IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Mъро още не е написал новина - кой да ти чете отчети, те кафето си пият още сигурно
    Новината излезе, само че няма нищо ново!
    Всичко беше ясно още януари

    Коментар


    • Колеги провизията за дивидента я гледахме още януари ако не се лъжа в тримесечния за последното, така че очакваше се да е такава сумата. Вярно е, че май много малко хора гледат тия досадни листи хартия

      Коментар


      • Малко е бавно загряващ пазара, но ще подскочи!

        Коментар


        • Не е, като да не се знае за дивидента, но да видим пазара как ще реагира.
          Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
            Баси нещастния пазар!

            Нихт реакция! А едва ли някой е очаквал 8 ст. дивидент!
            Mъро още не е написал новина - кой да ти чете отчети, те кафето си пият още сигурно

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
              Баси нещастния пазар!

              Нихт реакция! А едва ли някой е очаквал 8 ст. дивидент!
              Всички очаквахме над 2,5 ст. преди сплита, което прави над 7,5 в момента. Нищо неочаквано според мен.
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Баси нещастния пазар!

                Нихт реакция! А едва ли някой е очаквал 8 ст. дивидент!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                  Къде е пуснат че нещо не го намирам? Мерси предварително.
                  В пощата погледна ли
                  В ЕХ три-те е от днес - 18,21 часа. - http://www.x3news.com/?page=news&current=2
                  Дивидент 8 ст бруто.

                  Коментар


                  • Къде е пуснат че нещо не го намирам? Мерси предварително.

                    Коментар


                    • има отчет

                      Коментар


                      • Тук битката яко продължава на 1.66...

                        Коментар


                        • Ми той заемът да не потъва в нищото ,нали срещу него ще има актив
                          Първоначално изпратено от nobody Разгледай мнение
                          Аз не оспорвам очакванията ти, само коментирам подхода за оценка на акциите

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nobody Разгледай мнение
                            На мен ми се струва, че заемът за Камбаните си пропуснал, това са 10-11 млн. Освен това таксата за управление за мен също трябва да се извади в определена степен, капитализирана, ако се придържаме към подхода с оценка на частите. След това може да дойде и малко дискаунт за намиране на наематели и за времевия период за продажба на Младост. Аз поне така го виждам.
                            има резон в тезата ти - не го смятах защото не знаех колко от него ще вземат и ще изпапат, така че приемам забележката(по-ценна е от убре-дебре-наздраве от други участници). С удоволствие бих чул твоята оценка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nobody Разгледай мнение
                              На мен ми се струва, че заемът за Камбаните си пропуснал, това са 10-11 млн. Освен това таксата за управление за мен също трябва да се извади в определена степен, капитализирана, ако се придържаме към подхода с оценка на частите. След това може да дойде и малко дискаунт за намиране на наематели и за времевия период за продажба на Младост. Аз поне така го виждам.
                              На Тони не му харесват такива сметки. Той човека си има негов си начин на смятане и не се интересува дали е правилен или не.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                аз съм доволен от позицията, очаквам дори още по-добри времена
                                Аз не оспорвам очакванията ти, само коментирам подхода за оценка на акциите

                                Коментар

                                Working...
                                X