IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Завещание на имот

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

    Естествено. Първа потребност е да генерирам доходи и втора да си разраствам бизнеса. Повече чета и по-малко се забавлявам в темите за забавление.

    Аргументи като горните са малко смешни. Стигнем ли до тях указват липса на пипе и много комплекси, защото някъде надолу си знаем точно колко можем.

    Тук основно пишат две групи хора - сериозни инвестиращи и усъвършенстващи се в движение.

    Пишат и хора, които след или по време на работен ден се разтоварват.

    При теб не е ясен точно случаят. Отчайващо професионално некомпетентен си, но с желание за голяма изява, която накрая резултира в дива простотия спрямо околните.

    По темата. Опасно е да “консултираш” някого по сериозни теми. Мина епохата, в която всеки разбираше от всичко. Точно толкова опасно е колкото да се дават финансови съвети в анонимен форум. Може да се четат само мнения на собствен риск.
    коя професия визираш
    защото радев е счетоводител
    правото му е хоби
    но не намира много време за него
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

      Ти освен да ръсиш глупости други потребности имаш ли?Намери си мъж да ти обере паяжината.
      Естествено. Първа потребност е да генерирам доходи и втора да си разраствам бизнеса. Повече чета и по-малко се забавлявам в темите за забавление.

      Аргументи като горните са малко смешни. Стигнем ли до тях указват липса на пипе и много комплекси, защото някъде надолу си знаем точно колко можем.

      Тук основно пишат две групи хора - сериозни инвестиращи и усъвършенстващи се в движение.

      Пишат и хора, които след или по време на работен ден се разтоварват.

      При теб не е ясен точно случаят. Отчайващо професионално некомпетентен си, но с желание за голяма изява, която накрая резултира в дива простотия спрямо околните.

      По темата. Опасно е да “консултираш” някого по сериозни теми. Мина епохата, в която всеки разбираше от всичко. Точно толкова опасно е колкото да се дават финансови съвети в анонимен форум. Може да се четат само мнения на собствен риск.

      Коментар


      • Благодаря ви за отговорите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
          ..при положение, че съм контактувал с десетки прокурори и съдии от СРП и СГП!!!!
          Освен по обектите и после с разни маймуняци на маса с други едва ли си контактувал

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Най-неграмотният юрист, който съм чел...при положение, че съм контактувал с десетки прокурори и съдии от СРП и СГП!!!!
            Те ли са критерий за безхаберие?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Това му е другата специалност по която съм го правил сам да си говори, финансите са му най-голямата дупка...
              А бе Велики инвеститоре, да искаш мизерен кредит в размер 2 месечни заплати на квалифициран работник си е голям срам бре.А ти се хвалиш

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                А,на мен ми платиха 5 милиона,нали сме джентълмени дори ломски,трябва да си вярваме...
                Да уточним че консултациите бяха към 40 часа .Даже тънко съм ги пуснал

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  А,на мен ми платиха 5 милиона,нали сме джентълмени дори ломски,трябва да си вярваме...
                  е с 5 000 000 защо тегли потребителски 30 000

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                    Да де само 4150 лева ми платиха.
                    А,на мен ми платиха 5 милиона,нали сме джентълмени дори ломски,трябва да си вярваме...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                      Ясно. Кака ви казва Bonne nuit
                      Забелязваш навярно простия балкански комплексиран индивид от северозапада. Лека нощ!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Хахаха, абе ти имаш право, ама никой не ги иска
                        Да де само 4150 лева ми платиха.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                          Нямам подобна потребност
                          Ти освен да ръсиш глупости други потребности имаш ли?Намери си мъж да ти обере паяжината.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                            Е нямам ли право да давам платени консултации?
                            Хахаха, абе ти имаш право, ама никой не ги иска

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Това му е другата специалност по която съм го правил сам да си говори, финансите са му най-голямата дупка...
                              Ясно. Кака ви казва Bonne nuit

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                                Е нямам ли право да давам платени консултации?
                                Липсват данни

                                Коментар

                                Working...
                                X