IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Викаш единствения ми шанс е да сглобя набърже още едно две деца...кандидатки има.
    Хващай ги да работят нещо.Иначе като бездействат лоша работа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Ще ти викат дедо - ама ти си свикнал
      Кат ще да ми викат. Важно е че съм батко.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Викаш единствения ми шанс е да сглобя набърже още едно две деца...кандидатки има.
        Ще ти викат дедо - ама ти си свикнал

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Щерката ще харчи с мъжа си и детето.Рахат.Така са младите за съжаление.Ти знаеш де.
          Викаш единствения ми шанс е да сглобя набърже още едно две деца...кандидатки има.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            На мен ми прати снимки и клип от природата и пистата. Страхотно зареждащо е.
            Сигурно,ама виж ги какви са стиснати,една кървавица и едно винце няма да почерпи ,и оня бат Пешо и тий се крие като мишка,като стане въпрос за черпене и дим са го няма.Добре че ние си се черпим

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

              така си е, когато минат определена бройка са си бреме. Аз трябва да разкарвам, че ако нещо стане с мене, щерките нямат шанс, време и нерви да се оправят с нашата бюрокрация. В това отношение Доматокрад е пред нас, няма имот - няма грижи, данъци, поддръжка, разправии с наематели, няма да оставя завещания и тн...
              Дай една кооперация да вдигнем Едно ЖСК.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                То аз едва се оправям, камо ли щерката. Последния го не знае и къде е даже.
                Щерката ще харчи с мъжа си и детето.Рахат.Така са младите за съжаление.Ти знаеш де.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                  така си е, когато минат определена бройка са си бреме. Аз трябва да разкарвам, че ако нещо стане с мене, щерките нямат шанс, време и нерви да се оправят с нашата бюрокрация. В това отношение Доматокрад е пред нас, няма имот - няма грижи, данъци, поддръжка, разправии с наематели, няма да оставя завещания и тн...
                  То аз едва се оправям, камо ли щерката. Последния го не знае и къде е даже.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Имотите са бреме и тва е причината колегите да не искат да си купят, а не че нямат пари за тва дето искат, а онова за което имат не го искат....
                    така си е, когато минат определена бройка са си бреме. Аз трябва да разкарвам, че ако нещо стане с мене, щерките нямат шанс, време и нерви да се оправят с нашата бюрокрация. В това отношение Доматокрад е пред нас, няма имот - няма грижи, данъци, поддръжка, разправии с наематели, няма да оставя завещания и тн...
                    Last edited by Арменския пoп; 12.02.2021, 20:17.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Прати снимков матриал,така само хвалби,кървавици ,ски,между другото караваните се арчат като топъл хляб,веднъж да уцелиш правилната инвестиция..я направи една фирма за продажба на каравани Караваньо ЕООД.
                      На мен ми прати снимки и клип от природата и пистата. Страхотно зареждащо е.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                        пак ли даваш акъл на банскалия как се колят прасета и как се правят кървавици?

                        Сега ти остава само да ме светнеш какви ски да си взема за този сезон, че фишерите са страшни боклуци. Метнал съм око на едни династарки...

                        по-интересното е че сам за себе си твърдиш че си търговец, а ти си толкова досаден, че хората от тебе и карфица не биха купили.
                        Прати снимков матриал,така само хвалби,кървавици ,ски,между другото караваните се арчат като топъл хляб,веднъж да уцелиш правилната инвестиция..я направи една фирма за продажба на каравани Караваньо ЕООД.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                          лошото чадо е, че дедо поп освен с хлъзгането на ски трабва да се занимава и с още 2бр наследствени имоти + ЗЗ (включително и такава където роднини имат дялове)
                          Имотите са бреме и тва е причината колегите да не искат да си купят, а не че нямат пари за тва дето искат, а онова за което имат не го искат....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Прасетата от които са кървавиците са били заклани преди 10 луни,най-малко ...
                            пак ли даваш акъл на банскалия как се колят прасета и как се правят кървавици?

                            Сега ти остава само да ме светнеш какви ски да си взема за този сезон, че фишерите са страшни боклуци. Метнал съм око на едни династарки...

                            по-интересното е че сам за себе си твърдиш че си търговец, а ти си толкова досаден, че хората от тебе и карфица не биха купили.
                            Last edited by Арменския пoп; 12.02.2021, 18:40.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Дедо Попе, дано да отопляват Централна Гара, че много студ има и иде за Олимпийският ни отбор по чакане :-)
                              лошото чадо е, че дедо поп освен с хлъзгането на ски трабва да се занимава и с още 2бр наследствени имоти + ЗЗ (включително и такава където роднини имат дялове)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение
                                дедо поп, днес хлъзна ските по белите писти, пи вино, яде пресни кървавици и се припичаше на слънце докато почива между спусканията. Та така... ово е стАндарт както казват сърбите. Други още мечтаят за 1-во жилище.
                                Прасетата от които са кървавиците са били заклани преди 10 луни,най-малко ...

                                Коментар

                                Working...
                                X