IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от gunnar Разгледай мнение
    При тези ниски лихви по кредитите ми се струва, че ще опитат да завършат сградата със заем.
    Лихвите са ниски, но и водят до намаляване на печалбите и дивидента, а свободни пари има много. Това ме навежда на мисълта, че по евтин ресурс ще си осигурят с увеличение на капитала.
    “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      Dax да удвои- може
      Ного балонесто ще стане, ако удвои.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
        тук очаквам обратен сплит 2:1 и после увеличение на капитала на 1-1.10. не е препоръка
        При тези ниски лихви по кредитите ми се струва, че ще опитат да завършат сградата със заем.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
          тук очаквам обратен сплит 2:1 и после увеличение на капитала на 1-1.10. не е препоръка

          Най-вероятно това ще се случи през следващата една година. Стискам палци и наблюдавам развитието на БРЕФ. Междувременно очаквам още разпродажби на тези нива.
          Last edited by Alee; 09.11.2015, 11:32.
          “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
            Е няма как да стане под номинал.
            Трябва да правят фокусите на ФПП и Актив.
            тук очаквам обратен сплит 2:1 и после увеличение на капитала на 1-1.10. не е препоръка
            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
              Мен ако питате, бих приветствал едно малко увеличение на капитала, в съотношение 1:3, с 10% отстъпка от пазарната цена. Тогава ще видим кой кой е!!!
              Е няма как да стане под номинал.
              Трябва да правят фокусите на ФПП и Актив.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
                Тука догодина очаквам по-слаби резултати- при усвояването на банковия кредит ще има еднократна такса, после вече ще почнат да текат и лихви. Вече с пускането на сградата има 3 варианта - веднага да се напълни и да носи доход над разходите за лихви и таксата за обслужване на дружеството, да се пълни постепенно или пък да се напълни до степен която не покрива лихвите и таксата за обслужване на дружеството, това като най-лош вариант.
                Вече от 2017 няма да има как да се избяга от увеличение на капитала като при СФИ, ще трябва да се плаща хем главница хем дивидент. Това ще поразводни капитала и относително ще намали дела ви от парцела в Младост, но пък в момента той въобще не е в цената та не е проблем
                Другото е че една евентуална печалба ще дойдне не толкова от ръстта на дивидентната доходност от 5% към 8-10% а от ръстта на цената та да направи дивидентната доходност 6-7% или колкото трябва да е към момента в бъдещето

                не е препоръка
                Мен ако питате, бих приветствал едно малко увеличение на капитала, в съотношение 1:3, с 10% отстъпка от пазарната цена. Тогава ще видим кой кой е!!!
                “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                Коментар


                • Тука догодина очаквам по-слаби резултати- при усвояването на банковия кредит ще има еднократна такса, после вече ще почнат да текат и лихви. Вече с пускането на сградата има 3 варианта - веднага да се напълни и да носи доход над разходите за лихви и таксата за обслужване на дружеството, да се пълни постепенно или пък да се напълни до степен която не покрива лихвите и таксата за обслужване на дружеството, това като най-лош вариант.
                  Вече от 2017 няма да има как да се избяга от увеличение на капитала като при СФИ, ще трябва да се плаща хем главница хем дивидент. Това ще поразводни капитала и относително ще намали дела ви от парцела в Младост, но пък в момента той въобще не е в цената та не е проблем
                  Другото е че една евентуална печалба ще дойдне не толкова от ръстта на дивидентната доходност от 5% към 8-10% а от ръстта на цената та да направи дивидентната доходност 6-7% или колкото трябва да е към момента в бъдещето

                  не е препоръка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Хльъх: ще е забавно ако стане обратното.
                    Dax да удвои- може

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
                      тони трябва да форсираме работата по табличката да не изтървем кьоравото
                      ами аз се откзах да те моля

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        ами хайде тогава, аз да кажа
                        днес минах покрай КБЦ, но се смрачаваше и не снимах. Ама то там много живот кипи - декатлони-мекатлони, арени-марени!!! ХП си светеше - работят кол центровете. Има шанса и да пия кафе на Витошка с един проджект мениджър май каза, че е в ХП .
                        Не знаех, че ХП държат 3 сгради в бизнес парка и Камбаните реално е четвърта и с най-малко хора!?!!?
                        Пича вика ХП на запад съкращават и от цяла Европа местят в БГ. В Европа щели да останат ХП Лондон и България. Били ги разделили на две - ентърпрайз(софтуеър) и хардуеър и кол центрове! Били около 7хил в БГ в момента - щели догодина да станат 10хиляди - трябвали им още сгради или една голяма построена по техни изисквания и отдадена им под наем! Каза че в КБЦ имали кетъринг и ходели да хапват в Арената и такива работи


                        Сякаш има бъдеще за новата сграда?
                        Толкова от мен.
                        тони трябва да форсираме работата по табличката да не изтървем кьоравото

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение
                          В грешка си. Мисля, че малко по-внимателно трябва да чуваш]Тони.
                          Кой знае? Но следя тази компания все пак.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            ами хайде тогава, аз да кажа
                            днес минах покрай КБЦ, но се смрачаваше и не снимах. Ама то там много живот кипи - декатлони-мекатлони, арени-марени!!! ХП си светеше - работят кол центровете. Има шанса и да пия кафе на Витошка с един проджект мениджър май каза, че е в ХП .
                            Не знаех, че ХП държат 3 сгради в бизнес парка и Камбаните реално е четвърта и с най-малко хора!?!!?
                            Пича вика ХП на запад съкращават и от цяла Европа местят в БГ. В Европа щели да останат ХП Лондон и България. Били ги разделили на две - ентърпрайз(софтуеър) и хардуеър и кол центрове! Били около 7хил в БГ в момента - щели догодина да станат 10хиляди - трябвали им още сгради или една голяма построена по техни изисквания и отдадена им под наем! Каза че в КБЦ имали кетъринг и ходели да хапват в Арената и такива работи


                            Сякаш има бъдеще за новата сграда?
                            Толкова от мен.
                            Тони, поздравления за инфото! Подкрепа за такива форумци като теб! Така БФБ-то може би ще стане по-интересно /позрачно/ и ще се привлекат повече инвеститори/спекуланти!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Твърде ного му се кефите на туй - цена - стабилна, дивидент - жалък. Вярно - има някои перспективи, но може доста да чакате за поне частичното тяхно сбъдване.



                              Имал съм. Сега нямам. Засега: не ща.

                              .
                              В грешка си. Мисля, че малко по-внимателно трябва да чуваш]Тони.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                инфото е за който желае! не смея и да си помислям да те разсейвам от сложните ти на компаниите от дакс. Ти тук ще дойдеш като стане 0,70лв и ще викаш яху да се вдига
                                Хльъх: ще е забавно ако стане обратното.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X