IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тотален срив в естето https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...57426984025042
    20% за 3 месеца.Ако това беше преди коледа щях да го огледам поне ама късно е вече. Като беше време, като казах, не слушаха...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      На морето няма да купуваш,иди си сложи табела на врата,че търсиш и ще ти подарят вече...същото е и на Банско дереджето.Виж на Пампорово и Боровец ,там вече нямаш шанс.
      Пълни глупости! На Боровец мога да си купя веднага в комплекс дето си празнувах годишнина, ама мен планински дестинации не ме интересуват, имам си вила в планински район....ти, ако не можеш да плуваш или да ловиш риба, както и да те кефи морската шир, сигурно не те интересува морето, ама, я пробвай да купиш нещо читаво дори на нашето море, за да видиш брокерите какви идиоти са....рекламират апартаменти с морска панорама, а не са я снимали, апартаменти каквито е посочил Ратко от ет.1 до ет.4, а масово са запердени партери и ако са на ет.4, са последни със скосявания и всякакви други простотии. Да не говорим за околностите, ситуирани в нищото, ако са в квартали като Сарафово, Аспарухово и Виница. Трябват яки огледи и търсене, щото аз не ги търся просто с цел инвестиция, а и чартиране...., ако не е в Гърция, а на нашето Черноморие, задължително среден като етажност с тераса и гледка или море или гора , с комуникации към много соц . учреждения, с включено паркомясто, част от покрива за слънчеви панели и други екстри, иначе няма да си дам скоро парите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

        Почти нищо не ти се разбира, но да ти напомня, мен не ме греят цените в София, явно теб много те интересуват, щото ще ти трябва да ги стигнеш след 4 поколения.
        Да припомня, апартамент -1994г., изцяло собствен не 1/2, може да се провери в АП, къща -2002г-1/2, лесно е за грамотни да се провери в агенцията по вписванията, , магазин 2010г. -1/2, магазин 2020г.изцяло собствено мой, може лесно, ако си грамотен да се провери в АП. Сега си търся на МОРЕТО. АНАДЪМНО?
        На морето няма да купуваш,иди си сложи табела на врата,че търсиш и ще ти подарят вече...същото е и на Банско дереджето.Виж на Пампорово и Боровец ,там вече нямаш шанс.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Orthodox Разгледай мнение

          хихихи
          10 пъти ще го купи и надупи
          твоето се казва 'лигота '
          и е обратното на хиперболата
          Почти нищо не ти се разбира, но да ти напомня, мен не ме греят цените в София, явно теб много те интересуват, щото ще ти трябва да ги стигнеш след 4 поколения.
          Да припомня, апартамент -1994г., изцяло собствен не 1/2, може да се провери в АП, къща -2002г-1/2, лесно е за грамотни да се провери в агенцията по вписванията, , магазин 2010г. -1/2, магазин 2020г.изцяло собствено мой, може лесно, ако си грамотен да се провери в АП. Сега си търся на МОРЕТО. АНАДЪМНО?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

            Не го чакам, защото не ми е за спекула, но очаквах да се вдига и не познах - това е така. Криптото е доста по-лесно за спекула, е днес Мъск вдигна биткойна с 20%. Вярно успях само 10% да направя, но на мен ми стигат като за един ден.
            А злато смятам да добавя още малко с част от крипто парите днес
            Изтърва GAME STOP,там беше парата..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

              До това води социалистическата( демократическата) партия в US толериране на пропадняците за сметка на предприемачите. Това е все едно да имаш магазин за хляб и държавата да те задължи да продаваш без пари на неграта по време на криза без да те компенсира . Ще видим до кога ще издржат на този модел, но вече почти всеки нормален бяга от" демократичните"щати( Калифорния и т.н.) към републиканските( Тексас и т.н.) Компаниите също. Затова и цените на имотите в Аризона и Далас се вдигнаха доста.....
              Е,да де ама див капитализъм никой не ще.Това е друга крайност.Пример.Хвани 20 случайни 20,23 годишни от улицата.Питай ги дали обичат капитализма или социализма,....ще се изненадаш от отговорите им.Правил съм такова проучване...
              Мангъра що отиде в АБВ...знаеш ли що ?Щото в момента си по свободен дасе изразяваш и говориш в ляво,в дясното вече е диктатурата,ако не сте се усетили все още,или замисляли да го кажем..След Ковида ,вече капитализма наложи диктата,маски,строй се,не излизай...и т.н...Това отвори пътя на социализма..
              Last edited by nkavrakov1982; 29.01.2021, 23:31.

              Коментар


              • Интересни са понижителите в темата, както винаги фрустрирани от високите цени в Софето, побърква ги , води ги до лудост. Един олигофрен от село на 15км. от София разби устата на собствената си майка за това, че жена му го карала да я убеди да изтегли 100 000лв. за апартамент в метрополията. А, от друга страна разни калъфи като Боби Б, се хвалят, че са извън метрополията и това едва ли не ги кефи...Сега тоя дето разби устата на майка си няма да съжали, че й е искал 100 000 лева, щото ще му трябват 200 000 за целта, такива ви ми работи драги ми смехурковци.....

