IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vzhekoff Разгледай мнение
    Някой знае ли кога се очаква плащането на дивидента ?
    През декември.

    Коментар


    • Някой знае ли кога се очаква плащането на дивидента ?
      Мнението ми не е препоръка към никого и за нищо. За повече - чл. 37 от конституцията

      Коментар


      • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
        Това как го реши
        Използвам думата "явно", тоест това е според мен. Реших го, тъй като са казали, че до 2 седмици ще има резултати, а такива няма след 1 месец! За себе си съм напълно уверен, че ако бяха сключили договор за 3 или 10 х. м2 щяха да се похвалят. Фактът че не са, ме кара да мисля, че не са го направили или по техни думи са загубили битките от конкуренти или потенциалните наематели са се отказалаи от намаренията си. Не допускам вероятноста да са сключили тези договори и да си мълчат. Ти допускаш ли го?
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Това как го реши

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LEOPARD Разгледай мнение
            Лихва по-новия кредит 2.4 % преди пълно усвояване, 2.1 % след, 18 месеца гратисен период за главница. Няма нови отстъпки от наемите. Преговори за 3 хил. кв. м. - потвърждение или отказ до седмица-две. Запитване за 11 хил. кв. м., като сме в топ 3 на потенциалния наемател.
            ​​​​
            Явно 3-те хиляди м2 са отказани. Запитването за 11 х. и то е в киреча или поне на този етап. За кредита вярвам, че ще го усвоят като нещо позитивно все пак в цялата тази кофти ситуация.
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • кифтета

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение

                Нали хоум офисът щеше да е бъдещето според Гугъл и фейсбук.
                Хайде смъквайте още цената тук
                Дръжте го и тука, да не пада

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение

                  Нали хоум офисът щеше да е бъдещето според Гугъл и фейсбук.
                  Хайде смъквайте още цената тук
                  Просто правят бизнес хората. Не сме забравили, че само преди 2 месеца приятелчетата от Фейсбук направиха най-голямата сделка на офис-пазара в Ню Йорк. Да са живи и здрави...
                  Vanitas vanitatum...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LEOPARD Разгледай мнение
                    Даваме им Sinergy Tower за половината от парите

                    https://www.investor.bg/po-sveta/453...dolara-314251/
                    Нали хоум офисът щеше да е бъдещето според Гугъл и фейсбук.
                    Хайде смъквайте още цената тук

                    Коментар


                    • Даваме им Sinergy Tower за половината от парите

                      https://www.investor.bg/po-sveta/453...dolara-314251/

                      Коментар


                      • MBL: Офис пазарът в София замръзва

                        https://www.capital.bg/biznes/imoti/...fiia_zamruzva/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                          Не следя много отблизо дружеството. Очакван ли беше този ход, и поради каква причина е сменен стария изпълнителен директор. Виждам че пазара реагира положително на новината, с всичките условности че БНБ е пазар влияещ се от новини
                          Поради това, че предния е вече на преклонна възраст.

                          Коментар


                          • Не следя много отблизо дружеството. Очакван ли беше този ход, и поради каква причина е сменен стария изпълнителен директор. Виждам че пазара реагира положително на новината, с всичките условности че БНБ е пазар влияещ се от новини

                            Коментар


                            • Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                тук "буквално до седмици" чакахме новини за наем, за заем...дано дочакаме някоя добра вест!
                                И аз от чакане, чакане и вместо да ги освободя над 2та кинт - ги изтърпях до 1,80, където ми беше вече границата на търпимостта
                                Kато се прибрах от дългото море, в края на август директно ги освободих от порфеля, на около 1,78 средно, и ... допълних алумината... да видим дали ще е за добро ))

                                Коментар

                                Working...
                                X