IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

    Така е, има търсене под наем в района. Живях временно за година в къщата на шурея до стадиона на Вардар. Поне в тази част с къщите и от другата на стадиона имаше голямо търсене и ни разпитваха дали я даваме под наем. Познавах хора с предплатени наеми за година напред. Явно им е удобно на хората.
    Като отвориш картата на София ясно се вижда географското разположение .Пеша до НДК се стига за 30 -40 минути като минеш през квартал Сердика,бизнес Центъра .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Да ти кажа не познаваш София .Метро не ни трябва защото имаме депо,от там трамваите /22/,стига за точно 20 минути до Министерски съвет ,и интервала на движение е през 3 астрономически минути.Отделно направиха реорганизация така че трамвая се движи в коловоз и колите не му пречат на движението,реално се движи със скоростта и оптимизацията на наземно метро,връзката с 3 метростанции,броя и новата на Овча Купел се прави за 10 минути

      Красна поляна граничи с широк център ,и изобщо не е периферен.вижда се и на картата
      Нека и колегите кажат, но не е предпочитан за наеми и роми има. А ти търсиш точно в определено "хубаво каре", далеч от ромите.

      А ти помниш ли книжарницата и мебелните магазини от едно време, за които говоря?
      Last edited by RUBLA; 17.02.2021, 11:02. Причина: Спазвайте добрия тон!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Да ти кажа не познаваш София .Метро не ни трябва защото имаме депо,от там трамваите /22/,стига за точно 20 минути до Министерски съвет ,и интервала на движение е през 3 астрономически минути.Отделно направиха реорганизация така че трамвая се движи в коловоз и колите не му пречат на движението,реално се движи със скоростта и оптимизацията на наземно метро,връзката с 3 метростанции,броя и новата на Овча Купел се прави за 10 минути

        Красна поляна граничи с широк център ,и изобщо не е периферен.вижда се и на картата
        Така е, има търсене под наем в района. Живях временно за година в къщата на шурея до стадиона на Вардар. Поне в тази част с къщите и от другата на стадиона имаше голямо търсене и ни разпитваха дали я даваме под наем. Познавах хора с предплатени наеми за година напред. Явно им е удобно на хората.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Добро утро,

          да ти кажа, че Красна поляна не е много добър квартал.

          Няма метро, периферен, не могат да се постигат високи наеми и не е предпочитан.

          Ти си се родил там и за теб е друго.

          Аз съм ходил в Красна поляна още през социализма. В цетъра в дългия блок имаше много мебелни магазини и книжарница и сме ходили от там да пазаруваме и да гледаме.

          Бъкстон е по-хубав, защото е в полите на Витоша, близо до Бояна. Но за наеми пак не става много, защото е отдалечен от центъра. И е скъп и с ниско ROI.

          Поздрави
          Да ти кажа не познаваш София .Метро не ни трябва защото имаме депо,от там трамваите /22/,стига за точно 20 минути до Министерски съвет ,и интервала на движение е през 3 астрономически минути.Отделно направиха реорганизация така че трамвая се движи в коловоз и колите не му пречат на движението,реално се движи със скоростта и оптимизацията на наземно метро,връзката с 3 метростанции,броя и новата на Овча Купел се прави за 10 минути

          Красна поляна граничи с широк център ,и изобщо не е периферен.вижда се и на картата
          Last edited by nkavrakov1982; 17.02.2021, 10:04.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Еми виж ,всички къде идват,от холандско в Красна поляна,квартал на министри,президенти,учени...говорят,но на финала къде акостират ?В Красна поляна...
            Добро утро,

            да ти кажа, че Красна поляна не е много добър квартал.

            Няма метро, периферен, не могат да се постигат високи наеми и не е предпочитан.

            Ти си се родил там и за теб е друго.

            Аз съм ходил в Красна поляна още през социализма. В цетъра в дългия блок имаше много мебелни магазини и книжарница и сме ходили от там да пазаруваме и да гледаме.

