IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Аз за броя и статистиките никога не съм вземал отношение. Медии се манипулират, даже е правило. Дори в страни като в тази която бях имаше прекалено ниски, после много високи стойности на заболели. Но броя починали криеха. По 1, по 2-ма макс на ден...глупости на кравай.
    Но че вируса е опасен и да видиш болен е драма, истинска драма ми вярвай. От тежко протичащите говоря.
    Не диплома, не кръщелно свидетелство, всичко ела вземи, но да ти покажа няколко кадъра на живо. Недей се отнася като онея въшльовци за които всичко е измама.
    Друг е въпросът кога, и днес се питахме с един мой човек ще се обърне курса...пак с медийния начин и с ваксините които ще са полезни...правилните ваксини, правилните щамове...и аз залитам, сигурен съм. Но не подценявай ситуацията. При климатични промени и смесване на хабитати с човешкия това няма да е последното предизвикателство.
    Лев, извинявам се ,че те притеснявам ,но по спомен беше писал да се внимава на 7-мия ден след втората ваксинация. На мен тази седмица ми предстои такава ваксина / втора / ,та за какво да внимавам ? Ваксинирам се с Пфайзер - Бионтех

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
      По колко еврака вървят двустайните тухлени обзаведени в Младост 3?
      Резултат от Вашето търсене на:
      Вид имот: 2-СТАЕН,
      Местоположение: град София
      Под райони: МЛАДОСТ 3,
      Особености: Тухла, Обзаведен
      Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

      Средна цена на имотите в извадката: 124894 euro
      Средна цена на кв.м: 1437 euro.

      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6cika8&f1=1

      Доколкото виждам има само две обяви по тези критерии

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
        https://www.spisanie8.bg/%D0%B7%D0%B...%B0%D1%82.html

        Айде Левчо давай дипломата...Ковида се оказа пълна лъжа,както се очакваше,докато ти беше заел обратната позиция...
        Аз за броя и статистиките никога не съм вземал отношение. Медии се манипулират, даже е правило. Дори в страни като в тази която бях имаше прекалено ниски, после много високи стойности на заболели. Но броя починали криеха. По 1, по 2-ма макс на ден...глупости на кравай.
        Но че вируса е опасен и да видиш болен е драма, истинска драма ми вярвай. От тежко протичащите говоря.
        Не диплома, не кръщелно свидетелство, всичко ела вземи, но да ти покажа няколко кадъра на живо. Недей се отнася като онея въшльовци за които всичко е измама.
        Друг е въпросът кога, и днес се питахме с един мой човек ще се обърне курса...пак с медийния начин и с ваксините които ще са полезни...правилните ваксини, правилните щамове...и аз залитам, сигурен съм. Но не подценявай ситуацията. При климатични промени и смесване на хабитати с човешкия това няма да е последното предизвикателство.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • По колко еврака вървят двустайните тухлени обзаведени в Младост 3?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

            Могат, ама само в мечтите на безпаричните посерковци-лайномети.

            "В чл. 178, ал. 4 ЗУТ се съдържа забрана за ползването на строеж или част от него не по предназначението му. Офисът не може да се използва за жилище, независимо дали отговаря на изискванията на чл. 40 ЗУТ. Използването му за жилищни нужди е скрепено със санкция, предвидена в чл. 178, ал. 5 ЗУТ, а именно: след констатиране на нарушението с мотивирана заповед може да се забрани използването му, разпорежда се освобождаването му и прекъсване на захранването му с електрическа и топлинна енергия, телефон, вода, газ и др."
            По света може да се сменя статута на НИ, в този случай офиса и да му се добие нов статут - за жилище след консултация със архитект и промяна на стени, тавани,мокри помещения.

            Коментар


            • https://www.spisanie8.bg/%D0%B7%D0%B...%B0%D1%82.html

              Айде Левчо давай дипломата...Ковида се оказа пълна лъжа,както се очакваше,докато ти беше заел обратната позиция...

              Коментар


              • Още един ник на Кара Кольо и т.н.замина...мисля че е крайно време в темата да спрат нападките и обидите и всяко изключение да се третира с нужната строгост от модерацията.

                Коментар


                • Благодаря за намесата Ви ,уважаеми модератори !

                  Коментар


                  • https://www.capital.bg/biznes/finans..._prez_noemvri/

                    .......но с изтичането на кредитния мораториум и отпадането на правителствените мерки в подкрепа на икономиката се очаква да последва ръст на необслужваните заеми.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                      Именно, 450 евро на чист квадрат (обзаведено) и градски транспорт има
                      Абе то и в Ихтиман ще се окаже, че въобще не е чак толкова лошо и е недалеч от София... ама пусто перонци твърдоглави...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Че тва си е жилище мечта. Представяш ли си колко пара се спестява купувайки истински реален панел и реална площ. И 20 години с камион, не с лек автомобил да шоферства до Сф купувача пак си е на страхотна печалба.
                        Именно, 450 евро на чист квадрат (обзаведено) и градски транспорт има

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                          Страхотно е в Бутонец! Точно като за Доматокрад.
                          Кога модераторите ще ти сложат бан за обиди и нападки в темата.Сменяш си никовете и не ти дреме.Обиждаш без проблеми.Трият те и пак продължаваш.Над всички ли си ?Не знам .Обръщам се към модерацията.Моля да бъдат спрени възможностите потребителя да си позовлява на воля да напада и обижда всички .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение
                            Че тва си е жилище мечта. Представяш ли си колко пара се спестява купувайки истински реален панел и реална площ. И 20 години с камион, не с лек автомобил да шоферства до Сф купувача пак си е на страхотна печалба.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение
                              Страхотно е в Бутонец! Точно като за Доматокрад.

                              Коментар


                              • Арменския поп кога ще получи бан,че не разбрах ?

                                Коментар

                                Working...
                                X