IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

    За жалост за 10 евро на квадрат. Има толкова празни сгради че свят да ти. Се завие...същото е със нискокачествена украйнска пшеница....цикли... мисли го!
    https://www.capital.bg/biznes/kompan...iznes_v_podem/

    Колко празни да има? Минимум 70% запълняемост! Смяташ ли тук ако/ когато постигнем 70% къде ще отиде цената
    Last edited by 15-; 27.09.2022, 00:45.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение

      Това е така и според мен, но въпросът е на колко са оценени тукашните имоти при предстояща ликвидация. Според мен времето работи ЗА този фонд. Да, средносрочните перспективи не са благоприятни, но да не се окаже, че имотите ще паднат от 2500Е на 1700, а тук да са калкулирани на 700? Примерно говоря. А иначе Брешков и другите хрантутляци-баровци се излагат мнооого с липсата на наематели!!! Има средни нива на заетост и ние сме много под тях, а те даваха зор!
      За жалост за 10 евро на квадрат. Има толкова празни сгради че свят да ти. Се завие...същото е със нискокачествена украйнска пшеница....цикли... мисли го!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
        Имотите ще падат следващите години....не се хаби
        Това е така и според мен, но въпросът е на колко са оценени тукашните имоти при предстояща ликвидация. Според мен времето работи ЗА този фонд. Да, средносрочните перспективи не са благоприятни, но да не се окаже, че имотите ще паднат от 2500Е на 1700, а тук да са калкулирани на 700? Примерно говоря. А иначе Брешков и другите хрантутляци-баровци се излагат мнооого с липсата на наематели!!! Има средни нива на заетост и ние сме много под тях, а те даваха зор!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          мерси, утре или вдругиден и аз ше проверя
          Имотите ще падат следващите години....не се хаби

          Коментар


          • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение

            Днес клъвнах малко от Карол
            мерси, утре или вдругиден и аз ше проверя

            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Кой продава днес, не съм купувал и ми е интересно, ако някой има инфо? шак ли нашите приятели от Карол, или някой друг? До края на седмицата ще заредя някой лев у кобукса - промоцията си е промоция, макар че хич не ме кефи да пада, за разлика от онези с бездънните джобове, но цар пазар - винаги е прав!
              Днес клъвнах малко от Карол

              Коментар


              • Кой продава днес, не съм купувал и ми е интересно, ако някой има инфо? шак ли нашите приятели от Карол, или някой друг? До края на седмицата ще заредя някой лев у кобукса - промоцията си е промоция, макар че хич не ме кефи да пада, за разлика от онези с бездънните джобове, но цар пазар - винаги е прав!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Нямам дивидент Елана още

                  Коментар


                  • Абе дивидент…, вести чакам, вести!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Получих дивидента..
                      ... и аз също. Малко е, за вдигане на цената, но за подкрепа става.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Получих дивидента..
                        Честито!
                        и при мен дойде.
                        Догодина троен очакваме

                        Коментар


                        • Получих дивидента..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Обадих се в офиса..Очаквайте дивидента до 1-2 дни..
                            супер, а уебинар кога?

                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Обадих се в офиса..Очаквайте дивидента до 1-2 дни..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 1984- Разгледай мнение

                                Относно зърнарите: Две секструженички си говорят. Първата казва, че е имала за клиент зърнар. Втората я пита как е познала професията му. Лесно, казва първата, първо му беше много сухо, след това- прекалено мокро. Накрая попита може ли да плати наесен.

                                Не всичко, което се говори по ТВ-то, е истина. Събираемостта на рентите от последния месечен бюлетин е значително по-добра от миналия август. Нямам АТЕРА, предпочитам кеш и лична земя. Имам БРЕФ, но не очаквам чудеса при повишаване на лихвите.Гледам Воновия (VNA) и сродните...
                                Успешен ден!
                                даа, закъсаха я зърнарите тази година
                                нито едно бентли нямаше на протестите, само трактори

                                Коментар

                                Working...
                                X