IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dimapst Разгледай мнение
    Пълни, народе възродени! За светли бъднини пълни!
    8 килца още на средно 0.516
    Преди това продадох малко на 0.522

    Абе тука няма ли да има някоя по добра новина/проект
    Инак дивидента в рамките на консервативните очаквания..

    Коментар


    • Пълни, народе възродени! За светли бъднини пълни!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
        Мигрират към АТЕРА-та
        да бе!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
          Някой голям май излиза
          Мигрират към АТЕРА-та

          Коментар


          • Някой голям май излиза

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
              Новината излезе
              http://www.investor.bg/novini-i-anal...chieto,142415/
              и станаха сделки за 2 000 акции

              На 31.10 нямах време да погледна отчета, но ето че и днес за някой новината е полезна

              Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа.
              Бих казал, че при нива от 52 стинки някой ПРОДАДЕ 2000 акции

              Коментар


              • Новината излезе
                http://www.investor.bg/novini-i-anal...chieto,142415/
                и станаха сделки за 2 000 акции

                На 31.10 нямах време да погледна отчета, но ето че и днес за някой новината е полезна

                Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  еее веднъж и ти да ме похвалиш!!!
                  Е как бе, ний си цъкаме с тебе на сходни портфейли, готин си
                  Само дет нямаш основната ми акция, а прекалено много надежди възлагаш на Софарма и група, за което те предупреждавах приятелски че не е грешка, но прекалени очаквания за добър профит от там не са оправдани.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Идеята ти за мене е СУПЕР ! Да им я подхвърлим
                    Ма дали го разрешава закона ?
                    еее веднъж и ти да ме похвалиш!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      3. имат близо 29млн. кеш що не си купят ЛАНД-а който се оценява на 13млн в момента и е добре диверсифициран и с над 10% доходност ?
                      !
                      Идеята ти за мене е СУПЕР ! Да им я подхвърлим
                      Ма дали го разрешава закона ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от e500 Разгледай мнение
                        Чудя се защо не погасиха изцяло кредитите си. Догодина ще ни засегне и данъка върху лихвите, евентуално.
                        Здравей,
                        може би са преценили че ако се отвори някаква хубава възможност ще е по-трудно набирането на кеш и за това гледат да стоят на пачки, а кредита си се изплаща от Бриколажите(само дано не фалират)!

                        1. След изплащането на дивидента прихода от лихви си е 400хил.(на трим.) или 1,6млн. на година! ей тъй само от седене, обаче не вярвам да продължи дълго тъй като така обслужващото дружество печели по-малко(както и при АТЕРА м/у в прочем)

                        2. Определено ако имаше възможности от инвестиция в земя на този етап - вече да бяха влезли, ама като гледам че още се борят да си съберат ренти от 2010 и 2011година!!! Явно няма да е земя вече. Сто пъти по лесно е да подпишеш с голяма верига и да си знаеш наемчето, а не да ми гониш некакви земеделци от преди три години за рента!

                        3. имат близо 29млн. кеш що не си купят ЛАНД-а който се оценява на 13млн в момента и е добре диверсифициран и с над 10% доходност ?

                        4. Догодина дивидента е поне 3стинки, което при неправене на нищо си е похвално - я вижте актив пропъртис по колко проекта тичат и се съдят и половин стотинка едвам дават и така с години!!!

                        Успех на ортаците!
                        Last edited by tony1975; 04.11.2012, 12:53.

                        Коментар


                        • Според отчета на БРЕФ за 9мес. печалбата на акция е 2,8 ст.Предполагам ,че за последното трим .ще е още поне1 ст. в зависимост от влога
                          И ако продадат някой парцел - ето ти 4-5 ст х 90%
                          имам тук от 4 г.и с мноого доволен

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от e500 Разгледай мнение
                            И аз съм дълго тук, Пипбел. Добре се изплаща фонда.
                            Само дето напоследък мълчат кат риби. Мнооого тайнствени станаха

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              И според мене ще е по малко. 3 стотинки ако хване - берекет версин
                              Но даже и така за мен си е в топ карето на адсиците.
                              Тука държа повече защото ми харесва и има потенциал отколкото за див.доходност.
                              И аз съм дълго тук, Пипбел. Добре се изплаща фонда.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от e500 Разгледай мнение
                                Как изчисли, че дивидента ще е 4-5 ст.? Аз мисля, че ще е по-малко.
                                И според мене ще е по малко. 3 стотинки ако хване - берекет версин
                                Но даже и така за мен си е в топ карето на адсиците.
                                Тука държа повече защото ми харесва и има потенциал отколкото за див.доходност.

                                Коментар

                                Working...
                                X