IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение
    Че тва си е жилище мечта. Представяш ли си колко пара се спестява купувайки истински реален панел и реална площ. И 20 години с камион, не с лек автомобил да шоферства до Сф купувача пак си е на страхотна печалба.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение
      Страхотно е в Бутонец! Точно като за Доматокрад.

      Коментар


      • Арменския поп кога ще получи бан,че не разбрах ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение

          Как кво, ще ги вземете безплатно да ви пазят имотитьи. Алтернативата е някоя тумба да се засели там без да знаете.
          Не е лоша идея.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            И сега си има оферти,излизат добри.
            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6ci13f&f1=1

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

              Лед, много добре ти обясни кога ще купиш. И други са ти го казвали. На 50+ годишна позволимост, а и ти сам ще си на 50. Все си мисля, че мисълта на примирението за тебе вече е факт: "всъщност в деЦката не е чак толкова лошо", нали не греша?
              Ми ако има късмет...на 50. Аз нали съм купил на 46-47 в Сф. Те вчерашни суеци тука се навъдили имоти да купуват. Може ма тати явно нема паре.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Кавръка пък за кво му е, има си жилище...то мина когато беше евтино и си заслужаваше. Кавръка да опряга има и по-добри места за живеене от София. Ми онез двамцата поройници с общо 5-те имота и с парите уж кво ще ги праим като и детска нямат.
                И сега си има оферти,излизат добри.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Кавръка пък за кво му е, има си жилище...то мина когато беше евтино и си заслужаваше. Кавръка да опряга има и по-добри места за живеене от София. Ми онез двамцата поройници с общо 5-те имота и с парите уж кво ще ги праим като и детска нямат.
                  Как кво, ще ги вземете безплатно да ви пазят имотитьи. Алтернативата е някоя тумба да се засели там без да знаете.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Арменския пoп

                    Това по никакъв начин няма да ти помогне да се измъкнеш от деЦката. Лордиевич ти каза, че този ти сетъп няма никакви шансове да се промени. Така и ще си останеш мизерник чакащ майка му да го нахрани, напои, изпере, изкъпе и му изчисти деЦката. Кольоооо, Кольо, нещастноко...
                    Кавръка пък за кво му е, има си жилище...то мина когато беше евтино и си заслужаваше. Кавръка да опряга има и по-добри места за живеене от София. Ми онез двамцата поройници с общо 5-те имота и с парите уж кво ще ги праим като и детска нямат.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Ето какво е дереджето в Германия...


                      https://www.capital.bg/politika_i_ik...ermaniia_prez/

                      Стагнация...

                      Пък за България....всеки да си направи сам изводите...

                      Коментар


                      • https://m.imot.bg/details/1c161251526615338


                        Спешна продажба само с кеш Уловката е че в района някои от блоковете са строени с плитки основи.Има един който го изселиха защото пропадна и се нацепи.Две преки по нагоре се пада.Иначе ако сградата е ок,локацията е добра,нищо че е гредоред.Там са такива .Мисля че банките обаче не ги оценяваха положително като цяло,за перспектива.
                        Last edited by nkavrakov1982; 06.02.2021, 20:09.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Примера с имотите не е показателен.При тях ще има удар от удара в джоба на потребителите.При стагфлация имотите също търпят ценови удар,защото обществото се насочва към задоволяване на основни потребности заключени до храна,и някои услуги които са свързани с физическото оцеляване.Имоти,да ще се купуват ,но ограничено.
                          Уж ги знаеше на изус нещата а пак ще се наложи да повтарям ключоватите думички

                          Увеличение на паричното предлагане

                          На тебе ти трябва икономическа депресия ама си толкова бос че даже не знаеш какво да си поръчаш

                          Коментар


                          • Попе,поне да беше взел пример от Светльо..


                            https://btvnovinite.bg/bulgaria/balg...-v-modata.html

                            Коментар


                            • https://www.newestate.bg/properties/...es&town=bansko
                              ​​​​​​Инвестицията на живота на Арменския поп,и нейното бъдеще ,пречупено през цените в родното му село Банско,пардон град,но от селски тип.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                                Лед, много добре ти обясни кога ще купиш. И други са ти го казвали. На 50+ годишна позволимост, а и ти сам ще си на 50. Все си мисля, че мисълта на примирението за тебе вече е факт: "всъщност в деЦката не е чак толкова лошо", нали не греша?
                                И в Албена на вилата не е лошо,все пак не може всички да живеят в София?Варна също е постижение,особено след цял живот в Холандия,но и там трудно ще е.

                                Коментар

                                Working...
                                X