой не коментира тук почти година,а гледам отчета......И се купува яко!Какво мислят държащите тук!P.S.Препоръки никакви разбира се!
                Малко по различно мнение.

                Мажоритаря през свързани лица и дружества си реализира доста от варантите,защото му трябват пари за новия проект,който не е лош.
                Пари има,защото той самостоятелно прибра печалбите (чрез ФП инт.) от строежите на жилищни блокове в Малинова долина.

                В новата емисия варанти се включиха някои спекуланти,които нямат интерес да ги реализират поради ниската цена на акцията.

                Затова моето предположение е,че мажо ще изкупи на част от тях варантите,а замяна те ще вдигнат цената на акцията до номинала поне.

                Колкото до дивидента-не знам, но мисля,че мажо вече е склонен да дели част от печалбите.

                Имам малко акции.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
                  Добър ден!Никой не коментира тук почти година,а гледам отчета......И се купува яко!Какво мислят държащите тук!P.S.Препоръки никакви разбира се!
                  варантите са вече на +140% без да са влезли в пари
                  малко се купува, дивидентната доходност ще е по-добра от атерата
                  около 7 ст дивидент, като част са дадени авансово

                  не е препоръка
                  Last edited by Yori; 31.03.2023, 13:24.

                  Коментар


                  • Добър ден!Никой не коментира тук почти година,а гледам отчета......И се купува яко!Какво мислят държащите тук!P.S.Препоръки никакви разбира се!

                    Коментар


                    • Ами те цената са я подсказали- 2 лева..С добри дивиденти може да се достигне..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от znae6t_new Разгледай мнение
                        признавам, че с това скоростно упражняване на варантите ме ококориха
                        Моите няма да ги бързам за упражняване сега. 5 г. са много време.. много вода ще изтече, много хляб и сиренЙе ще се изяде
                        Имам натрапчивото усещане, че като потекат по-сериозните дивиденти, акциите ще ходят на цена доста над номинал и варантите ще влязат стабилно "в пари"

                        Коментар


                        • Спрете с тези дивиденти,че хейтърите и троловете ще се пукнат...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от znae6t_new Разгледай мнение
                            признавам, че с това скоростно упражняване на варантите ме ококориха
                            Има си причина, ще купуват проекта на Янко Сакъзов:

                            4. Овластяване на лицата, които управляват и представляват „ФеърПлей Пропъртис“ АДСИЦ за сключване на сделка, попадаща в приложното поле на чл. 114, ал. 1, т. 1 от ЗППЦК.
                            Предложение за решение: Общото събрание на акционерите овластява лицата, които управляват и представляват „ФеърПлей Пропъртис“ АДСИЦ да сключат сделка, попадаща в приложното поле на чл. 114, ал. 1, т. 1 от ЗППЦК при условията и сроковете съгласно Мотивирания доклад на Съвета на директорите по чл. 114а, ал. 1 от ЗППЦК относно целесъобразността и условията на сделка от приложното поле на чл. 114, ал. 1 от ЗППЦК, изразяваща се в сключване на договор с „ФеърПлей Интернешънъл“ АД, ЕИК 831372469 за покупка на недвижим имот, намиращ се в гр. София, район Оборище, бул. „Янко Сакъзов“ № 7 и строителна документация на изграждащата се в имота сграда.
                            5. Овластяване на лицата, които управляват и представляват „ФеърПлей Пропъртис“ АДСИЦ за сключване на сделка, попадаща в приложното поле на чл. 114, ал. 1, т. 1 от ЗППЦК.
                            Предложение за решение: Общото събрание на акционерите овластява лицата, които управляват и представляват „ФеърПлей Пропъртис“ АДСИЦ да сключат сделка, попадаща в приложното поле на чл. 114, ал. 1, т. 1 от ЗППЦК при условията и сроковете съгласно Мотивирания доклад на Съвета на директорите по чл. 114а, ал. 1 от ЗППЦК относно целесъобразността и условията на сделка от приложното поле на чл. 114, ал. 1 от ЗППЦК, изразяваща се в сключване на договор с „ФеърПлей Интернешънъл“ АД, ЕИК 831372469 за придобиване на извършени строителни-монтажни работи на обект „Сграда със смесено предназначение и подземни гаражи в УПИ IV-171, кв. 535, „м. Център – зона А север“, р-н Оборище, гр. София“.

                            Коментар


                            • признавам, че с това скоростно упражняване на варантите ме ококориха

                              Коментар


                              • Само да го раздадат дивидентчето и ще си допълня още бройки под емисионната.

                                Коментар

                                Working...
                                X