IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • "ТАТАРСКО" КИФТЕ
    мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

    Коментар


    • Прелете кифте.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • кранк, vous avez reason

        Коментар


        • Естонските айсберги се топят малко по малко.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от meche_cveti93
            Нормално раздаване на дивидент. Няма конспирация, аркадашлар.Май ще стане , докато "мъдрия" се намъдрува.....Човек не може насила да направи някой друг богат
            От няколко седмици и аз го гледам , но с гледането май ще остане..... При изтичане на 14 дневния срок пазара ще отреагира на дивидента и цената ще отиде на 33,34 стотинки....Може и да греша но ще се радвам на аргументи.... против.
            Аз пък си мисля че тия 100к (по скоро 40к вече) ще свършат още преди 9-ти
            и след това няма да има мераклии да продават на загуба. Цената ще си остане пак там някъде и който взел - взел Дивидента.

            Имам нЕкви скромни акции :-)

            Коментар


            • и този дивидент от кога трябва да се чака - обявена ли е дата за изплащането му

              Коментар


              • Първоначално изпратено от meche_cveti93
                Нормално раздаване на дивидент. Няма конспирация, аркадашлар.Май ще стане , докато "мъдрия" се намъдрува.....Човек не може насила да направи някой друг богат
                От няколко седмици и аз го гледам , но с гледането май ще остане..... При изтичане на 14 дневния срок пазара ще отреагира на дивидента и цената ще отиде на 33,34 стотинки....Може и да греша но ще се радвам на аргументи.... против.
                Това е чистата математика.Но въпросът е когато естонците спрат да продават какво ще стане.Ако спрат де ...
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Нормално раздаване на дивидент. Няма конспирация, аркадашлар.Май ще стане , докато "мъдрия" се намъдрува.....Човек не може насила да направи някой друг богат
                  От няколко седмици и аз го гледам , но с гледането май ще остане..... При изтичане на 14 дневния срок пазара ще отреагира на дивидента и цената ще отиде на 33,34 стотинки....Може и да греша но ще се радвам на аргументи.... против.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Para6kef
                    Всичко зависи от дясната страна утре
                    Не е препоръка за търговия!
                    Никаква промяна няма да има утре...

                    Просто защото продаващия е Хансабанк...

                    Иначе АДСИЦ-а е един от най-перспектините на БФБ - проекти, мениджмънт, цена на акцията....
                    Най-хубавото е наличието на постоянен доход от наеми - Мосю Бриколаж 1 и 2... Т.е. дивидент винаги ще има (ако няма големи издънки)....

                    Успех на акционерите!

                    Аз не съм един от вас!!!!

                    Не е препоръка!!!!

                    Коментар


                    • Нормално раздаване на дивидент. Няма конспирация, аркадашлар.Май ще стане , докато "мъдрия" се намъдрува.....Човек не може насила да направи някой друг богат.

                      Коментар


                      • Всичко зависи от дясната страна утре
                        Не е препоръка за търговия!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gotzev
                          Малко ме учудва, че при дивидент от 0.49 , акциите не помръднаха над 0.80? Или просто хората отдавна са си напазарували?
                          Нека видим утре

                          Коментар


                          • Има един образ дето слага голям пакет на аукционите.Почна от над 100 000 акции и сега е към 40 000.Когато му свършат акции ще е интересно дали цената ще се покачи.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Малко ме учудва, че при дивидент от 0.49 , акциите не помръднаха над 0.80? Или просто хората отдавна са си напазарували?

                              Коментар


                              • ФНИ България АДСИЦ гласува 0,48 лв. брутен дивидент на акция
                                30.06.2009 13:02 (5BU / BREF)

                                Акционерите на Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ са взели решение за разпределяне на брутен дивидент за 2008 г. от 0,47992 лв. на акция, съобщи дружеството чрез БФБ-София. Общото събрание се е провело вчера, като размерът на дивидента е равен на предварително обявения.

                                Размерът на нетния дивидент за една акция само за акционери физически лица е 0,455259 лв. Общо за дивидент ще бъдат заделени 29 млн. лв.

                                Дивидентът ще донесе близо 60% дивидентна доходност за акционерите на дружеството.

                                До момента книжата на дружеството поевтиняват с 0,9% до 0,79 лв. за брой при оборот за 35 хил. лв. За последните 12 месеца акциите му поевтиняват с 53%.

                                Наскоро ФНИ България отдаде под наем 55% от офис площите на Камбаните бизнес Център. Други активи на фонда са земеделска земя, парцели в местността Камбаните в София, ваканционно селище до к.к. Боровец, имоти на магазините Мосю Бриколаж и други.

                                Основни акционери с над 50% дял са естонски инвеститори.
                                мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

                                Коментар

                                Working...
                                X