IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение

    А бе вас не ви ли е гнус да се преместите да живеете на ново място и да не направите ремонт? Давате една торба пари, пък 15-20К лева за ремонт не отделяте. Само като си помисля предишните обитатели какви може да са и директно викам бригадата да изрине всичко. А и сега не е толкова скъпо да се направи ремонт.
    При този апартамент не виждам никакъв смисъл от изриване, дори го считам за глупаво. Вместо бригада ,аз ще извикам фирма за почистване.
    Не обичам да давам съвети на Купата, защото повече от десетилетие знам ,че не бърка ! Все пак като женка, го направих ,но съм сигурна, че няма да ми се разсърди

    Коментар


    • Каква стана тя...Паникьорите свършиха. Мераците за ипотеки са под предпандемичните.

      Коментар


      • Starbucks до ндк на тезгяха https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61420370399665
        Вчера масово имоти над 200К са новите обяви. Умните пари търсят кеш. Сещай се како.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

          Струва ми се добре направено , не е скъпо ,а ако не те кефи след три години го продай или не го купувай ама го погледни От това което виждам му трябва само една боя в хола, че това лилавко ме притеснява ако и кухнята е добре направена е с добра цена.
          А бе вас не ви ли е гнус да се преместите да живеете на ново място и да не направите ремонт? Давате една торба пари, пък 15-20К лева за ремонт не отделяте. Само като си помисля предишните обитатели какви може да са и директно викам бригадата да изрине всичко. А и сега не е толкова скъпо да се направи ремонт.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

            Купа, защо не го погледнеш това ? Струва ми се добре направено , не е скъпо ,а ако не те кефи след три години го продай или не го купувай ама го погледни От това което виждам му трябва само една боя в хола, че това лилавко ме притеснява ако и кухнята е добре направена е с добра цена.
            Лошото е ,че цените започват да ме притесняват.
            Ратко ,е широко скроен човек и си мисля ,че няма да ти се разсърди
            добре дошъл е.
            имаме и параклис в младост 3.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

              Купа, защо не го погледнеш това ? Струва ми се добре направено , не е скъпо ,а ако не те кефи след три години го продай или не го купувай ама го погледни От това което виждам му трябва само една боя в хола, че това лилавко ме притеснява ако и кухнята е добре направена е с добра цена.
              Лошото е ,че цените започват да ме притесняват.
              Ратко ,е широко скроен човек и си мисля ,че няма да ти се разсърди
              скъпа сестро,

              За таз цена дедо поп си е харесал друго нещо от тухла. Дедо поп иска като тебе в къща. По всичко личи че с моя енориаш-тракторист ще живеем близо един до друг.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                там не пипам аз чадо, туй е територия на ратко, пък и туй е панел, а дедо поп панел не ще.
                Купа, защо не го погледнеш това ? Струва ми се добре направено , не е скъпо ,а ако не те кефи след три години го продай или не го купувай ама го погледни От това което виждам му трябва само една боя в хола, че това лилавко ме притеснява ако и кухнята е добре направена е с добра цена.
                Лошото е ,че цените започват да ме притесняват.
                Ратко ,е широко скроен човек и си мисля ,че няма да ти се разсърди

                Коментар


                • братя и сестри,

                  След доста огледи на нови проекти, дедо поп вижда, че положението не е хич розово за цените. И на дедо поп му се ще евтинко, но уви НЕМА. При новите проекти още на етап “тъмно зелено” 60% от сградите са изкупени. Лошооо, лошо...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    https://www.facebook.com/groups/1917...3509824218324/

                    Скачай,Младост 3,топ локейшън ,тристаен след основен ремонт,събуваш се и влизаш..
                    там не пипам аз чадо, туй е територия на ратко, пък и туй е панел, а дедо поп панел не ще.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                      спада и утре да започне ти няма да облажиш от него чадо. Бившите ти пари са вече притежание на моите енориаши, а ти притежаваш нещо което ако изобщо е злато ще ти бъде купено, ако/когато и където те пожелаят.
                      Гледай си темата за срива в цените на златото и ни остави нас да се мъчим с тухлите.
                      https://www.facebook.com/groups/1917...3509824218324/

                      Скачай,Младост 3,топ локейшън ,тристаен след основен ремонт,събуваш се и влизаш..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
                        Ех този джони само се чудя на кой понижител втори профил/раздвоена личност е:
                        - щеше да ходи в ЮАР или пък беше Азия?
                        - после купи апартамент чрез "доверен" адвокат
                        - за по-малко от седмица не му хареса и настани "приятелско семейство"
                        - някъде между всички тези неща обучава някаква колежка да го замества
                        - не работеше за никой, после шефа му имал къща ама живеел в чужбина под наем
                        - сега пък всичките пари ги бил инвестирал, и щял да получава само дивидент веднъж годишно, но иначе гледа апарти за милион в града който не обича и според него е надценен
                        - чуди се защо Божков не бил купувал апартаменти в лозенец (смях в залата)

                        Този повярвал си понижител(и аз съм при понижителите ама нещо не се случва за момента) толкова неща успя да си измисли, аз още не мога да приключа с втора сделка за това време.
                        Момчето и идея си няма от повечето от нещата за които мечтае да му се случват, бих тръгнал да му посочвам откровенно кухите лъжи, но така ще знае как да лъже по-добре, а аз лигави лъжци много мразя.
                        Майстор на късия разказ по картинка без чертеж.Разби имотите после разби борсите са бизнеса.Върти парата като програмиС дупарата и пИчели много пИчели

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

                          Е това е кален номер - не купувайте апартаменти да купя аз.
                          Е така е чадо, сървърите все някъде трябва да бъдат стационирани.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Когато дядо поп почне да гледа да купува на зелено,значи е време за спад .
                            спада и утре да започне ти няма да облажиш от него чадо. Бившите ти пари са вече притежание на моите енориаши, а ти притежаваш нещо което ако изобщо е злато ще ти бъде купено, ако/когато и където те пожелаят.
                            Гледай си темата за срива в цените на златото и ни остави нас да се мъчим с тухлите.
                            Last edited by Арменския пoп; 25.02.2021, 07:50.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Станах съдружник и купих 1 апартамент. На борсата съм само с ДЦК на разни по-рискови държави, но в умерено количество. Повечето ги продадох и прехвърлих всичко във фирмата.
                              Е това е кален номер - не купувайте апартаменти да купя аз.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Секнаха парите на имотните пирамиди и почнаха да гърмят
                                Шараните никога не свършват,гърмят и пак продължават да бутат пари по имотните пирамиди.

                                Коментар

                                Working...
                                X