IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някой виждал ли е нов бизнес проект с толкова паркирани коли наоколо, май стария Бизнеспарк вече е тесен в това отношение...Етажен паркинг да го направят- пак файда. Бизнеспарка май есиния етажен паркинг го направиха сграда по имотния бум - ГРЕШКА
    Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
    Снимките са на потребителя Ronny_Gift от един друг форум, в който се следи строителство от всякакъв род. Благодарности за което!



    Last edited by onakilev; 01.05.2015, 19:40.
    Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
      Я как си се завъртял - виж какво си писал преди 4 месеца :
      pipbel

      .


      Не се отказвам от написаното тогава, към момента си е било валидно.
      НО, има някои положителни развития оттогава.
      А и цената е 11% по ниска от началото на годината.
      Затова и влязох миналия месец.

      Бат ти Тони има едно хубаво изречение оттогава в отговор на моя пост.
      Понастоящем определено съгласен с него.

      Колкото до бреф - как да се изразя - мисля че сега е времето да засадим дървото, което ще ни пази сянка след 2-3години, ако ме разбираш!
      ПС Специално бг рейтовете ми запълват една празнина в портфейла, за която не мога да намеря прилични алтернативи навън.
      Говоря като клас активи, не за дивидентна доходност.
      Last edited by pipbel; 01.05.2015, 18:23.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

        Мен пък си ме кефи, особено на тия нива.
        Една от малкото свестни хартии на бфб де едва успявам да ги изброя на пръстите на 1-та ръка.
        Преди години я бях разкарал при един спайк след големия дивидент, последния месец почти завърших приличен пакет на малко над 48ст средна.
        Вече изпревари хим.прив, и ми е акция номер 2.
        Даде ли промоция още по надоле - добре дошло ще е.
        Ако ли не - здраве, и сега си е 2-3 пъти по евтина от аналозите.

        Я как си се завъртял - виж какво си писал преди 4 месеца :
        pipbel

        Мнения: 4,616 17.01.2015, 12:05

        Цитат:

        И каква ти е файдата да чакаш с години на 2-3% дивидент та след време да стане 6-7%....евентуално
        Ако е за капиталовата и че е подценено - ОК, ма и на други места има точно сега с голям дисконт и над 20% дивиденти ( 4-5% ги вземаш всеки 3 месеца).
        При това много по диверсифицирано, все пак индекс следва.
        А и няма да пострада толкова колкото рейтовете ако фед почне да вдига лихвите.

        http://finviz.com/quote.ashx?t=BDCL&ty=c&ta=1&p=d


        ПП. И аз имам от тези.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

          Мен пък си ме кефи, особено на тия нива.
          Една от малкото свестни хартии на бфб де едва успявам да ги изброя на пръстите на 1-та ръка.
          Преди години я бях разкарал при един спайк след големия дивидент, последния месец почти завърших приличен пакет на малко над 48ст средна.
          Вече изпревари хим.прив, и ми е хартия номер 2.
          Даде ли промоция още по надоле - добре дошло ще е.
          Ако ли не - здраве, и сега си е 2-3 пъти по евтина от аналозите.
          ха ха , за съжаление при 350К печалба *4= 1,4млн/60,5млн акции= 2стинки,
          трябва да вдигнат още профита!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            По едно време притежавах доста добър пакет тук.Почна да не ме кефи тая артия и я разкарах.Било е за добро.
            Мен пък си ме кефи, особено на тия нива.
            Една от малкото свестни хартии на бфб де едва успявам да ги изброя на пръстите на 1-та ръка.
            Преди години я бях разкарал при един спайк след големия дивидент, последния месец почти завърших приличен пакет на малко над 48ст средна.
            Вече изпревари хим.прив, и ми е акция номер 2.
            Даде ли промоция още по надоле - добре дошло ще е.
            Ако ли не - здраве, и сега си е 2-3 пъти по евтина от аналозите.
            Last edited by pipbel; 01.05.2015, 17:07.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
              Снимките са на потребителя Ronny_Gift от един друг форум, в който се следи строителство от всякакъв род. Благодарности за което!



              ГолЕм си!
              Значи са почнали вече?
              Ей абе много коли там бе, аз си виках то е на края на света, а то май не е така?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Има подобрение, а лихвите по кредедитите паднаха и още ще падат
                +1

                Коментар


                • Снимките са на потребителя Ronny_Gift от един друг форум, в който се следи строителство от всякакъв род. Благодарности за което!



                  Не-заслужил инвеститор

                  Коментар


                  • Има подобрение, а лихвите по кредедитите паднаха и още ще падат

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                      Не е зле все пак, наемите се покачват от 971 на 994 за тримесечието, разходите за лихви и възнагражението на ОД също са по-ниски спрямо Q4. За кредита, съмнявам се че могат да докарат условията на СФИ, ако не греша заемът им е гарантиран от Софарма.
                      съгласен, но все още разходите са доста високи - явно и тази година е почти отписана от дружеството - ремонти, строеж....
                      1. и 4,5-5% сигурно ще са на по-добра лихва от стария им кредит - не помня на каква лихва бе
                      2. г-н Брешков какво ще отговори за обратното изкУпуване на АКТИВ - налЕ уж нямаха право???

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        аз лично очаквах по-добре!
                        около 7-8млн не достигат за сградата, така че ще се тегли кредит(като гледам цената на акция), дано уговорят с ПИБ добри условия, като на СФИ, поне!!!
                        Не е зле все пак, наемите се покачват от 971 на 994 за тримесечието, разходите за лихви и възнагражението на ОД също са по-ниски спрямо Q4. За кредита, съмнявам се че могат да докарат условията на СФИ, ако не греша заемът им е гарантиран от Софарма.
                        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                        Коментар


                        • По едно време притежавах доста добър пакет тук.Почна да не ме кефи тая артия и я разкарах.Било е за добро.

                          Коментар


                          • аз лично очаквах по-добре!
                            около 7-8млн не достигат за сградата, така че ще се тегли кредит(като гледам цената на акция), дано уговорят с ПИБ добри условия, като на СФИ, поне!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                              отчет
                              http://x3news.com/download/?id=279436
                              994 хил приходи, 360 хил печалба
                              Можеше и по-добре, но можеше и по-зле да е.
                              “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                              Коментар


                              • отчет
                                http://x3news.com/download/?id=279436
                                994 хил приходи, 360 хил печалба
                                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                                Коментар

                                Working...
                                X