IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за АдресБГ моля?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Искам да знам какво мислят за фирмата хора, които са продавали къщи чрез агенция АдресБГ. Това е така, защото, странно, не мога да намеря отзиви от продавачи онлайн, а дори и от купувачи, не са много, като се има предвид колко харесвана е организацията.
    Всички допълнителни отзиви относно тях или дори предложение за подходящ бизнес ще бъдат много оценени.
    Освен това, ако някой може да ми изясни този КОНСУЛТАНТ с прости думи, какво означава това? Струва ми се странно, че гореспоменатата организация предлага само консултанти, а не брокери, въпреки че консултантът е човек, който просто предоставя информация за дадена стока или услуга, без да прави продажби.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jeong Разгледай мнение
      Здравейте!
      Бих искал да помоля за мнения за агенция АдресБГ от хора които са продавали имоти чрез, защото макар и странно никъде не успявам да намеря отзиви от продавачи, та дори и от купувачи мненията за тази компания са много малко предвид размерите с които е популярна.
      Та ще съм благодарен на някой и друг отзив за тях или евнтулно препоръка за някоя коректна компания.
      Също ако може някой да ми обясни като за прост човек какво ще да рече това КОНСУЛТАНТ? Аз доколкото знам поне, консултанта е този който само дава информация за определена стока или услуга но не продава, но горепосочената компания предлага само консултанти но не и брокери което ми е странно.

      Благодаря.
      Предвид, че е една от най-големите и силни...

      Коментар


      • Мнения за АдресБГ моля?

        Здравейте!
        Бих искал да помоля за мнения за агенция АдресБГ от хора които са продавали имоти чрез, защото макар и странно никъде не успявам да намеря отзиви от продавачи, та дори и от купувачи мненията за тази компания са много малко предвид размерите с които е популярна.
        Та ще съм благодарен на някой и друг отзив за тях или евнтулно препоръка за някоя коректна компания.
        Също ако може някой да ми обясни като за прост човек какво ще да рече това КОНСУЛТАНТ? Аз доколкото знам поне, консултанта е този който само дава информация за определена стока или услуга но не продава, но горепосочената компания предлага само консултанти но не и брокери което ми е странно.

        Благодаря.
        Last edited by Jeong; 30.09.2024, 18:02.
      Working...
      X