IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Няма как да стане това според мен, за разлика от Еларг и Атера те нямат земеделска земя, която в момента си е един доста ликвиден актив. Пазар за парцели в регулация сега почти никакъв няма и сигурно трябва да продават на 30-40% от цената на покупка. То и на толкова да продадат пак са доста подценени, но все пак

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
      Така си е, това можеше да се очаква след сключването на сделката за Камбаните. Продадоха ги при отлични условия и за пореден път показаха че си разбират от работата.
      То само кеша и проекта им с Бриколаж дават по 1 лев на акция, а още доста активи има, които колкото и да е трудно да се оценят при всички случаи ще покрият скромните вече задължения.

      п.п. но с най-голям интерес очаквам да видя какъв нов проект ща захванат, че успяват да намират добрите възможности
      Няма да им се разсърдя и ако не захванат нов проект в евро-бъркотията.
      Дори ще се зарадвам да направят като ЕЛАРГ (за разлика от тях, голяма част от кеша е вече наличен !!)

      Коментар


      • Така си е, това можеше да се очаква след сключването на сделката за Камбаните. Продадоха ги при отлични условия и за пореден път показаха че си разбират от работата.
        То само кеша и проекта им с Бриколаж дават по 1 лев на акция, а още доста активи има, които колкото и да е трудно да се оценят при всички случаи ще покрият скромните вече задължения.

        п.п. но с най-голям интерес очаквам да видя какъв нов проект ща захванат, че успяват да намират добрите възможности

        Коментар


        • Бре, тук има кеш да ни залее ! Златна мина се оказа това дружество !

          Коментар


          • И през трите години се даваше дивидент 3-4 стотинки

            Коментар


            • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
              Много взехте да се хвалите с вашите доходности ,еми човека така е решил така е направил ,не е искал да рискува лихвите бяха изгодни ,сега също има 6-7 % лихви ,а преди 2 години 8-10 %...През тези 3 години е можел да си харчи лихвите ,а вие не .Като се изплати дивидента ,който силно ме съмнява да е толкова ,какво става с цената на акцията -най вероятно силно надолу ..Затова че :"пилците се броят след ОС "
              тя цената да се качи с още 70-100% пък после да падне с 20 ст. Аз няма да имам нищо против

              Коментар


              • Много взехте да се хвалите с вашите доходности ,еми човека така е решил така е направил ,не е искал да рискува лихвите бяха изгодни ,сега също има 6-7 % лихви ,а преди 2 години 8-10 %...През тези 3 години е можел да си харчи лихвите ,а вие не .Като се изплати дивидента ,който силно ме съмнява да е толкова ,какво става с цената на акцията -най вероятно силно надолу ..Затова че :"пилците се броят след ОС "

                Коментар


                • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
                  Бъркаш по-малко е ако е сложил х лева при лихва 6% и е капитализирал лихвата а не я е харчел тази сума сега ще е с 19.10 % по-голяма или доходността при чиста лихва 6% (което ме съмнява, никой не дава чиста лихва 6% в сегашно време, трябва сумата да е над 100К) е 19.1% далеч под 27%
                  Нека са средно 8% Нали в началото на кризата бяха и по 10.
                  Ако са едни 8% , за 3 г. дават 26% с капитализация. Затова грубо го казах че дивидента е колкото 3г. лихва (на 8%)
                  Aко депозита е 6%, ще му трябват малко над 4 г. за да достигне до тоя дивидент
                  Я всегда буду твоим поводом напиться.

                  Коментар


                  • А капиталовата печалба
                    ВНИМАНИЕ- ТЪРСИ СЕ ФОРЕКСОВ ДА КОМЕНТИРА ТЛЪСТИТЕ ЛИХВИ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение
                      Дивидентна доходност от 27% по настоящи цени .... не знам дали ще има друга такава дивидента позиция тази година.
                      Това трепе на форекса лихвите, които е събирал близо 3 години назад
                      Бъркаш по-малко е ако е сложил х лева при лихва 6% и е капитализирал лихвата а не я е харчел тази сума сега ще е с 19.10 % по-голяма или доходността при чиста лихва 6% (което ме съмнява, никой не дава чиста лихва 6% в сегашно време, трябва сумата да е над 100К) е 19.1% далеч под 27%

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        къде е сега Форекс мишока да ми говори за депозити, а?
                        преди две годинки купени на 35-36стинки, ха да смятаме каква е доходността за две години - както капиталовата, така и дивидентната!!!!! :
                        Успех на всички инвестиращи!!!
                        Дивидентна доходност от 27% по настоящи цени .... не знам дали ще има друга такава дивидента позиция тази година.
                        Това трепе на форекса лихвите, които е събирал близо 3 години назад
                        Я всегда буду твоим поводом напиться.

                        Коментар


                        • а Форексов лапа тлъстите лихви

                          Коментар


                          • Браво момчета много добро АДСИЦ, пълнете и си мълчете после аз като освободя малко кеш ще ми продадете. Тогава някои от нас които търгуват на борсата ЗА ЕДНИ БЪРЗИ 10% ще са доволни и аз ще съм доволен

                            Коментар


                            • къде е сега Форекс мишока да ми говори за депозити, а?
                              преди две годинки купени на 35-36стинки, ха да смятаме каква е доходността за две години - както капиталовата, така и дивидентната!!!!! :
                              Успех на всички инвестиращи!!!

                              Коментар


                              • Честито тук купувах 2008 на 0.36

                                Коментар

                                Working...
                                X