IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Нищо не казвате тук...
    “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

    Коментар


    • Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
      Научиш ли реакциите на Пазарите ,
      ще знаеш предварително какво Ще напишат в следващата статия..и ще си Преди OFцете ..

      когато те Купуват...ти ще им Продаваш

      Пазарите се движат със Статии ,не с числа , отчети и пр...това е ишлемето на Пазара
      Не си прав... Справка: Енергони...

      Коментар


      • тайната е в Статиите

        Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        да уча за реакциите на пазара , бляха , бляха и като написа Мъро една сттатия взеха да купуват! До какви цени би купувал тук?
        Научиш ли реакциите на Пазарите ,
        ще знаеш предварително какво Ще напишат в следващата статия..и ще си Преди OFцете ..

        когато те Купуват...ти ще им Продаваш

        Пазарите се движат със Статии ,не с числа , отчети и пр...това е ишлемето на Пазара
        .
        .
        .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
          Какво имаш да учиш?
          Всичко става както ти го предричаше.
          Нали купи на по-ниските нива?

          Аз продължих и тази година с покупките тук.
          да уча за реакциите на пазара , бляха , бляха и като написа Мъро една сттатия взеха да купуват! До какви цени би купувал тук?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


            Прецаканото, ако ще кефиш, ако те почерпим, само си поръчай.....
            Въздрържам се чичо, защото напълнях от почерпки тази зима. Нека да почерпи форумо човека, аз нека му спестя разхода ))
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Може да почерпиш, защото все повече ще те кефим ... А някои казват, че кеф, цена няма !!


              Прецаканото, ако ще кефиш, ако те почерпим, само си поръчай.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ivkoo Разгледай мнение
                Кефите ме, като помпате избушляци...
                Може да почерпиш, защото все повече ще те кефим ... А някои казват, че кеф, цена няма !!
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  докато тук бъбрехме - никой нищо!
                  в събота неделя обсъждахме анализа - пак понеделник-вторник никой нищо!
                  и днес Мариян написа една статия и айдеееее на черешата!
                  Имам още да уча на тая борса!

                  Какво имаш да учиш?
                  Всичко става както ти го предричаше.
                  Нали купи на по-ниските нива?

                  Аз продължих и тази година с покупките тук.

                  Коментар


                  • докато тук бъбрехме - никой нищо!
                    в събота неделя обсъждахме анализа - пак понеделник-вторник никой нищо!
                    и днес Мариян написа една статия и айдеееее на черешата!
                    Имам още да уча на тая борса!

                    Attached Files
                    Last edited by tony1975; 13.01.2016, 20:23.

                    Коментар


                    • Кефите ме, като помпате избушляци...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Тъкмо се чудех как сте пропуснали анализа на Елана ....
                        Там има и други доста интересни анализи, които явно не са намерили покритие във времето.

                        Коментар


                        • Тъкмо се чудех как сте пропуснали анализа на Елана ....
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Защо не правиш разлика между консервативни, спекулативни и агресивни акции....
                            Какво е било 2009-2011 е същото,както тогава убежище бяха табаците Пловдив ,сойфия ,благоевград БТ атерата ,бреф ....сега е гагарин ,фармата бреф...
                            ...и ти си там...
                            както е казал костулани при криза ...
                            се купува ,земи , храни ,цигари , алкохол и илачи и земи ....:
                            В момента на БФБ няма никаква криза, намираме се в много тежъл след-кризисен период който няма харектеристиките на криза, прблемите са други.
                            От 8 г. се купуват акции спасение, и всичките те са вече безбожно скъпи - не са никакво спасение, а само проблем защото като започе излизаето от тези т.н. "спасения" ще види колко са несъстоятелни.
                            А БРЕФа си беше акция спасение, но при дивидент 25 ст., сега когато е към 2 ст. и е един шит горе долу, особено над 50 ст.
                            Bulls on BSE

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              И какво като си от 13, аз съм и от повече и това не ме прави автоматично печеливш инвеститор, и аз мога да кажа, че много скимтения във форума съм слушало през времето, а и сега продължават .
                              Няма такъв филм, че миналите ти игри ще се повтарят - каквото е било 2010 си остава там и няма да го върнеш, и аз спасих кеша 2009 в софком на под 4 лв/картон, а при гарантиран дивидент 71,25 стинки това си беше над 18% гарантиран профит, но всеки бъдещ момент е различен и предоставя различни възможности, или ги играеш или не, но и при двата случая празнословието е излишно Това че се чудиш какво да правиш е повече от ясно, и не си единствения, а както казах - една от причините е, защото играта е вече друга, не като преди 5 г. Или се настройваш или ти остава писането във форума! Който играе - пИчели, както е казал Христо стоичков )))
                              Защо не правиш разлика между консервативни, спекулативни и агресивни акции....
                              Какво е било 2009-2011 е същото,както тогава убежище бяха табаците Пловдив ,сойфия ,благоевград БТ атерата ,бреф ....сега е гагарин ,фармата бреф...
                              ...и ти си там...
                              както е казал костулани при криза ...
                              се купува ,земи , храни ,цигари , алкохол и илачи и земи ....:

                              Коментар


                              • Браво на Прецаканото, един от малкото участници, от които човек може да се поучи
                                Да не споменамвам една друга многобройна категория, начело с Форти, които пишат само ако са платени и само по позиции които цената вече е избушила тавана
                                Bulls on BSE

                                Коментар

                                Working...
                                X