IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Завещание на имот

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

    Каузса е елемeнтарен, не му требе адвокат.
    КазусЪт. Елементарни казуси няма. Има елементарни клиенти.

    Коментар


    • barswolf, майка ти би трябвало да не плаща данък, това в данъчната служба се изяснява. Дялът на баща ти ще го наследиш заедно с другите наследници ако имаш братя или сестри, половината си е твоя по нотариален акт. Няма нищо което да е за адвокат в твоя казус. Всъщност делът на баща ти като съпружеска собственост придобита по време на брака е и на майка ти, правилно тя плаща данък на половината от имота.
      Last edited by supertrader; 18.06.2024, 10:04.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

        За добър адвокат който наистина да те консултира
        Каузса е елемeнтарен, не му требе адвокат.
        Last edited by nradev1111; 18.06.2024, 11:31.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barswolf Разгледай мнение
          Здравейте, с баща ми сме собственици на апартамент по нотариален акт само двамата, но всяка година като пращат бележки за данака на апартамента и майка ми има бележка. Можете ли да ми кажете защо ?
          Другото питане е: Баща ми иска след смъртта му аз да наследя неговия дял под формата на завещание. За какво трябва да внимаваме ?
          За добър адвокат който наистина да те консултира

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barswolf Разгледай мнение
            Здравейте, с баща ми сме собственици на апартамент по нотариален акт само двамата, но всяка година като пращат бележки за данака на апартамента и майка ми има бележка. Можете ли да ми кажете защо ?
            Другото питане е: Баща ми иска след смъртта му аз да наследя неговия дял под формата на завещание. За какво трябва да внимаваме ?
            Имаш ли братя и сестри?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barswolf Разгледай мнение
              Здравейте, с баща ми сме собственици на апартамент по нотариален акт само двамата, но всяка година като пращат бележки за данака на апартамента и майка ми има бележка. Можете ли да ми кажете защо ?
              Другото питане е: Баща ми иска след смъртта му аз да наследя неговия дял под формата на завещание. За какво трябва да внимаваме ?
              Ako е купен по време на брака е Семейна имуществена общност независимо кой фигурира в нот акт

              Коментар


              • Завещание на имот

                Здравейте, с баща ми сме собственици на апартамент по нотариален акт само двамата, но всяка година като пращат бележки за данака на апартамента и майка ми има бележка. Можете ли да ми кажете защо ?
                Другото питане е: Баща ми иска след смъртта му аз да наследя неговия дял под формата на завещание. За какво трябва да внимаваме ?
              Working...
              X