IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    момчета, чакам инфо от оса-то!
    Благодаря!
    Както и се очакваше, липса на кворум. Заповядай на 16 юли по същото време!

    Коментар


    • момчета, чакам инфо от оса-то!
      Благодаря!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
        И на мен . И не само тук . Като, че ли много хора изтрещяха и на борсата, нещо изнервени ми се виждат . Хора, ако нещо сте неспокойни и притеснени продавайте и бягайте от борсата, не е за слаби сърца тук
        Миналата година по това време помниш ли колко разбирачи-оптимисти имаше.Колко ми разправяха тогава как ще изтървем вкака а той въобще не потегли дори хихи.Ама това и интересното на тая игра да виждаш че опита ти помага да вземаш правилни решения а не да си лапни шаран .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
          Не така,Здравкотова са нездрави съвети.Или искаш да останете колкото са депутатите
          на петъчен контрол,на кого ще продаваш тогава,на чичо лиКолегиалната етика предполага да препоръчаш транквиланти и полезни дроги(жълт кантарион,зелен чай,глог,мента,лайка и др.) от
          правилната аптека... SO,може и нещо от тодорофф,защото, знаеш:" лекарството ти да бъде твоята храна и храната ти да бъде лекарство",могат да заделят един щанд за биозеленчуци,маржа е като
          на хр.добавки и козметика
          Чакаш ли тук за виенски валс?
          Тук валса /сиртакито/ го изиграх вече, и изчистих всичко преди няколко месеца ! Тия синковци работят за да си пълнят гушите с такси само !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
            . Като, че ли много хора изтрещяха и на борсата, нещо изнервени ми се виждат . Хора, ако нещо сте неспокойни и притеснени продавайте и бягайте от борсата, не е за слаби сърца тук
            Не така,Здравкотова са нездрави съвети.Или искаш да останете колкото са депутатите
            на петъчен контрол,на кого ще продаваш тогава,на чичо лиКолегиалната етика предполага да препоръчаш транквиланти и полезни дроги(жълт кантарион,зелен чай,глог,мента,лайка и др.) от
            правилната аптека... SO,може и нещо от тодорофф,защото, знаеш:" лекарството ти да бъде твоята храна и храната ти да бъде лекарство",могат да заделят един щанд за биозеленчуци,маржа е като
            на хр.добавки и козметика
            Чакаш ли тук за виенски валс?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              напоследък ми става все по-забавно в тази тема
              И на мен . И не само тук . Като, че ли много хора изтрещяха и на борсата, нещо изнервени ми се виждат . Хора, ако нещо сте неспокойни и притеснени продавайте и бягайте от борсата, не е за слаби сърца тук

              Коментар


              • напоследък ми става все по-забавно в тази тема

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Както е казал Костолани - Ако всички спекулират по някаква, набедена за добра позиция, нещата се провалят
                  Амии...и други неща е рекъл:
                  Който няма акциите, когато падат, той ги няма и когато те се качват.
                  Ако спекулирането на борсата е лесно занимание, то тогава не би имало миньори, дървосекачи и други черноработници. Всеки би бил спекулант.
                  Който иска добре да се храни, купува акции; който иска добре да спи, купува облигации.
                  (Вероятно по негово време не е имало балон при облигациите)
                  На борсата 2 по 2 никога не са 4, а 5 минус 1. Трябва да имаш нервите да издържиш минус 1.
                  Купете акции, вземете таблетки за сън и не гледайте повече книжата. След много години ще видите, че сте станали богати.
                  Не е препоръка за покупка на акции,нещо за сън(под каквато и да е форма)-да

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                    stay safe, and don't catch a falling knife
                    Както е казал Костолани - Ако всички спекулират по някаква, набедена за добра позиция, нещата се провалят
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                      Сега говориш за смарт ,пък преди месец купуваше на 47 - 48 ст
                      Не си слушате приятелите и туй то!
                      Ми тъй де, колкото по ниско се усредни - толкоз по добре.

                      Коментар


                      • stay safe, and don't catch a falling knife
                        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Той ясен, мa и тия отляво да бяха малко по смарт поне още някоя друга стинка да се дръпнат...
                          Сега говориш за смарт ,пък преди месец купуваше на 47 - 48 ст
                          Не си слушате приятелите и туй то!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Тоя много ниско слезе!
                            Той ясен, мa и тия отляво да бяха малко по смарт поне още някоя друга стинка да се дръпнат...

                            Коментар


                            • Тоя много ниско слезе!

                              Коментар


                              • Баце....

                                Без да защитавам хартията... Само ще кажа, че принципно и по улицата, като се разхожда човек може да го тресне светкавица и да пукне. Смисъл нищо сигурно няма, освен смъртта... Така, че спокойно...

                                Коментар

                                Working...
                                X