IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    ей аз не ръчкам и забравихте за този виден строител на офиси!!!
    Колко ще е глобата тук, сметнахме ли? Освен притежаваните декари май четох някъде, че и терените в Търново са дадени за обработване, докато е замразен проекта?
    ей как ме изненадаха с тази обезценка и ми развалиха прогнозирания доход от дивиденти!!!
    Всъщност обезценката не е лоша, стига да си дългосрочен инвеститор - намалява активите и следователно възнагражданието на управляващото дружество. Също гони и по-краткосрочните инвеститори, което дава още по-добра цена за пазаруване. Между другото какви са тези слухове, че искаш да излизаш от SFI
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • ей аз не ръчкам и забравихте за този виден строител на офиси!!!
      Колко ще е глобата тук, сметнахме ли? Освен притежаваните декари май четох някъде, че и терените в Търново са дадени за обработване, докато е замразен проекта?
      ей как ме изненадаха с тази обезценка и ми развалиха прогнозирания доход от дивиденти!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        трябва да има усмивка ли за да забележиш иронията? Многократно съм казвал че при тeзи цени съм отлЕво. Аз не трол, аз симпатичен
        +1

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          трябва да има усмивка ли за да забележиш иронията? Многократно съм казвал че при тeзи цени съм отлЕво. Аз не трол, аз симпатичен
          Стига се оправдавай бе, мое си симпатичен, ма щом не си ъпър - начи си трол...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
            С каква лекота човек се превръща в ТРОЛ...

            Жалко!
            трябва да има усмивка ли за да забележиш иронията? Многократно съм казвал че при тeзи цени съм отлЕво. Аз не трол, аз симпатичен

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              хайде който избягал преди 0.5 избягал. Дали ще спре на 0.40?
              С каква лекота човек се превръща в ТРОЛ...

              Жалко!

              Коментар


              • хайде който избягал преди 0.5 избягал. Дали ще спре на 0.40?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                  Не знам другите инвеститори в BREF дали са заинтерсовани, но според мен към настоящия момент представянето на дружеството и таксите за упрвление взимани от управляваното дружество се движат много странно. Не виждам защо, към настоящия момент големите инвеститори не са си поискали таксите за управление (REIT management cost) да бъдат намалени, особено като се имат предвид последните години и отчети?!
                  Най-малкото това ще доведе до по-добри резулатати, по-малки заеми, повишаване на разпределяния дивидент към нас, а и към тях. Намаляването на таксите за управление би показало добро отношение на BREF към нас, а така също и споделяне на риска с останалите инвеститори в дружеството.
                  +11111111
                  и аз се чудя защо пф не ги закачат! Проблем е и лапането на такси от неработещи активи!

                  Коментар


                  • ???

                    Не знам другите инвеститори в BREF дали са заинтерсовани, но според мен към настоящия момент представянето на дружеството и таксите за упрвление взимани от управляваното дружество се движат много странно. Не виждам защо, към настоящия момент големите инвеститори не са си поискали таксите за управление (REIT management cost) да бъдат намалени, особено като се имат предвид последните години и отчети?!
                    Най-малкото това ще доведе до по-добри резулатати, по-малки заеми, повишаване на разпределяния дивидент към нас, а и към тях. Намаляването на таксите за управление би показало добро отношение на BREF към нас, а така също и споделяне на риска с останалите инвеститори в дружеството.
                    Attached Files
                    Last edited by Alee; 09.02.2015, 10:35.
                    “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                      не знам как ги виждате нещата тук колеги,но ако пробие кота 0.50 ст. и тръгне надолу...както се закучи и дивидента..........не знам на какви цени ще се търгува тук след няколко месеца.....
                      Не е препоръка!!!!
                      ами 0,40ст колко

                      Коментар


                      • не знам как ги виждате нещата тук колеги,но ако пробие кота 0.50 ст. и тръгне надолу...както се закучи и дивидента..........не знам на какви цени ще се търгува тук след няколко месеца.....
                        Не е препоръка!!!!

                        Коментар


                        • Процентов,продажбите на Уникредит се отнасят за октомври,ноември Това съм написал на 16януари: Иначе над 5% имат само 3 :УПФ на ДСК Родина-6.75,УПФ нa ING-6.76% и Уникредит-Виена-8.7%.Последните 3 отчета няма промени в големия ф.ф.,този над 5%,все си е 77.79%-големите са пасувалиНа 2.12 има леко покачване до 78.01%-след 2 седмици ще видим кой е продавал Е,в доклада за 4 тримесичие,стр.22 се вижда,че Уникредит има 8.48% на 31декември,намаление с0.22% (132 000 бр.) ,това означава,че не са продавали декември, въпреки добрите цени (над 57ст) и приличен оборот около изплащането на депозити от КТБ.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            ей тая 0,50-ца не пада!
                            ейде бе продавачите почти две години без дивидент, строеж без разрешително и наемател, 1,25млн такса за управление при 30млн капитализация, голям продавач с 8% дял почна да разтоварва и не вярвам да спре скоро......
                            Тони, пишеш така все едно не си купил на тая цена /към 0.50 лв./ скоро!


                            Не е препоръка, имам малко акции от това дружество!

                            Коментар


                            • ей тая 0,50-ца не пада!
                              ейде бе продавачите почти две години без дивидент, строеж без разрешително и наемател, 1,25млн такса за управление при 30млн капитализация, голям продавач с 8% дял почна да разтоварва и не вярвам да спре скоро......
                              Last edited by tony1975; 04.02.2015, 07:27.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
                                Да,уникредит е продавача (около 132000бр.),който вдига ф.ф.на 78.01% на 2декември, но...имаме купувач на 100 000 от член на СД Ако продължи активността ще видим и ф.ф. под 2%.
                                къде видя че кой е купувача?

                                Коментар

                                Working...
                                X