IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • up

    up

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

      докато дремна следобяд и пак съм захлебил!!!

      е не е ФПП, но съм доволен
      Браво!
      Още малко на тези цени дано държи!

      Коментар



      • докато дремна следобяд и пак съм захлебил!!!

        е не е ФПП, но съм доволен

        Коментар


        • Първоначално изпратено от РОСЕН Разгледай мнение
          За мен е нормално цената на една надценена акция да потъва. Когато си задавате въпроси, не търсете отговора само във форума на investor.bg. Тук винаги ще се намери някой, който да ви баламоса с магическата дума "фундамент" на компанията. Споделял съм го и преди, ще го направя пак: за мен няма смисъл тази акция да се купува за повече от 20ст.
          Разбира се, не е препоръка!
          Предполагам,че нямаш акции тука, защото цената никога не спадала до твоето ниво и ... едва ли ще имаш някога

          Коментар


          • Първоначално изпратено от РОСЕН Разгледай мнение
            Та нима някой от нас е тук с благотоврителна цел?
            Аз мога да чакам!
            Успех на всички!
            Ако наистина чакаш цена от 20 ст., според мен ти си тук с благотворителна цел - дал си кеш на ИП-то си на нулева лихва /в добрия за теб вариант/ за неопределен период от време.
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Въпрос?

              Та нима някой от нас е тук с благотоврителна цел?
              Аз мога да чакам!
              Успех на всички!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                Много сте алчни бе , 10-15% пасивна доходност искате. Трудна работа ми се вижда тая
                Ако може и цената да не пада под 20ст след дивидент

                Коментар


                • Първоначално изпратено от РОСЕН Разгледай мнение
                  За мен е нормално цената на една надценена акция да потъва. Когато си задавате въпроси, не търсете отговора само във форума на investor.bg. Тук винаги ще се намери някой, който да ви баламоса с магическата дума "фундамент" на компанията. Споделял съм го и преди, ще го направя пак: за мен няма смисъл тази акция да се купува за повече от 20ст.
                  Разбира се, не е препоръка!
                  Ще има да си сънувате тези 20ст. Дълго

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                    Иска да каже че при 20 ст. акция и очаквана дивидентна доходност 2-2,5ст. на акция постига що годе сносни 8-10 процента на година за които си струва.....в интерес на истината това и аз съм си го мислел!
                    Много сте алчни бе , 10-15% пасивна доходност искате. Трудна работа ми се вижда тая
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Е със спекуланта явно говорим един език, когато става въпрос за АДСИЦ.
                      Не е препоръка!

                      Коментар



                      • Добра забележка! Имах предвид спекулативното нарастване на стойността на акцията. Разбира се капиталовата печалба/загуба, която се основава на икономическите показатели на дружеството е важна, няма спор. Тя следва да се отчита. А що се отнася до дивидентите, никога не съм твърдял подобно нещо.
                        Не е препоръка!

                        Коментар


                        • Иска да каже че при 20 ст. акция и очаквана дивидентна доходност 2-2,5ст. на акция постига що годе сносни 8-10 процента на година за които си струва.....в интерес на истината това и аз съм си го мислел!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от РОСЕН Разгледай мнение
                            За да разбереш как ги сметнах, просто се опитай да си отговориш на въпроса, каква цена на акция трябва да платя така, че да съм на печалба, И не включвай в сметките си вероятната капиталова печалба. За големите инвеститори тя е бонус.
                            Разбира се отново не препоръчвам нищо, дори и боб!
                            Хехе, добър модел. Щом не броиш капиталовата печалба, значи не броиш и капиталовата загуба, в такъв случай всяко дружество което дава дивидент ти носи печалба.

                            Коментар


                            • Отговор!

                              За да разбереш как ги сметнах, просто се опитай да си отговориш на въпроса, каква цена на акция трябва да платя така, че да съм на печалба, И не включвай в сметките си вероятната капиталова печалба. За големите инвеститори тя е бонус.
                              Разбира се отново не препоръчвам нищо, дори и боб!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от РОСЕН Разгледай мнение
                                За мен е нормално цената на една надценена акция да потъва. Когато си задавате въпроси, не търсете отговора само във форума на investor.bg. Тук винаги ще се намери някой, който да ви баламоса с магическата дума "фундамент" на компанията. Споделял съм го и преди, ще го направя пак: за мен няма смисъл тази акция да се купува за повече от 20ст.
                                Разбира се, не е препоръка!
                                Да приемем че е така 20ст ....възможно е...... само кажи как ги пресметна тях.....на око ли,на предчувствие ли ......на боб?

                                Коментар

                                Working...
                                X