IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
    Скоро ходих то този район вечерта и сградата светеше като коледна елха, много приятна гледка. Свети и през нощта, защото HP работи денонощно.
    Много ме зарадва твоя пост! Благодаря!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      Я моля някой софианец да каже на нас провинциалистите - БЦ Камбаните използва ли се на 95% вече от HP или още е в "процес на преустройство", т.е. получаваме ли вече наем за 95% от сградата или няма да е тази година.
      Благодаря предварително!
      Скоро ходих то този район вечерта и сградата светеше като коледна елха, много приятна гледка. Свети и през нощта, защото HP работи денонощно.

      Коментар


      • Я моля някой софианец да каже на нас провинциалистите - БЦ Камбаните използва ли се на 95% вече от HP или още е в "процес на преустройство", т.е. получаваме ли вече наем за 95% от сградата или няма да е тази година.
        Благодаря предварително!

        Коментар


        • http://www.infostock.bg/infostock/co.../details/28946 Aбе и тук има логика,както каза някой по долу.

          Коментар


          • Това е голйам скок за 0.04 дивидент

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Инфо за наемите и дивидента- аз очаквах дивидент 0.06, но при това изкупуване моге и 0.10 да е
              Абе чак толкова голям дивидент едва ли - трябва да продадат БЦ Камбаните за него. Аз съм си доволен на 10% дивидентна доходност, която осигуряват, а вече имам и добра капиталова печалба!

              Коментар


              • Браво на купулите на 33-34 ст. тук преди само 3 месеца. Аз се оглеждах но не клъвнах
                Но се кефя да има повече такива примери за бързи печалби - лихвата по 7-годишен депозит, само за 3 месеца!
                Ето такива неща ще върнат интереса към БФБ е ще живне. А апокалиптосите ще се хапят отзад

                Коментар


                • В крайна сметка тук се влиза за доходност и дивидент, то ще се чуе

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Браво на БРЕФ- навреме заредихна 0.32-34. Имат вече инфо за дивито
                    Абе къв дивидент ви хапе бе хора(раничко е още)?Имат инфо за друго а и понамаляха пишман продавачите.Ама пак се появяват,след бурното нагоре и вадят хиляди бройки.

                    Коментар


                    • Инфо за наемите и дивидента- аз очаквах дивидент 0.06, но при това изкупуване моге и 0.10 да е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Браво на БРЕФ- навреме заредихна 0.32-34. Имат вече инфо за дивито
                        Какво инфо?

                        Коментар


                        • Браво на БРЕФ- навреме заредихна 0.32-34. Имат вече инфо за дивито

                          Коментар


                          • аз мнооого доволен!
                            Какво става тук? Някой знае ли?

                            Коментар


                            • Тук май някой купи на базата на вътрешно инфо? Да не излезе след ден-два съобщение че сме пуснали сградата на HP?

                              Коментар


                              • SWEDBANK AS намали делa си във ФНИ България до под 10%
                                (5BU / BREF)
                                01.11.2010 12:48 | препоръчай (0)
                                В петък АДСИЦ-ът обяви, че за деветмесечието е натрупал печалба, достатъчна за дивидентна доходност от 7,3% за 2010

                                SWEDBANK AS е намалила дела си във Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ до под 10%, съобщава Централен депозитар АД.

                                Справка на Investor.bg показва, че в последните пет дни на БФБ-София са изтъргувани 1,54 млн. акции на АДСИЦ-а, или 2,5% от капитала му. Към 30 септември 2010 г. SWEDBANK AS (Естония) е притежавала 10,13% от ФНИ България АДСИЦ, което е намаление спрямо 10,7% към 30 юни 2010 г.

                                Други 8,24% са били собственост на SWEDBANK AS Clients (Естония), а 19,06% на Unicredit Bank Austria AG отново към 30 септември 2010 г.

                                В петък АДСИЦ-ът обяви, че за деветмесечието е натрупал печалба, достатъчна за дивидентна доходност от 7,3% за 2010 г.

                                За последните 12 месеца акциите на ФНИ България АДСИЦ поевтиняват с 4,62% до 0,372 лв. за акция и 22,5 млн. лв. пазарна капитализация. Акционерите към 3 август 2010 г. са получили и дивидент в размер на 3,92906 ст./акция.

                                Коментар

                                Working...
                                X