IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Най-хубавото е че с намаляването на СК, намаляват и парите за МНИ-то. Иначе нека го разбираме като един рестарт, един катарзис(на станиШев тъпите думи) на дружеството!


    Имаме по 1млн от наеми на тримесечие вече, което си е 4млн годишно!
    Имаме изтичащ заем догодина.
    Имаме и офис сграда в строеж!

    Нека приемем дори да не отдадат и 1кв.м от бъдещата сграда, което не ми се вярва, като отчитам как се справят, и разчитаме само на 4млн от сегашните наематели, то 1млн за МНИ, 1млн за други глупости, то пак остават 2млн/60,5млн акции=0,033ст печалба, така че от тук посоката с доходността е САМО НАГОРЕ!!!

    п.п. и все пак съм изненадан, това бе един от малкото адсиц-и, който не бе пропускал дивидент!!!
    Last edited by tony1975; 03.02.2015, 06:03.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
      Свръхреакция на стари факти.Обезценките трябваше да се направят още при първата продажба на апартамент в Боровец,както и парцела в Младост-така се намаляват и парите за МНИ Парите от нераздадения дивидент остават в дружеството-ключово е строителството и отдаването на новата сграда,а обезценките осчетоводяват стара истина Купих,защото мисля ,че пазара греши,както грешно реагира на продажбата на КБЦ .
      +1 тук съм съгласен!

      Коментар


      • Е НЯМА ЛОШО ,-като си продал на 0,54/0,55 с изпуснатата пара , жива парА = на годишен дивидент да ти върнат . До Великден има мегдан да пооблажим - дивидент без процедура ОСА от 5 до 7 ст. ще посрещам с кеф !
        БЕЗ ПРЕПОРЪКИ , - но с добро пожелание !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
          Преди общото събрание ще стане ли ясно дали изобщо ще има някакъв дивидент?
          Мисля, че няма да има тази година, пише си го в отчета. По-точно в доклада за дейността. Тук 1984 бе цитирал изречението от него и защо.

          Не е препоръка!
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
            Преди общото събрание ще стане ли ясно дали изобщо ще има някакъв дивидент?
            Това е извадка от доклада им за дейността:
            ...
            Провизии за дължими дивиденти тази година няма да има , защото финансовия резултат на Дружеството е отрицателен и въпреки че след нетирането на преоценките и преобразуването му се получава печалба , то Дружеството не отговаря на изискванията на чл .247 а от Търговския закон .
            ...

            Коментар


            • Свръхреакция на стари факти.Обезценките трябваше да се направят още при първата продажба на апартамент в Боровец,както и парцела в Младост-така се намаляват и парите за МНИ Парите от нераздадения дивидент остават в дружеството-ключово е строителството и отдаването на новата сграда,а обезценките осчетоводяват стара истина Купих,защото мисля ,че пазара греши,както грешно реагира на продажбата на КБЦ .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                Някой изпусна пара днеска...

                Счетоводството изтрива печалбата и започва разпродажба... Класика...

                Друго си е, счетоводството да генерира печалби...

                Това го има в учебниците...

                Преди общото събрание ще стане ли ясно дали изобщо ще има някакъв дивидент?

                Коментар


                • Някой изпусна пара днеска...

                  Счетоводството изтрива печалбата и започва разпродажба... Класика...

                  Друго си е, счетоводството да генерира печалби...

                  Това го има в учебниците...
                  Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от puf paf Разгледай мнение
                    Ти да не купи , нали щяхме да чакаме 0.49
                    Брокерката ми каза
                    Да купих малко, после пак

                    Добре де аз не ги разбирам много тия банкерски врътки с отписванки и т.н., но
                    дори и да не дадат дивидент тази година заради отписването на 1,6млн, то печалбата от тази година няма ли да бъде раздадена догодина с другия дивидент?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      хм продават през Карол, не е СИС днес!
                      Ти да не купи , нали щяхме да чакаме 0.49

                      Коментар


                      • хм продават през Карол, не е СИС днес!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Ще те държа отговорен за обещанието

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Много ти благодаря! Като дойдеш на оса на сфтрд, кафето ще е от мен
                            Ще те държа отговорен за обещанието
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              не моите поръчки са от ляво!
                              Тогава добре ти се получи днес...

                              Коментар


                              • още, още....

                                Коментар

                                Working...
                                X