IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Проблемите тук са няколко:
    - Начисляват такса за управление на имоти за милиони, които стоят замразени!
    - Не се знае дали ще успеят да запълнят новата сграда!
    - Крият си акционерната книга и от 2010не са я качвали в ТР, което е притеснително
    - Оплетени са с една банка и не се знае дали тази банка не определя решенията на МНИ!
    - Някой дълго време излиза, което ме кара да мисля че е имал вътрешно инфо за това отписване за 1,6млн, т.е. вътрешно инфо за определени акционери!
    Виж собствениците на МНИ.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      Проблемите тук са няколко:
      - Начисляват такса за управление на имоти за милиони, които стоят замразени!
      - Не се знае дали ще успеят да запълнят новата сграда!
      - Крият си акционерната книга и от 2010не са я качвали в ТР, което е притеснително
      - Оплетени са с една банка и не се знае дали тази банка не определя решенията на МНИ!
      - Някой дълго време излиза, което ме кара да мисля че е имал вътрешно инфо за това отписване за 1,6млн, т.е. вътрешно инфо за определени акционери!
      Ако ги нямаше тези проблеми и цената нямаше да е такава. За мен това си остава една от най-перспективните акции на БФБ. Вероятността за спад е ограничена, а има потенциал за капиталов ръст.

      Коментар


      • Проблемите тук са няколко:
        - Начисляват такса за управление на имоти за милиони, които стоят замразени!
        - Не се знае дали ще успеят да запълнят новата сграда!
        - Крият си акционерната книга и от 2010не са я качвали в ТР, което е притеснително
        - Оплетени са с една банка и не се знае дали тази банка не определя решенията на МНИ!
        - Някой дълго време излиза, което ме кара да мисля че е имал вътрешно инфо за това отписване за 1,6млн, т.е. вътрешно инфо за определени акционери!

        Коментар


        • Някой знае ли колко % от капитала е резевният фонд на дружеството?
          По закон трябва да е не по-малко от 10% ама не пише от основният или от собственият капитал .
          Last edited by MrSi; 02.02.2015, 05:14.
          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от GG-BG Разгледай мнение
            И на още малко по-ниско няма да се разсърдим!
            няма да се сърдим....все още се намира свободен кеш

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              хайде утре 0,49лв
              И на още малко по-ниско няма да се разсърдим!

              Коментар


              • хайде утре 0,49лв

                Коментар


                • Първоначално изпратено от GG-BG Разгледай мнение
                  До колкото си спомням Джон Мейнард Кейнс е казал: "Аз правя краткосрочни и средносрочни инвестиции /прогнози/. В дългосрочен план аз съм мъртав"!!!
                  Ще проверя да не е с български, евентуално - македонски, корен
                  Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
                    Някой прави ли по-дълги прогнозив БГ
                    До колкото си спомням Джон Мейнард Кейнс е казал: "Аз правя краткосрочни и средносрочни инвестиции /прогнози/. В дългосрочен план аз съм мъртав"!!!

                    Коментар


                    • Чл.9 от устава казва,че дружеството се учредява за срок от 15г.,считано от 2006 Е,разбира се ,винаги може да се гласува продължение на живота му,не е като при хората.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
                        Някой прави ли по-дълги прогнозив БГ
                        Дали някой прави по-дълги прозгнози, мен лично не ме интерсува. Моят хоризонт е 2025 г. След това какво ще става, засега не мога да се притеснявам.
                        “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Съмнява ме дали играчите с характерна спекулантска душа ще искат да мислят за повече от юни
                          Някой прави ли по-дълги прогнозив БГ
                          Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Мда тази и следващата година ще има много разходи, може би и нов заем, ако не стигнат парите за строежа имат и доста ремонти планирани! Така че който влиза с цел юни да направи голям дивидент, по-добре да помисли!
                            Имам!
                            Съмнява ме дали играчите с характерна спекулантска душа ще искат да мислят за повече от юни
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
                              Провизии за дължими дивиденти тази година няма да има, защото финансовия резултат
                              на Дружеството е отрицателен и въпреки че след нетирането на преоценките и
                              преобразуването му се получава печалба, то Дружеството не отговаря на изискванията на
                              чл.247а от Търговския закон.;
                              )
                              + 1
                              Май в една статия за ФПП и Мариан го беше споменал това.

                              Коментар


                              • Мда тази и следващата година ще има много разходи, може би и нов заем, ако не стигнат парите за строежа имат и доста ремонти планирани! Така че който влиза с цел юни да направи голям дивидент, по-добре да помисли!
                                Имам!

                                Коментар

                                Working...
                                X