IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
    Къде изчезнаха продавачите и какво да правя с кеша, който бях приготвил за покупки на нива 42-44 ст.?

    Ще помолите ли Павката да пусне някаква снимка и да разберем най-накрая покрив ли се строи или още един етаж?
    Няма други етажи. Утре обеща момчето.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      винаги е удоволствие когато преваря масата(колкото и да е малко тя на бфб) И ВСЕ ПАК тук има още много милиони да излизат - да знаят че Бате Тони над 0,50лв нЕма да си допълва 100-те бройки освен ако не са продали младост 4 за 40млн де !!!
      От къде пък сте толкова сигурни, че има още толкова много да продават??

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Кефиш се май нещо, а...
        винаги е удоволствие когато преваря масата(колкото и да е малко тя на бфб) И ВСЕ ПАК тук има още много милиони да излизат - да знаят че Бате Тони над 0,50лв нЕма да си допълва 100-те бройки освен ако не са продали младост 4 за 40млн де !!!

        Коментар


        • Кефиш се май нещо, а...

          Коментар


          • Търсенето на бизнес имоти под наем расте

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
              Къде изчезнаха продавачите и какво да правя с кеша, който бях приготвил за покупки на нива 42-44 ст.?

              Ще помолите ли Павката да пусне някаква снимка и да разберем най-накрая покрив ли се строи или още един етаж?
              Продавачите вероятно се правят на катаджии-дебнат в храстите и зад завоя за да те гепят с превишена скорост
              Кеш е добре винаги да има,казват разни гурута
              За строежаа...Маркан са точни и ще спазят срока...от 27април 184календарни дни...другата седмица може да поканят някой чиновник да резне лентата на грубия строеж

              Коментар




              • I came to get down [2x]
                So get out your seats and jump around

                Коментар


                • Радвам се, че изгря слънце и на вашата улица. Дано да не залезе много бързо!
                  Нямам хартийки тук, но се кефя на движението.
                  Хайде, хаирлия да е!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                    Купи на сегашните нива.
                    От сегашните нива си имам достатъчно, ще трябва нещо друго да пазаря...
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                      Къде изчезнаха продавачите и какво да правя с кеша, който бях приготвил за покупки на нива 42-44 ст.?

                      Ще помолите ли Павката да пусне някаква снимка и да разберем най-накрая покрив ли се строи или още един етаж?
                      Купи на сегашните нива.

                      Коментар


                      • Къде изчезнаха продавачите и какво да правя с кеша, който бях приготвил за покупки на нива 42-44 ст.?

                        Ще помолите ли Павката да пусне някаква снимка и да разберем най-накрая покрив ли се строи или още един етаж?
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
                          ....
                          Ако успеят да спазарят на добра цена парцелче в Младост и да вкарат парите в работещ проект,а след това и да намерят наематели за "зелената"сграда.... може да стане добра ракета... земя-въздух,не обратно
                          +1111

                          От гледна точка на размера на дивидента, по мое мнение, това е най-доброто - да се пренасочат средства от неработещите проекти (инвестиционни имоти) към работещите. Разходите така ще са по-малко.

                          Имам акции на дружеството

                          Коментар


                          • a! днес продавачи са били ТиБиАй Инвест - интересно!

                            п.п. сега и Бреф ли не им харесват на Доверие?
                            Last edited by tony1975; 23.10.2015, 06:22.

                            Коментар


                            • Тони,процентите на акционери с над 1,3%знаеш къде,от ОСА лятото допълнително инфо
                              уникредит имат нов шеф-К.Вивалди
                              Относно отчета, не очаквам изненади-предвидими са
                              Ако успеят да спазарят на добра цена парцелче в Младост и да вкарат парите в работещ проект,а след това и да намерят наематели за "зелената"сграда.... може да стане добра ракета... земя-въздух,не обратно

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Без изненади 990к диверсифицирани приходи от наеми. Интересно ще ми е да чуя какво става на камбаните и как вървят разходите по строежа. Междинния доклад ми прави истинско удоволствие да чета- толкова е лесен и приятен за четене.
                                Поздрави.

                                П.п. тук като се види заделеното за дивидент януари 2016 ще има да се обсъжда повече. Днес статията за наемите и офисите сигурно е впечатлила купувачите.
                                и аз, печалбата за деветмесечието я очаквам към 1.2-1.3 млн
                                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                                Коментар

                                Working...
                                X