            Бъкстон е по-хубав, защото е в полите на Витоша, близо до Бояна. Но за наеми пак не става много, защото е отдалечен от центъра. И е скъп и с ниско ROI.

            Поздрави

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
              Инфлацията започва бавно да пълзи с ЮК. В Турция също. Купата отдавна писа кво следва. А, Попе, съгласен ли си?
              Тройка-та беше пуснал едно прясно тричасово видео с Красимир Петров, там ги описва тия работи. Заслужава си дългото гледане, защото той обяснява нещата в научнопопулярен вид като за Анимал Планет. Обича да се фокусира върху балона с НИ, където търпи известен провал в прогнозите си, но иначе е добра дъвка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Аз съм до Стадиона но се засичаме на пазара.
                Калфин е от другата страна до пожарната във втора част.
                Отиди да видиш на Калфин вилаета в Бистрица - що речен камък е зазидал в дувара. Иначе го играе - "нашият малък апартамент". Виж на Първановия син хотела в Кюстендил - с минералните извори на Траян, с масажните салони. Иначе и той го играе - "на тъщата в ЕПК-то". Елит, какво да го правиш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Мерси Никол, Явно е така както и предполагах Жонката ОТНОВО послъгва УМИШЛЕНО :-) Не разбирам какво ще спечели от това :-)
                  Прочетох набързо 2-3 статии в нета на Английски от Немски не отбирам, та се оказа, огромна забава с водата.... Освен двойната такса канал спрямо цената на водата / има ли водомер на канала ?/ всяка община е с различна цифра.... рекорда е 55 евро за кубик в една.....не 2, не 7 , а 55 :-))) УАУ !
                  Но скъпият канал обяснява защо във Франкфурт имаше открити пикални ....и навсякъде беше леко ароматизирано... Явно пестеливият Немец предпочита навън да върши работа от скъпото вкъщи....:-)

                  Въобще не те послъгва, даже му се учудвам на търпението да спори с теб....
                  С цялото ми уважение , не знам дали сумарно , както казваш, ти се събира една година във Франкфурт, но аз след 10 год. там не съм платил над 3 евро за кубик вода
                  Вярно има открити пикални, но се намират и някои хубави квартали да ти кажа ....

                  Поздрави

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от macedonian

                    Рядко се вижда някой да си признава това по форумите . Обикновенно отричат повечето . Но ако си те влече може и в 11 am да си го правиш а и по няколко пъти на ден .
                    Само не го пиши често .
                    не знаеш значението на думата бан, нали?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от macedonian

                      Рядко се вижда някой да си признава това по форумите . Обикновенно отричат повечето . Но ако си те влече може и в 11 am да си го правиш а и по няколко пъти на ден .
                      Само не го пиши често .

                      Коментар


                      • Инфлацията започва бавно да пълзи с ЮК. В Турция също. Купата отдавна писа кво следва. А, Попе, съгласен ли си?
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                          и аз това се питам, но веднага щом намеря инвестиционен имот, купувам, отдавам и бегам.
                          Аха,е какви инвестиции в кочина?Кой инвестира в кочини,май не е кочина.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Въпрос към теб.
                            Какво търсиш в София,след като е такава кочина?
                            и аз това се питам, но веднага щом намеря инвестиционен имот, купувам, отдавам и бегам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Каврък, ще купя и аз в Поляната, до елита, теб и Купата. За себе си, да има къде да....другото под наем колкото има.
                              Еми виж ,всички къде идват,от холандско в Красна поляна,квартал на министри,президенти,учени...говорят,но на финала къде акостират ?В Красна поляна...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Ми да им плащат. Щом са допуснали да им продадат парцели там...
                                Ако не знаеш,там са им били нивите навремето,на техните дядовци,и прадядовци.Комунистите,просто са решили че там ще има парк,и са им ги взели.

                                Коментар

                                Working...
                                X