IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    тук някой затапи!
    Въпросът е защо?

    Коментар


    • тук някой затапи!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Много добре щом не усещаш безтегловността.....кат му дойде времето повечко такива като тебе ни трябват за горещите картофи
        конкретизирай се-кои според теб са балоняците...то от общи приказки не може да се стигне до конкретни изводи

        Коментар


        • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
          В оценката на една акция винаги трябва да се гледа напред във времето ,като има в предвид миналото и настоящето
          аз гледах напред във времето, но май не е било достатъчно напред , а и алчност......

          Коментар


          • В оценката на една акция винаги трябва да се гледа напред във времето ,като има в предвид миналото и настоящето

            Коментар


            • обаче това е готиното на борсата, купуваш нещо с 5% дивидент, айде да се вдигне офиси парцели ала-бала да стане 8-10% след година-две-оптимистично, и за месец правиш 20-30% а друг примерно си купува на жабоците облигации с 12% лихва мислейки си тия от бреф дори да се развият добре няма да стигнат 12%, и за месец взима 1%

              Коментар


              • Пфу голям съм дървар продадох тук щото беше замръзнало, взех "дървените" и тука излетя, а аз .......аз ще пия една ....студена ракия

                Коментар


                • еее аз тука на 57 продадох а дано ви огрее ликвидация че иначе с това p/e като на банков депозит

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                    Даааа, много фундамент има зад тази компания и заслужено на подскоци догонваме
                    +++
                    Колкото и дълго да е нелогичен пазара винаги иде време да се коригира.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                      е къде ги видя тези балоняци Пиб?
                      на БФБ..тук...сега???
                      едва ли...поне не на този етап според мен....
                      Много добре щом не усещаш безтегловността.....кат му дойде времето повечко такива като тебе ни трябват за горещите картофи

                      Коментар


                      • Даааа, много фундамент има зад тази компания и заслужено на подскоци догонваме

                        Коментар


                        • Догонваме основната група...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            Чи що ти е новина.
                            Просто си се движи към левчето, където пак би било по подценено в сравнение с букета от балоняци на бфб-то.
                            е къде ги видя тези балоняци Пиб?
                            на БФБ..тук...сега???
                            едва ли...поне не на този етап според мен....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                              Еййй... Тук каква е новината???
                              Чи що ти е новина.
                              Просто си се движи към левчето, където пак би било по подценено в сравнение с букета от балоняци на бфб-то.

                              Коментар


                              • тук всяка цена под 70-80 стотинки си е чист арбитраж
                                Не е препоръка за търговия с акции и ЦК !

                                Коментар

                                Working...
                                X