IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

    Ясно, скъсан си и нямаш оферти.
    Потърси и виж. Даже и гараж с ледосветление може да ми оферираш.
    Виж Кавръка като обикаля да гледа и за тебе нема смисъл да късате два чифта обувки и без това нема да купите

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

      Ей не ви увреха главите че всичките тия неща дето ги мислите в крайна сметка се обърщат срещу вас

      Ако собствениците на жилища по някакъв административен начин бъдат докарани до невъзможност да печелят от наеми те ще спрат да купуват нови жилища това ще доведе до спиране на строителството безработица и след няколко години до дефицит на жилища

      Незнам ощо колко пъти трябва да изядете хурката докато научите пътя за сдобиване с имот - Събиране на пари и ако не са достатъчни кредит - Като не сте си премерили силите за кредита хурката и пак на опашката
      Защо брокито което не минава пети клас на четене с разбиране ще ми изнася лекция с брокерските опорки? Ти дори не си прочел за какво става дума. Директивата е насърчителна за нови еко жилища и разрушителна за стари имоти и туристически еърбнб-та в центъра.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie

        И като таково усещам скъсаняците като тебе от отдалече и не се хабим напразно
        Ясно, скъсан си и нямаш оферти.
        Потърси и виж. Даже и гараж с ледосветление може да ми оферираш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от megamind

          Абе' тия нулеваци' съвсем изкрейзиха' що за лумпи-щрумпи трябва да си' за да си представиш дори' че нормален инвеститор ще отговаря на лузъри-нулеваци
          Сигурно е чака да скочи биткойна на 1 000 000 та да може да направи вноска за гарсониера до рума

          па и си мисли че някой ще му се върже на плоските шеги

          Коментар


          • Първоначално изпратено от megamind

            Какъв въпрос си задал бе' комарджио БФБ- ски' ние тук да не сме ти брокери на НИ? Ако си толкова неук да отвориш обява' инвеститорски форум' не е твоето място.
            Я по-тихо бе!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

              Това е на груб строеж и никъде не пише че е с ДДС да не говорим че е просто обява за набиране на рибки
              Продава се от Луксимо,там всичко се обявява в обявата.Цената е с ДДС.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                Ами ти ако мислиш че няма да са надолу защо не купуваш СЕГА а ще чакаш. Ти май перонец ще излезеш накрая?
                Ми' аз съм перонец почти постоянно. Бях на перона 94-та' купих' бях на перона 2002-ра' купих' бях на перона 2010-та' купих' бях на перона 2020г.' пак купих' сега отново съм на перона и се надявам да ви се сбъднат прогнозите на вечните' вече силно застаряли перонци за да купя отново. Понеже знам' че тайминга' никога не е ваш съпорт' пак ще купя в уречените сезони. Ето каква е фрапиращата разлика между нас-инвеститорите и вас-олимпийците

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                  Ами ти ако мислиш че няма да са надолу защо не купуваш СЕГА а ще чакаш. Ти май перонец ще излезеш накрая?
                  Следи внимателно Кавръка ако купи замразява всякакви планове за покупки и рязко почва да продава

                  Тука си има индикатори да не мислиш че се пазарува по звездите

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                    Той господ вече ги е осъдил с тези непродаваеми апартаменти. Аз съм се отказал от имотите в България, нямам интереси на тоя пазар освен максимален брой брокита да умрат от глад.

                    Да не разсейваме темата повече.

                    "Параграфите на настоящия доклад, в които се призовава за ограничаване правата на собствениците на жилища, особено в централните градски райони, спиране на стопанската инициатива и блокиране на моделите на туризъм, основани на модерни технологии и решения, намирам за неразумни и опасни."

