IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Съгласен съм, но нека да кажат на загуба или печалба(% за УД) продават. На кого продават - и това е важно(как каза преди че продават терена за паркинг на ХП). От това зависи и цената на останалите парчета от имота - ако са го продали на бай Миле да прави свинарник нали се сещаш как ще се оценяват другите парцели. Добре по закон трябва да имат ДВИ - е кво прави тоя пич НЕ ЗНАМ?!?!
    Техният ДВИ е по съвместителство.
    Иначе Тони резонни въпроси.
    Не, че е важно но като акционер би трябвало да знаеш, че няма УД, а има ОД.

    Според устава възнагражденията са:
    Click image for larger version

Name:	Ustav.jpg
Views:	1
Size:	20.0 КБ
ID:	3041321

    http://brefbg.com/bg/wp-content/uplo...072015_ocr.pdf

    Коментар


    • или направо да звънне? дви има телефон
      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        ...Добре по закон трябва да имат ДВИ - е кво прави тоя пич НЕ ЗНАМ?!?!
        Ми отиди на някое ОСА и питай!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
          Добра сума ще премине от тъмната страна към работещата част от активите, новата сграда и следват по-малко разходи за лихви и по-малко евентуално разводняване на сегашните акции!
          Съгласен съм, но нека да кажат на загуба или печалба(% за УД) продават. На кого продават - и това е важно(как каза преди че продават терена за паркинг на ХП). От това зависи и цената на останалите парчета от имота - ако са го продали на бай Миле да прави свинарник нали се сещаш как ще се оценяват другите парцели. Добре по закон трябва да имат ДВИ - е кво прави тоя пич НЕ ЗНАМ?!?!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Съгласен. И представи си това се води за сравнително читава и ппрозрачна публична компания!?!?!
            хмм поне не стана след седмица сделката, така инфото ще влезе в отчета за q1
            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

            Коментар


            • Добра сума ще премине от тъмната страна към работещата част от активите, новата сграда и следват по-малко разходи за лихви и по-малко евентуално разводняване на сегашните акции!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                мда и аз май докарах загуба в сметката?!?!
                Да свежите пари са си +, но в момента не са на зор и не им трябват!!!
                Защо да им трябват парите бе Тонка? Аз доколкото разбрах, новият кредит всъщност е кредитна линия до едикакваси сума. Просто ще изтеглят по-малко според мен.
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
                  Ние знаем колко пари са инвестирани в "Младост IV", колко дка са в регулация, лесно се смята средна цена, но там са няколко имота, неотдавна направиха и преоценка, не знаем на всеки балансовата стойност и бе хубаво да напишат финансовия резултат от сделката.
                  Съгласен. И представи си това се води за сравнително читава и ппрозрачна публична компания!?!?!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    това попитах. какви са цените в района приблизително и на кой ще му ттрябват зелени площи? Ама наистина са много скромни на инфо и прозрачност!!!
                    Ние знаем колко пари са инвестирани в "Младост IV", колко дка са в регулация, лесно се смята средна цена, но там са няколко имота, неотдавна направиха и преоценка, не знаем на всеки балансовата стойност и бе хубаво да напишат финансовия резултат от сделката.
                    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                      Предполагам, че за да е на тази ниска цена в района, имота е с ниски показатели или направо зелени площи.

                      Иначе за мен лично новината си е + отвсякъде.
                      това попитах. какви са цените в района приблизително и на кой ще му ттрябват зелени площи? Ама наистина са много скромни на инфо и прозрачност!!!

                      Коментар


                      • Предполагам, че за да е на тази ниска цена в района, имота е с ниски показатели или направо зелени площи.

                        Иначе за мен лично новината си е + отвсякъде.
                        Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
                          Калкулирам, че продават на загуба, но свежите пари са винаги добре дошли. А ако някой знае колко вървят там парцелите, да пише.
                          мда и аз май докарах загуба в сметката?!?!
                          Да свежите пари са си +, но в момента не са на зор и не им трябват!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            това добри цени ли са? Моля някой разбирач на НИ да се изкаже!
                            Калкулирам, че продават на загуба, но свежите пари са винаги добре дошли. А ако някой знае колко вървят там парцелите, да пише.
                            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              това добри цени ли са? Моля някой разбирач на НИ да се изкаже!
                              Милион евро са си милион евро. Особено за нещо което не само че не ти носи приходи, ами ти трупа и разходи
                              Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                              Коментар


                              • това добри цени ли са? Моля някой разбирач на НИ да се изкаже!

                                Коментар

                                Working...
                                X