IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ivopashov Разгледай мнение
    смятай до утре сутринта, организирай, обади се на нотариус, вътре съм.
    Добре.Очевидно е ,че си неква шматка и нямаш идея за %,математика и за какво говоря.а просто се опитваш да се правиш на мъж,и то не пред когото трябва.... затова отсега нататък ,нека всеки балък който иска да се прави на голямата работа с този бас,направи следното:


    1.Представете ДОКАЗАТЕЛСТВА за парите за който искате да се хване на бас.Че изобщо ги имате тези пари.Щото тук 90% са прошляци и ниско ниво .Ако не се представите такова доказателство,изобщо няма да ви взема на сериозно.

    2.Пак нещо не си разбрал.Аз басове не съм предлагал,тези с комплексите за малоценност и голямото его го направиха.Но от друга страна пък ,аз нямам против да им взема парите.Така че не аз ,а ВИЕ (тези който предлагате басове) ще ми предлагате оферти ,и ако ми харесват условията ,ще се съглася.

    Затова ПРЕДЛОЖЕТЕ кое,как и по какъв начин да стане,ЧИСТО ПРАКТИЧЕСКИ. От дребни суми (под 5-10к) не се интересувам.Всичко трябва да е железобетон изпипано.Юристите ми ще му хвърлят едно око и тогава заключваме парите .

    Очаквам вашите оферти
    Last edited by petrg5s; 19.10.2021, 08:30.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ivopashov Разгледай мнение
      Ти и от офиси разбираш и от математика
      Пак да питам ,че очевидно нямаш идея къде се намираш.
      На офис сградите основното им е локацията. В тази връзка

      Правиш ли разлика между МАНХАТЪН и СОФИЯ ? Щото двете нямат АБСОЛЮТНО нищо общо освен ,че са на планета Земя
      Last edited by petrg5s; 19.10.2021, 08:31.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        Ми може и повече ако искаш.Ама едва ли имаш и 100лв като ти слушам глупостите.

        Но за големи пари ще сложа и коефицент.Щото нали се сещаш, че чисто математически шансовете една акция да падне 55% през следващите 13 месеца,или да не падне, не са 50-50 !!!
        Ти и от офиси разбираш и от математика! Как не са те взели Гугъл? (подготвен съм да чуя как са те викали ама ти си ги резнал)

        > Ми може и повече ако искаш

        Искам

        > Но за големи пари ще сложа и коефицент.

        За големи ще сложиш, а за малки не? Това ли казва математиката. Колко са големи за теб?
        Но дори и с коефициент, сложи коефициент, смятай до утре сутринта, организирай, обади се на нотариус, вътре съм.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ivopashov Разгледай мнение
          PS - нищо не каза за залогът, ще правим ли, с нотариус ли, 500 лв ли 5000 лв, пък може и 50000 лв ако речеш.
          Ми може и повече ако искаш.Ама едва ли имаш и 100лв като ти слушам глупостите.

          Но за големи пари ще сложа и коефицент.Щото нали се сещаш, че чисто математически шансовете една акция да падне 55% през следващите 13 месеца,или да не падне, не са 50-50 !!!

          Last edited by petrg5s; 18.10.2021, 23:07.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
            Начи Гугъл купиха в МАНХАТЪН и то офис сграда , която досега са наемали.И не съм чул да са купили някъде другаде,или още по малко да са почнали да изкупуват де що има офиси ххахаха

            И кЪде е Манхатън ? къде е някво неизвестно село в гетото на Европа?
            Да, наемали са. Ама нали са ремоут, що не я освободят и да спестят? 2 млрд се вътрят. Балами викаш. Ходи да ги научиш, че се вижда, че знаеш.

            И да, това е в Манхатън, но и при нас се намира кой да даде 50 млн евро за сграда (офис сграда) - пак едни балами програмисти - тоя път немци и то това оня ден ако следиш новините в инвестора.

            Като те слушам, малко звучиш като някой gold bug дето повтаря от 10 години, че апокалипсисът идва.

            PS - нищо не каза за залогът, ще правим ли, с нотариус ли, 500 лв ли 5000 лв, пък може и 50000 лв ако речеш.

            Коментар


            • Големите чужди фирми ще продължат да освобождават офис площи! Масово сме хоум офис от Март 2020 и се събираме най много веднъж на 2-3 месеца за някой тийм мийтинг на ротационен принцип. Това е глобален процес който се ускори от ковид но няма връщане назад. Спестените пари от наеми ще отидат за по добри възнаграждения на служителите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                Намали наркотиците,или там каквото пиеш
                Що? Кажи ти в кво си инвестиран, гений? Дай да чуем. В нищо? В кво? Кажи де? Биткойн?
                Last edited by Yolo; 18.10.2021, 20:53.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

                  redcretin, Harry Kane?
                  Намали наркотиците,или там каквото пиеш

                  Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение
                  Благодаря, че ни предупреди. Утре продвам всичко и минавам на сух шумолящ кеш. Все пак кеша е цар. Особено в настоящия момент.
                  От чисто любопитство, вие в какво сте инвестирани с оглед на неизменния крах-апокалипсис? Компоти?
                  Ами може да ви се струва странно,но ДА ,кеша е цар.И да,точно и в такива моменти.Ако уцелиш точното време ,може да си утроиш/учетвориш артиите с кеша.

