IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LEOPARD Разгледай мнение
    Може би новата сграда се строи за тях. Камбаните бизнес център не отговарял на стандартите им.
    аз по-скоро мисля, че HP на определен етап ще я вземат за втора сграда!
    Все пак създадоха и високотехнологична лаборатория, за която нямаше място в Камбаните БЦ и я сложиха в Бизнес парка. Така че компанията си расте и едни 10К квадрата офиси с ресторант за персонала ще и дойдат добре.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LEOPARD Разгледай мнение
      Може би новата сграда се строи за тях. Камбаните бизнес център не отговарял на стандартите им.
      защо мислиш така?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LEOPARD Разгледай мнение
        Камбаните бизнес център не отговарял на стандартите им.
        Що реши така???????
        Last edited by daneda121; 06.06.2015, 13:10.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          последната ми информация е че бяха под наем. ФНИ я продадоха на някакъв гръцки инвеститур който им стана наемодател.
          Може би новата сграда се строи за тях. Камбаните бизнес център не отговарял на стандартите им.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
            Много позитивни новини от Пловдив последно време. Браво! Надявам се че цялата страна ще се развива на бързи темпове а не само София

            Абе да вземе фонда да купи някой имот от Доверие. Примерно малко индустриална земя в Пловдив. Доверие има нужда от повечко кеш, а фонда има нужда от нови инвестиции.
            +1111

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LEOPARD Разгледай мнение
              Аз миля, че могат да построят сградата без голям кредит. Тони, сградата на Камбаните купена ли е от HP, или са под наем, знаеш ли ?
              последната ми информация е че бяха под наем. ФНИ я продадоха на някакъв гръцки инвеститур който им стана наемодател.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                от Капитал ""Наемните цени в Пловдив варират в зависимост от сградата и местоположението от 3.5 до 7.5 евро на кв.м", посочва Петкова. "За сравнение наемните цени на пазара в София към началото на годината при клас Б в широк център и периферията на столицата са съответно 6 и 7 евро на кв.м. При проекти клас А средните офертни цени в столицата се запазват около 13 евро на кв.м, докато ефективните наеми се движат между 10.5 и 12 евро в зависимост от локацията и специфичните изисквания на наемателите", коментира експертът. Според Петкова Пловдив ще продължи да бъде интересен както на компании от аутсорсинг и IT сектора, така и други, желаещи да се възползват от позитивните характеристики на града."

                п.п. а в Пловдив ФНИ няма никакво проектче!

                Много позитивни новини от Пловдив последно време. Браво! Надявам се че цялата страна ще се развива на бързи темпове а не само София

                Абе да вземе фонда да купи някой имот от Доверие. Примерно малко индустриална земя в Пловдив. Доверие има нужда от повечко кеш, а фонда има нужда от нови инвестиции.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LEOPARD Разгледай мнение
                  Аз миля, че могат да построят сградата без голям кредит. Тони, сградата на Камбаните купена ли е от HP, или са под наем, знаеш ли ?
                  БРЕФ-а продадоха сградата на фонда "Зеус Капитал", HP са под наем

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    искам да напомня, че тук скоро ще се тегли нов заем. По спомен около 10млн не стигаха за строежа на сградата. При тези нива на лихвите аз бих и препоръчал да изтеглят между 15 и 20млн, така ще имат и свеж ресурс да стартират и нещо в Младост, като отдадат сградата и нямат какво да правят
                    Аз миля, че могат да построят сградата без голям кредит. Тони, сградата на Камбаните купена ли е от HP, или са под наем, знаеш ли ?

                    Коментар


                    • от Капитал ""Наемните цени в Пловдив варират в зависимост от сградата и местоположението от 3.5 до 7.5 евро на кв.м", посочва Петкова. "За сравнение наемните цени на пазара в София към началото на годината при клас Б в широк център и периферията на столицата са съответно 6 и 7 евро на кв.м. При проекти клас А средните офертни цени в столицата се запазват около 13 евро на кв.м, докато ефективните наеми се движат между 10.5 и 12 евро в зависимост от локацията и специфичните изисквания на наемателите", коментира експертът. Според Петкова Пловдив ще продължи да бъде интересен както на компании от аутсорсинг и IT сектора, така и други, желаещи да се възползват от позитивните характеристики на града."

                      п.п. а в Пловдив ФНИ няма никакво проектче!

                      Коментар


                      • искам да напомня, че тук скоро ще се тегли нов заем. По спомен около 10млн не стигаха за строежа на сградата. При тези нива на лихвите аз бих и препоръчал да изтеглят между 15 и 20млн, така ще имат и свеж ресурс да стартират и нещо в Младост, като отдадат сградата и нямат какво да правят

                        Коментар


                        • Стотачка звучи по-добре! На HP ли е сградата на Камбаните, или са наематели
                          ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            Eпа и ти скромник...само до РВ 0.8 ли стигат РТ мечтите ти....


                            Бях на вън с колелото - то и без това тук е заспало ...
                            -Та аз не от скромност , но от реализъм - пък да видим кой крив кой прав но за мен е по важно Чукането на 0.90тката до 05,2017г.


                            ps , за хората извън диалога!!!
                            Last edited by inta53; 05.06.2015, 22:35.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
                              Ами след обратен сплит има възможност за увеличение на о.к. при емисионна цена доста под справедливата за досегашните акционери.Сега не може да е под 1лев емисионна,но ако има обратен сплит 1нова за 2 стари дали при евентуално следващо увеличение емисионната ще е над 2 лева
                              Сега те разбрах. Само че в ЗППЦК е предвидена известна защита от разводняване на капитала по този начин.

                              Коментар


                              • Ами след обратен сплит има възможност за увеличение на о.к. при емисионна цена доста под справедливата за досегашните акционери.Сега не може да е под 1лев емисионна,но ако има обратен сплит 1нова за 2 стари дали при евентуално следващо увеличение емисионната ще е над 2 лева

                                Коментар

                                Working...
                                X