IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • съжелявам че не можах да стана съакционер с вас колеги поради липсата на средства сега като ги имам вече цените са други. може да се включа ще преценя утре

    Коментар


    • няма да коментирам анкетатата на Голямата мечка. Изводите са си за Вас,

      Коментар


      • Какво става тува бре?

        Да не са ми намерили влака със златото...

        Коментар


        • Юруш на брефетата...

          Коментар


          • Хайде честит Йорданов ден на акционерите, а хубавото дори не е почнало!

            Коментар


            • какво става тук - забравихте темата!
              ЧНГ на акционерите - нека 2016 е по-доходна и нека 2015 остане последната без дивидент!
              Големите оферти "продава" май се крият зад айсбергчета, но са си там !

              Ето нещо от 15.12 от Павката със следния коментар:
              "В последните седмици са построили тази бетонна стена вдясно на снимката, почва близо до бетоновоза. Също така заравниха голяма част от терена, повечето всъщност е от южната страна, която е реално зад сградата на тази снимка. На пръв поглед толкова, зад мрежите какво става ще видим на пролет."

              Коментар


              • http://www.investor.bg/analizi/113/a...207742/?page=1

                Коментар


                • Ето че се раздвижи и то в положителна посока

                  Коментар


                  • застояхме се - не следваме ръста. Дали няма да върне пак ластика?

                    не си помня паролата за строителния сайт, тря да видим павката нещо ново има ли?
                    Тук очаквам ихуу след отчета - Софикс да слага масата обещал е тогава да си говорим
                    Last edited by tony1975; 28.12.2015, 18:06.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
                      брефа е тип "олимпийски надежди"
                      има си 4 млн.от дългосрочни договори с които си покрива лихви,данъци,застраховки и такси за о.д.,та даже остават и за дивидент от 2ст.
                      от всеки 25% отдадени площи на новата сграда се очаква по 1 ст.допълнително дивидент
                      днешните покупки вероятно са от индексните фондове-първи работен ден след третия петък е
                      След толкова продължителен спад на SOFIX като цяло вече се видяха кои са ракетите .
                      Докато боклучетата спадат , стойностните акции вървят нагоре.
                      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от skyfighter Разгледай мнение
                        Причината да е само 4-5 етажа е, че регулацията е такава в района. Да речем това е СМФ2 с К-инт 1.2, иначе щяха да построят по-голяма сграда.

                        В тази връзка има ли някаква брошура за тази сграда с повече информация, съмнявам се да е тайна, нали търсят наематели. На сайта им не намирам, ако съм пропуснал нещо се извинявам.
                        освен едно интервю с проектантите, линк към което бях качил назад и аз не съм виждал друго. Тяхния ДВИ/ПР не е от най-работливите, така че на сайтта може и да не намериш нищо

                        p.p. за ето това говоря
                        Last edited by tony1975; 27.12.2015, 11:35.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                          Сякаш са се уговорили със ХП да се виждат Камбаните или пък искат да им виждат зеления покрив с място за отдих - иначе не разбирам защо е само 4-5 етажа!
                          Причината да е само 4-5 етажа е, че регулацията е такава в района. Да речем това е СМФ2 с К-инт 1.2, иначе щяха да построят по-голяма сграда.

                          В тази връзка има ли някаква брошура за тази сграда с повече информация, съмнявам се да е тайна, нали търсят наематели. На сайта им не намирам, ако съм пропуснал нещо се извинявам.

                          Коментар


                          • брефа е тип "олимпийски надежди"
                            има си 4 млн.от дългосрочни договори с които си покрива лихви,данъци,застраховки и такси за о.д.,та даже остават и за дивидент от 2ст.
                            от всеки 25% отдадени площи на новата сграда се очаква по 1 ст.допълнително дивидент
                            днешните покупки вероятно са от индексните фондове-първи работен ден след третия петък е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              ами мисля че сегашната цена е подигравка и няма смисъл да гледаме криви/съпротиви/ 3 пръста над пъпа и т.н.
                              говорим за 30млн капитализация все пак, тук ако кихне някой голям и цената може да иде до покрива!!!
                              Вие май се объркахте вече кое е съпротива и кое е подкрепа Айде сега да си преговорите урока!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                                Що?
                                ами мисля че сегашната цена е подигравка и няма смисъл да гледаме криви/съпротиви/ 3 пръста над пъпа и т.н.
                                говорим за 30млн капитализация все пак, тук ако кихне някой голям и цената може да иде до покрива!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X