                Ако някой фрустриран понижител от перона се съмнява в правдоподобността на сторито, нека пише на лични, ще го заведа при жената, ама трябва да се извини за безпокойството и да почерпи подобаващо, не мен, хората...
                Last edited by megamind; 29.01.2021, 23:26.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                  https://m.investor.bg/po-sveta/453/a...-sasht-320857/

                  Айде,схемата се пропука....


                  Собствениците на многофамилни жилищни сгради забавят плащания по кредити. Банките смятат по-голям брой кредити за жилища под наем за високорискови и по-малко банки са склонни да помогнат на изпитващите затруднения предприемачи с финансирането. Защитите от принудително извеждане, по-ниската събираемост на наемите и безпрецедентните спадове на офертните наеми на някои градски пазара също се отразяват негативно на собствениците на апартаменти.
                  До това води социалистическата( демократическата) партия в US толериране на пропадняците за сметка на предприемачите. Това е все едно да имаш магазин за хляб и държавата да те задължи да продаваш без пари на неграта по време на криза без да те компенсира . Ще видим до кога ще издржат на този модел, но вече почти всеки нормален бяга от" демократичните"щати( Калифорния и т.н.) към републиканските( Тексас и т.н.) Компаниите също. Затова и цените на имотите в Аризона и Далас се вдигнаха доста.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                    Ти затова и чакаш от миналата година от април .....Злато на 3000 ...............

                    Но , бих ти препорчал да включиш Златото в горния списък .... на нещата които не те интересуват и вълнуват .............

                    Поради отдавна обяснени от МЕН причини , в съответната тема ..............
                    Не го чакам, защото не ми е за спекула, но очаквах да се вдига и не познах - това е така. Криптото е доста по-лесно за спекула, е днес Мъск вдигна биткойна с 20%. Вярно успях само 10% да направя, но на мен ми стигат като за един ден.
                    А злато смятам да добавя още малко с част от крипто парите днес

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      ботчо е известен бохем
                      моделите трябва да се сменят и да се търсят нови.

                      а това, че затриха историята ще донесе на инвесторът само пропуски.
                      Не знам колко известен бохем е този индивид. Всичко , което пише, яко се разминава с действителността, или нарочно го прави и се прави на улав или просто тъгува по старото време, при всички случаи е клиничен такъв. Следя какво пише по всички теми, навсякъде го оборват, че пише небивалици, явно това го кефи, така провокира форумната общност, всъщност сам лъже себе си ....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                        хахахахахах, много добре говори търсенето на подобен тип за менталните му увреждания.
                        Аз съм ориентиран към маломерки но не в София, твоят модел...вече не е известен благодарение на един модератор. Въпреки това, твоя модел в недвижимостите е по-известен от модераторите.
                        ботчо е известен бохем
                        моделите трябва да се сменят и да се търсят нови.

                        а това, че затриха историята ще донесе на инвесторът само пропуски.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          прати ми само на мене на лични тая къща за 560Е на седмица с карта барабар.
                          и ще ти препращам още обяви за неизмазани прогимназии около софия
                          хахахахахах, много добре говори търсенето на подобен тип за менталните му увреждания.
                          Аз съм ориентиран към маломерки но не в София, твоят модел...вече не е известен благодарение на един модератор. Въпреки това, твоя модел в недвижимостите е по-известен от модераторите.
                          Last edited by megamind; 29.01.2021, 22:37.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
                            Глупости говориш, лифтовете са едни и същи, разликата може да ти дойде от опашките и в това отношение в Банско има отвратителни периоди.
                            Виж за курви, бело и чалга не мога да кажа защото не ме вълнуват тези неща.
                            И не е по-евтино от Австрия, че е по-хубаво там е ясно. И на мен ми се ходи в Нова Зеландия и Япония ама тук ми е достъпно.
                            Ти затова и чакаш от миналата година от април .....Злато на 3000 ...............

                            Но , бих ти препорчал да включиш Златото в горния списък .... на нещата които не те интересуват и вълнуват .............

                            Поради отдавна обяснени от МЕН причини , в съответната тема ..............

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              тука се спускаш всичко на всичко 3 пъти, ако си голям късметлия 4, В австрия 10-12 пъти колкото ти държат краката. В австрия е за каране, тука за курви, диско-чалга, джакузита макузита
                              Глупости говориш, лифтовете са едни и същи, разликата може да ти дойде от опашките и в това отношение в Банско има отвратителни периоди.
                              Виж за курви, бело и чалга не мога да кажа защото не ме вълнуват тези неща.
                              И не е по-евтино от Австрия, че е по-хубаво там е ясно. И на мен ми се ходи в Нова Зеландия и Япония ама тук ми е достъпно.

                              Коментар


                              • https://m.investor.bg/po-sveta/453/a...-sasht-320857/

                                Айде,схемата се пропука....


                                Собствениците на многофамилни жилищни сгради забавят плащания по кредити. Банките смятат по-голям брой кредити за жилища под наем за високорискови и по-малко банки са склонни да помогнат на изпитващите затруднения предприемачи с финансирането. Защитите от принудително извеждане, по-ниската събираемост на наемите и безпрецедентните спадове на офертните наеми на някои градски пазара също се отразяват негативно на собствениците на апартаменти.
                                Last edited by nkavrakov1982; 29.01.2021, 19:33.

                                Коментар

                                Working...
                                X