                  А иначе инвестиционния ми портфейл е изграден от няколко групи активи,един от който е това ,в което е инвестирал и чич ви Бил Гейтс https://agronovinite.com/bil-gates-e...zemya-v-sasht/
                  Last edited by petrg5s; 18.10.2021, 20:54.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                    Ако може някой да ми обясни защо уважаващ себе си инвеститор ще дойде в гетото на Европа да купува офиси и то баш в началото на кризата ??? Е това не мога да разбера.Защо не иде в Барселона или където и да е,в държава със закони и инфраструктура,а ще идва в някви гета ?

                    Тези който купуват са местни олигарси и разни дебели перачи на пари, и го правят само за спекула !!! Като използване тези офис сгради са НУЛА и ще стоят празни, както стоят празни и над 35% от жилищата в СФ.Ама едно е жилищна сграда,друго е офис.Там процента ще наближава 60-70.

                    И все още кризата не е почнала !!!!!!! А ако някой си мисли ,че криза няма ,и няма и да има вече е друга тема
                    Благодаря, че ни предупреди. Утре продвам всичко и минавам на сух шумолящ кеш. Все пак кеша е цар. Особено в настоящия момент.

                    От чисто любопитство, вие в какво сте инвестирани с оглед на неизменния крах-апокалипсис? Компоти?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                      Ако може някой да ми обясни защо уважаващ себе си инвеститор ще дойде в гетото на Европа да купува офиси и то баш в началото на кризата ??? Е това не мога да разбера.Защо не иде в Барселона или където и да е,в държава със закони и инфраструктура,а ще идва в някви гета ?

                      Тези който купуват са местни олигарси и разни дебели перачи на пари, и го правят само за спекула !!! Като използване тези офис сгради са НУЛА и ще стоят празни, както стоят празни и над 35% от жилищата в СФ.Ама едно е жилищна сграда,друго е офис.Там процента ще наближава 60-70.

                      И все още кризата не е почнала !!!!!!! А ако някой си мисли ,че криза няма ,и няма и да има вече е друга тема
                      redcretin, Harry Kane?

                      Коментар


                      • Ако може някой да ми обясни защо уважаващ себе си инвеститор ще дойде в гетото на Европа да купува офиси и то баш в началото на кризата ??? Е това не мога да разбера.Защо не иде в Барселона или където и да е,в държава със закони и инфраструктура,а ще идва в някви гета ?

                        Тези който купуват са местни олигарси и разни дебели перачи на пари, и го правят само за спекула !!! Като използване тези офис сгради са НУЛА и ще стоят празни, както стоят празни и над 35% от жилищата в СФ.Ама едно е жилищна сграда,друго е офис.Там процента ще наближава 60-70.

                        И все още кризата не е почнала !!!!!!! А ако някой си мисли ,че криза няма ,и няма и да има вече е друга тема

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ivopashov Разгледай мнение
                          Гугъл купи наскоро офис сграда в Ню Йорк за 2 млрд.
                          .
                          Начи Гугъл купиха в МАНХАТЪН и то офис сграда , която досега са наемали.И не съм чул да са купили някъде другаде,или още по малко да са почнали да изкупуват де що има офиси ххахаха

                          И кЪде е Манхатън ? къде е някво неизвестно село в гетото на Европа?

                          не били компютри, а компоти ахах

                          Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                          Абсурд да стане 1 лев! Тя 1 лев не стана в най-голямата паника та сега!
                          и 10лв може да стане,и 10 стотинки може да стане .Невъзможни неща няма .
                          Слагаш си мисловни лимити,който могат само да ти навредят
                          Last edited by petrg5s; 18.10.2021, 20:25.

                          Коментар


                          • Абсурд да стане 1 лев! Тя 1 лев не стана в най-голямата паника та сега!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                              Вижте,пак повтарям. И ще го повтарям нон-стоп,и во-веки веков.

                              Офис сградите са БИТА КАРТА след КОВИД-а.
                              Както апартаментите умряха 2008...

                              Гугъл купи наскоро офис сграда в Ню Йорк за 2 млрд.
                              Амазон взима 3-та офис сграда в Дъблин и не са единствени. Между другото в Дъблин офисите са все по-пълни. Преди 2 месеца като ходих в офиса беше паднала бомба. Сега си резервирам бюро преди да ида.

                              София не е Дъблин или Ню Йорк, но вятърът е попътен, не е насрещен.

                              PS - ако се обзалагате дали акцията ще е под/над 1 лв през 2022 искам да вляза и аз.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                                Струва ми се по-вероятно да поскъпва, отколкото да пада. За един лев..., а дано, ама надали!
                                Тука виждам много хора разсъждават. Личи си ,че нямат никакъв опит.

                                Понеже обичам да давам жокери,нека дам един.Няма само бреф да падне толкова ниско..........
                                Last edited by X_Y; 18.10.2021, 16:32.

                                Коментар

                                Working...
                                X