IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Поляци отбелязват 10 г. в България с инвестиция от 60 млн. евро в нов бизнес център

    Advance Business Center ще се намира на самия вход на Бизнес парк София...
    Vanitas vanitatum...

    Коментар


    • Много тихичко около нашата компания!
      Очаквам хубав отчет, все пак новата сграда е на 80%, а другите на около 100%. За съжаление дивидента може да пострада от продажбите в Младост, но и за една година ще преглътна.
      Хайде дано тази корекция бутне цената под 2лв, че да купим
      Поздрави и успех!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Браво!
        За една година има - няма допълнителни 10% успяха да напълнят, далеч съм от това да им кажа "браво", по скоро "ууууу", тук разочароваха с редица неща.
        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
          ..падащ пазар. Аз лично смятам да съм "дългосрочен" тук, но все пак е хубаво и освен дивидентна, получим малко и капиталова доходност тук...
          ??? Че това е част от Софикс, колега...
          Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Браво!

            "„Фонд за недвижими имоти България” АДСИЦ подписа допълнителни
            споразумения към договорите за наем на „АДЕКО БЪЛГАРИЯ“ ЕООД и
            "КОНИКА МИНОЛТА БИЗНЕС СОЛЮШЪНС БЪЛГАРИЯ" ЕООД за увеличение
            на наетите площи от съответните компании в Офис сграда Камбаните на
            ул. Витошки камбани №9 в гр. София. След предаване на новите помещения общо
            наетите площи ще бъдат съответно 6 902.31 кв.м. за Адеко България и 661.89 кв.м.
            за Коника Минолта. С новоотдадените помещения запълняемостта на сградата
            достига 80.25%."
            Това колко допълнителни процента са? Колко ще са допълнителните приходи от тази допълнителна запълняемост? Тази сделка я очаквах дори и по-рано но и сега е добре. Интересно ми е дали това ще се отрази на цената на акцията при този падащ пазар. Аз лично смятам да съм "дългосрочен" тук, но все пак е хубаво и освен дивидентна, получим малко и капиталова доходност тук...

            Коментар


            • Браво!

              "„Фонд за недвижими имоти България” АДСИЦ подписа допълнителни
              споразумения към договорите за наем на „АДЕКО БЪЛГАРИЯ“ ЕООД и
              "КОНИКА МИНОЛТА БИЗНЕС СОЛЮШЪНС БЪЛГАРИЯ" ЕООД за увеличение
              на наетите площи от съответните компании в Офис сграда Камбаните на
              ул. Витошки камбани №9 в гр. София. След предаване на новите помещения общо
              наетите площи ще бъдат съответно 6 902.31 кв.м. за Адеко България и 661.89 кв.м.
              за Коника Минолта. С новоотдадените помещения запълняемостта на сградата
              достига 80.25%."

              Коментар


              • Това съм го пропуснал , кога е поискано и защо !

                7. Не издава одобрение на промяна в устава на „Фонд за недвижими имоти България” АДСИЦ, гр. София.

                http://www.fsc.bg/bg/novini/resheniy...7-g--8630.html

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Определено за мен, компанията е все още сред подценените адсиц-и!
                  Споко, няма да е много дълго, дори и прилична премия ще има, въпрос на обозримо време.

                  Коментар


                  • След дълго чакане, очакванията ми за ръст в цената, май започват да се потвърждават След като успях да купя в "ниското" СФИ, надявам се тук да имам същия успех...

                    Коментар


                    • Определено за мен, компанията е все още сред подценените адсиц-и!
                      Може заради обезценки да имаме малък дивидент догодина, но по-важно за мен е след това, какво ще става и как ще финансират новия проект!

                      Коментар


                      • Пъкна дивидента и при мен.

                        Коментар


                        • Тук не трябваше ли да правят увеличение на капитала за финансиране на новите проекти

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                            Мисля, че грешиш тъй като тази година ще се продаде имот на загуба. Имам тук и искам да расте, но все пак трябва да има и обективност някаква. Гледам и че някой ти е харесал мнението, с което съм тотално несъгласен, за съжаление!
                            П.П. Тъпо ще е след време харесалият мнението ти да обвинява всички и да тръби, че БФБ е пълна лъжа, просто защото не е запознат с фактите.
                            15%, харесалия мнението съм аз. Не смятам че след като "харесваш" нещо в някакъв форум, това значи че вярваш безрезервно и сляпо на всичко казано в него. Напротив, всеки има глава на раменете си, и може да си прецени за себе си какво инвестиционно решение да вземе. Аз също имам доста акции тук, като дори акцията е трета по тежест в портфейла ми, старая се да следя всичко което се случва около компанията и в сектора с недвижими имоти (първа по тежест ми е СФИ), но никога няма да тръгна да обвинявам някого от форума за някакво евентуално грешно мое решение. Не знам колко ще е дивидента догодина, не знам и колко ще е цената на акцията след 1 година, да не говорим за евентуална дивидентна доходност. Поздрави и дано имаме повече положителни емоции с акцията а и с цялото БФБ като цяло...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                              Мисля, че грешиш тъй като тази година ще се продаде имот на загуба. Имам тук и искам да расте, но все пак трябва да има и обективност някаква. Гледам и че някой ти е харесал мнението, с което съм тотално несъгласен, за съжаление!
                              П.П. Тъпо ще е след време харесалият мнението ти да обвинява всички и да тръби, че БФБ е пълна лъжа, просто защото не е запознат с фактите.
                              Разбирам това, което си казал, и си взимам бележка. Трябваше да добавя, че според мен такъв дивидент може да има при продажба на друг имот на печалба, която да компенсира отрицателния ефект. Което все пак мисля, че не е невъзможно. По моите сметки отрицателния ефект ще е 1.6 мил., те са на основание продажба през минала година на друг парцел. Не препоръчвам нищо. Късмет на всички!
                              Last edited by LEOPARD; 26.08.2017, 07:47.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LEOPARD Разгледай мнение
                                Аз го виждам 15 ст. при 4.3 % дивидентна доходност след година.
                                Мисля, че грешиш тъй като тази година ще се продаде имот на загуба. Имам тук и искам да расте, но все пак трябва да има и обективност някаква. Гледам и че някой ти е харесал мнението, с което съм тотално несъгласен, за съжаление!
                                П.П. Тъпо ще е след време харесалият мнението ти да обвинява всички и да тръби, че БФБ е пълна лъжа, просто защото не е запознат с фактите.
                                Last edited by 15%; 25.08.2017, 23:49.
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X