                    Цитат по повод директивата за достъпни жилища. На дълбоко му бръкна тая директива на Радан защото знае колко е "опасно" да се сринат централните апарти, което вече е факт!!!

                    https://radankanev.eu/%d0%b3%d0%bb%d...a%d1%80%d0%b0/
                    Ей не ви увреха главите че всичките тия неща дето ги мислите в крайна сметка се обърщат срещу вас

                    Ако собствениците на жилища по някакъв административен начин бъдат докарани до невъзможност да печелят от наеми те ще спрат да купуват нови жилища това ще доведе до спиране на строителството безработица и след няколко години до дефицит на жилища

                    Незнам ощо колко пъти трябва да изядете хурката докато научите пътя за сдобиване с имот - Събиране на пари и ако не са достатъчни кредит - Като не сте си премерили силите за кредита хурката и пак на опашката

                    Коментар


                    • За колко мога да си намеря гарсониера тухлена до РУМА в Младост 2 ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                        Къде видя И ТИ' ЧЕ ЦЕНИТЕ ТРЪГВАТ НАДОЛУ???? КАЖИ КЪДЕ' ЗАЩОТО АЗ ИМАМ НАМЕРЕНИЕ ДА КУПУВАМ' ТАЗИ ПРОЛЕТ ИЛИ ЛЯТО' не просто да шаманствам с години' че някога в неясното бъдеще' цените ще тръгнали надолу' както ме устройва моя джоб. Дай доказателства на цени надолу...ама не можеш' само се надяваш...
                        Ами ти ако мислиш че няма да са надолу защо не купуваш СЕГА а ще чакаш. Ти май перонец ще излезеш накрая?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          Не съм съгласен с яловия ти зор да отричаш ,че цените тръгват надолу ! То бива шут ,бива клоун ама много смях е вече ! Въпроса е къде да се крие кеша при стигането на дъното,щото ще бъде изпапкан така или иначе
                          Къде видя И ТИ' ЧЕ ЦЕНИТЕ ТРЪГВАТ НАДОЛУ???? КАЖИ КЪДЕ' ЗАЩОТО АЗ ИМАМ НАМЕРЕНИЕ ДА КУПУВАМ' ТАЗИ ПРОЛЕТ ИЛИ ЛЯТО' не просто да шаманствам с години' че някога в неясното бъдеще' цените ще тръгнали надолу' както ме устройва моя джоб. Дай доказателства на цени надолу...ама не можеш' само се надяваш...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                            Щом смяташ че си прав осъди ги - От къде на къде ще ставаш за смях заради техните измами
                            Той господ вече ги е осъдил с тези непродаваеми апартаменти. Аз съм се отказал от имотите в България, нямам интереси на тоя пазар освен максимален брой брокита да умрат от глад.

                            Да не разсейваме темата повече.

                            "Параграфите на настоящия доклад, в които се призовава за ограничаване правата на собствениците на жилища, особено в централните градски райони, спиране на стопанската инициатива и блокиране на моделите на туризъм, основани на модерни технологии и решения, намирам за неразумни и опасни."

                            Цитат по повод директивата за достъпни жилища. На дълбоко му бръкна тая директива на Радан защото знае колко е "опасно" да се сринат централните апарти, което вече е факт!!!

                            https://radankanev.eu/%d0%b3%d0%bb%d...a%d1%80%d0%b0/
                            Last edited by 20000леваЗАПЛАТА; 05.02.2021, 22:50.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                              Тук ти казват че за търговки обект важи този закон, а не че закона важи само за търговски обекти. Четене с разбиране за 5-ти клас е това. На петкласници по сложни тестове от това им дават.
                              Щом смяташ че си прав осъди ги - От къде на къде ще ставаш за смях заради техните измами

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                                http://www.nazp.bg/%D0%9E%D0%91%D0%9...98_p88_l6.html

                                Ето хората са ти го написали че става въпрос за търговски обект
                                Тук ти казват че за търговки обект важи този закон, а не че закона важи само за търговски обекти. Четене с разбиране за 5-ти клас е това. На петкласници по сложни тестове от това им дават.

                                Коментар

                                Working...
                                X